Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w A4 B6 i B7


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja mam gorszy problem przez głupotę rozkodowałem dwa piloty na szczęście jeden działa na tyle że imo nie blokuje, niestety centralka nie działa jedynie w bagażniku gdy przekręcę moge otworzyć wszystkie drzwi albo zamknąć całość. Jak zakodować chociaż jeden kluczyk ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakodować chociaż jeden kluczyk

tak samo,tylko w sterowniku centralnego zamka [35]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy?

przez głupotę rozkodowałem dwa piloty

Jeśli odłączenie aku to w B5 przekręcasz kluczyk w drzwiach na otwieranie lub zamykanie (nie pamiętam) i w tej pozycji naciskasz i trzymasz otwieranie na pilocie - u mnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, "świetny filmik" duże piwo to za mało za takie opisanie tematu co najmniej beczułka się należy dla domjencka. Po przeczytaniu postów na temat kluczyka może być problem. Z 1 kluczyk śmigam już 2 lata i jak padnie bateria to co pozostanie?

Swego czasu szukałem kluczyka na alllegro z numerem mojego klucza nie znalazłem. nie mam kodu do imoblaizera. Więc pozostaje mi chyba tylko ASO żeby mieć zapasowy kluczyk zakodowany w całości.

Proszę o porady w tym temacie może koledzy coś poradzą z góry dzięki

Czy mam inną alternatywę?

pozdro

marek990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak padnie bateria to co pozostanie

no jak to co? przecierz oglądałes filmik :gwizdanie: :wink4: wymieniasz baterię,wkładasz kluczyk do stacyjki,podpinasz vaga i kodujesz,kluczyk/pilot będąc w stacyjce nie zamknie i nie otworzy auta,ale sygnał wysyła cały czas do centralki,po naciśnięciu obojętnie jakiego przycisku na pilocie :wink4::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie.. jesli kupie taKI o to kabel :

http://www.allegro.pl/item1027188198_napraw_vw_audi_seat_skoda_vag_kkl_com_cd_instr_pl.html

to bez problemu bede mogl zakodowac kluczyk j.w w filmie ? bo jeden pilot nie chce mi dzialac.. dodam ze mam w lapku win 7 to nie bedzie zaden problem?

z gory dziekuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp :hi: do tej pory robilem rozne kombinacje z czyms takim :

Synchronizacja kluczyka

Jeżeli samochodu nie można odblokować wzgl. zablokować radiowo, kluczyk z nadajnikiem musi zostać zsynchronizowany.

* Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym.

* Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem.

* Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon.

* Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk.

* Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka).

ale zadnych rezultatow nie bylo i pojechalem w jedno miejsce gdzie koduja kluczyki to koles chce 170zl za zakodowanie vagiem :wallbash: wiec wpadlem na pomysl ze sam sobie zakoduje za mniejsze pieniadze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles chce 170zl

:polew: :polew: :polew: za 5 mniut roboty???? teraz już wiesz ,czemu robimy to sami... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jak kluczyk ma takią samą częstotliwość ale inne numery to będzie działać u mnie? Ja mam 8Z0 837 231, a mam na oku co ma 4DO 837 231 A?

nie wiem,ale możesz sprawdzić-jak nie da rady-oddaj z powrotem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! przy kupnie auta dostałęm 2 scyzoryki, jeden sprawny w 100%, drugi nie otwierał centralnego z pilota, myslałem ze to padnieta bateria, z ciekawości chciałem zobaczyc jakie baterie znajdują sie w tym działającym i po tym centralny przestał działac z pilota, wymieniłem baterie w obu i podłączyłem vaga, okazuje sie ze ten wcześniej działajacy nie jest wykrywany a ten który dotychczas działał nawet sie nei wykrywa. Mój problem polega na tym iz nie mage zaadaptować kluczyka który jest wykrywany, ponieważ na każdym kanale wyskakuj emi error i nie mogę wcisnąć przycisku test i save...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wersje 3.11 logi bassic setting da się wykonać wiec chyba jest zarejestrowany, wpisywałem kod rejestracyjny i aktywacje, w blokach pomiarowych na konale 007 lub 003 jest napisane w pierwszym okienku error, a jak przyciskam przyciski na pilocie to w czwartym okienku zamiast zer pojawiaja się jedynki w różnych pozycjach, czy jest na to inny sposób,nie mam dostepu do nowszej wersji vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wiec wszystko ok początku. Podczas kupna auta dostałek 2 scyzoryki jednym z nich dało się otworzyć centralny z pilota, drugim nie oraz 3 klucz płaski z kluczem nadrukowanym. W działającym pilocie chciałem zobaczyć jakie sa baterie i po zamontowaniu przestał działać. wymieniłem baterie na nowe firmowe w obu scyzorykach. Pow ymianie ten który nie działał zaczął być wykrywany przez vaga natomiast wcześniej działajacy nie daje sygnału. Problem jest w tym iz nie mogę w adaptacjach wpisać nic oprócz nr kanału, który chce sprawdzić, ponieważ pozostałe okienka sa nie aktywne (szare-nie da sie nic tam wpidac, przyciski TEST i SAVE tez są nieaktywne). Próbowałem tez sposobu z zapłonem. kluczyk, który nie daje sygnału umieściłem w stacyjce włączyłem zapłon, drugim dającym sygnał zamknąłem samochód i podczas przytrzymywania przycisku kierunkowskazy mrugają 1X po ponownym wcisnięciu drugo raz ale po wyjęciu nie działa :kwasny: Nie wiem co juz mam zrobic bardzo mi zależy żeby zrobic to jak najszybciej. czy mozliwe że potrzebna jest wersja vaga młodsza niz 3,11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...