Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach


Nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar pracować poza granicami naszego państwa jednocześnie studiując zaocznie w PL. W miesiącu będę przebywał conajmniej 2000km. Interesuje mnie spalanie przy prędkościach rzędy 170-180 w autkach z silnikami diesla. Mówiąc dokładniej chodzi mi o silnik 1.9 TDi 131KM, mowa o manualu oczywiście.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam Nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar pracować poza granicami naszego państwa jednocześnie studiując zaocznie w PL. W miesiącu będę przebywał conajmniej 2000km. Interesuje mnie spalanie przy prędkościach rzędy 170-180 w autkach z silnikami diesla. Mówiąc dokładniej chodzi mi o silnik 1.9 TDi 131KM, mowa o manualu oczywiście.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam Nelson

Pewnie 8 dmuchnie na trasie :mysli:

Przy 140 mi wcina okolo 6-7[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 19:48_________________________________________________Wiesz Ciezko powiedziec bo to wszystko zalezy od wielu czynnikow ale jesli bedziesz utrzymywal w miare stala predkosc bez ostrych przyspieszen redukcji to sadze ze w tej 8 powinienes sie zmiescic aczkolwiek pewny nie jestem.. :mysli: Pojezdzisz to sobie wyliczysz srednia na 100..

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 19:52_________________________________________________Tylko zastanawiam sie czy to jest dobry dzial na ten temat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez koledze chodzi o spalanie przy stalej predkosci :cool1:

u mnie wychodzilo ok 7 L/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 170-180 to około 8 litrów łyknie. Zauważyłem ,że kompromisem pomiędzy prędkością a spalaniem jest prędkość rzędu 140-150 wtedy spala około 6 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie sprawa wygląda następujaco:

150 km/h - 5,5l ON ( Autostrada Niemcy )

170 km/h - 6.5-7l ON

Przy 200 km/h robi się masakra- ok 8,5-9l ON.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych prędkości to 5 biegów to o jeden za mało.

Albo troche zwolnisz :decayed:

U mnie sprawa wygląda następujaco:

150 km/h - 5,5l ON ( Autostrada Niemcy )

albo zmienisz samochód :good:

http://www.akp-uk.com/index.php?topic=65.30

Udało mi się pobić swój rekord przejazdu - 1660 km wraz z przejazdem Tunelem w 14.5 godzin ! Spalanie 8 l/100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mało Wam palą... fakt że u mnie multi ale nie powinno być różnicy przy stałej prędkości.

160km/H = 8l

Przy 150km/H mieć spalanie 5,5 to dla mnie bajka - tyle to mam przy 110. Bobasan na jakich oponach i felach śmigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym, że spala 5,5 litra to mówią handlarze :gwizdanie:

nigdy w życiu przy 170 w zwyż nie mniej niz 7 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...