Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, black4 napisał:

Fajna niespodzianka z airbox ?

Daj pls znać jak się ten set z TIP od Drakside spisuje.

Btw. Przed założeniem przeczyść filtr i zaimpregnuj olejkiem:

ALLEGRO.PL

Pozdrawiam ?

Schnie po myciu, jutro olej . Został mi zestaw po q5 z k&n . 

Opublikowano

Oby tylko olejek nie zaświnił przepływki .

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Oby tylko olejek nie zaświnił przepływki .

Dlatego postępuje się zgodnie z instrukcja .

dodatkowo od wczoraj po nałożeniu oleju leży sobie na balkonie żeby wszystko dobrze się wchłonęło i ewentualnie spłynęło , żeby nie było później tak jak mówisz problemu z przeplywka 

Opublikowano
  • Autor

Puszka i filtr już na aucie . Dodatkowo małe porównanie puszki zwykłej i rs

 

 

BACD893C-E3AD-48E5-B1F2-DEF1D352F0FE.jpeg

8D83FE97-B668-48BF-AFC8-F173E24D80AC.jpeg

42BEC3F4-4011-4458-81F7-237A3AD4A263.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dwóch tygodniach oczekiwania dotarł ostatni element układanki 

 

FF1A7B81-6FD3-48DE-8920-7CF594AF6F05.jpeg

Opublikowano
  • Autor

I już na aucie, i jeszcze małe porównanie . 

2A4E49E8-5C91-4005-B35E-A5AD84489960.jpeg

33952715-4860-4B2D-BD4E-9DCCBC0D5185.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie było ruszane w temacie auta . 
z uwagi iż w aucie osobno jest katalizator i osobno dpf (w mojej opinii za daleko za turbo - pod autem ) padła decyzja na wsadzenie takiej oto rzeczy . 
 

2DB78477-76F2-4D4F-BA9A-73C3407743D2.jpeg

FA8D4274-2394-4043-B6F1-DC9B39ED094F.jpeg

50C80FBE-6D2B-4FBC-B6EE-480EE7DFB267.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj auto dostało drugie życie . 
 

 

DFECD848-D5B3-4DD1-9D2E-6C0A3D837603.png

Opublikowano
Teraz, peter22 napisał:

Dzisiaj auto dostało drugie życie . 
 

 

DFECD848-D5B3-4DD1-9D2E-6C0A3D837603.png

O ja pier:kox: 

Opublikowano
20 minut temu, peter22 napisał:

Dzisiaj auto dostało drugie życie

:thumbup1:

Soft w skrzyni też modyfikowałeś?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, pelonek1 napisał:

:thumbup1:

Soft w skrzyni też modyfikowałeś?

Tak . Teraz dużo szybciej zmienia biegi .

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Wandej napisał:

O ja pier:kox: 

Do wyczyszczenia mam przepustnice dolotu i powinno dojść jeszcze pare koni . 

Opublikowano
1 minutę temu, peter22 napisał:

Tak . Teraz dużo szybciej zmienia biegi .

A jak ruszasz np. na światłach to z lagiem dużo się poprawiło?

Opublikowano
24 minuty temu, peter22 napisał:

Do wyczyszczenia mam przepustnice dolotu i powinno dojść jeszcze pare koni . 

No waśnie się zastanawiałem czy 400 do osiągnięcia. Rozumiem ze tylko poluzowanie wydechu + cooler i dolot od RS?

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Wandej napisał:

No waśnie się zastanawiałem czy 400 do osiągnięcia. Rozumiem ze tylko poluzowanie wydechu + cooler i dolot od RS?

Tak , taki zestaw został wrzucony . Podobno w przedlifcie ciężej osiągnąć 400 . Polift ma już inne wtryski i turbiny . Ale wyczyszczę co trzeba i powinno być jeszcze lepiej . Ten setap co mam wgrany jest na okolice 410 KM z drobnymi dolotami .

a taki tam syf siedzi 

 

DE96F430-A09C-4F80-B74B-666B74F2DC48.png

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, pelonek1 napisał:

A jak ruszasz np. na światłach to z lagiem dużo się poprawiło?

Wiesz co , szczerze to nie wiem bo robiłem trasę i od razu auto do garażu . Jak pojeżdżę po mieście to będę mógł coś więcej powiedzieć . Ale zmiana biegów (szybsza) odczuwalna i to bardzo

Opublikowano
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

A jak ruszasz np. na światłach to z lagiem dużo się poprawiło?

Sama aktualizacja softu w skrzyni do najnowszej wersji dużo poprawia. 

 

Bardzo ładne kreseczki :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, H4mm3R napisał:

Sama aktualizacja softu w skrzyni do najnowszej wersji dużo poprawia. 

 

Bardzo ładne kreseczki :thumbup1:

Dzięki 

Opublikowano

Co tu się wyrabia!!!!:shock3::kox:

 

To mogłaby być moja następna :-)

Opublikowano
W dniu 14.09.2021 o 19:36, peter22 napisał:

Dzisiaj auto dostało drugie życie . 
 

 

DFECD848-D5B3-4DD1-9D2E-6C0A3D837603.png

Bardzo ładnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.