Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moje granatowe A4 ;)


Tony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dawno mnie na forum nie było, ale postanowiłem w końcu przedstawić moje (kolejne już) A4. Po sprzedaży poprzedniego przesiadłem się na jakiś czas do VOLVO S80 T6 i mimo, że jeździło mi się znakomicie to jednak koszty eksploatacji prawie 300-konnego monstrum mnie zżerały :P

Wyposażenie:

- Climatronic,

- Tip-Tronic - coś w tym jest, że jak się pojeździ trochę automatem, to potem nie chce się wsiadać do niczego innego ;) Tak samo było w moim przypadku i szukałem A4 również w automacie,

- 4x elektryczne szyby,

- czarna, skórzana tapicerka,

- drewniane wykończenia,

- kierownica S-line,

- podłokietniki przód/tył,

- radio Concert + 8 głośników (zmieniarka będzie niedługo)

- pełen FIS (niestety niektórych pikseli nie wyświetla, ale da się odczytać co tam Audi do mnie pisze),

- tempomat,

- ileś tam poduszek,

- i jeszcze więcej...

Brakuje mi tylko Quattro ;)

Były fabrycznie również ksenony, ale coś było z nimi nie tak, bo parowały strasznie, więc zostały wymienione na Angel Eyes. Kolejnych modyfikacji nie planuję. Poniżej kilka zdjęć zrobionych dzisiaj:

58733973.th.jpg 88633633.th.jpg 96765293.th.jpg 26525689.th.jpg 79200361.th.jpg 90533823.th.jpg 60002395.th.jpg

I na koniec zdjęcie z rodzinką:

17334734.th.jpg

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pięknie, ale te lampy jakoś mi nie pasują do całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna :evil: lampy rzecz gustu, fajnie ze tiptronic, oby sluzyl! nastepnego auta tez szukam w automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna Audiczka, ładny zadbany środek, ale te przednie lampy ala BMW nie pasują :confused4::no: ;(. Jak Ci się podobają to :good: i szkoda, że automat :disgust::confused4:. Jak automat to tylko Volvo S80 T6 :kox::naughty::decayed: :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Co do lamp to nie powiem... daliście mi trochę do myślenia :P Podobają mi się te, które są obecnie (w ogóle auto się lepiej na żywo prezentuje - nie potrafię zdjęć robić), ale może kiedyś zespolone Valeo się wstawi... Zobaczymy. Tylko wtedy koniecznie 2 lift na tył ;) Co do automatu - musi być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skóry to jakiś mit, latem nagrzane jest powietrze we wnętrzu i to jest najbardziej denerwujące - bez względu na to czy fotele masz obszyte skórą, materiałem czy jeszcze czymś innym. Climatronic ON i w minutę robi się przyjemnie ;)

Powód sprzedaży prosty - przesiadka na A6, podejście drugie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...