Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

próbował ktoś dopisać kluczyk 8P0?972a59ad1e4b9ac326b4c24378394e26.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Chyba nie zadziała bo 434Mhz.

Opublikowano

Częstotliwość raczej nie problem. Bo zgodnie z opisem powinno pasować.
Kod 5D1
25d69bcfc5c9901affd3737d7d7be8e6.jpg
TYLKO czy MK przyjmie. No nic. Wezmę, najwyżej odsprzedam, bo w dobrej cenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To ja dorzucę swoje 3 grosze może się komuś przyda. Mam dwa kluczyki i oba działają. Z tego co zaobserwowałem to wyjęcie baterii na chwilę np 5s nie powoduje u mnie rozkodowania kluczyka. Po wyjęciu baterii na dłużej procedura adaptacji wygląda tak: otwieram samochód kluczykiem, wkładam do stacyjki, przekręcam na zapłon i na 10s wciskam przycisk otwierania, wyciągam kluczyk i już działa otwieranie/zamykanie z kluczyka. Druga sprawa to immo który w kluczyku znajduje się w obudowie pod płytką(nie w grocie jak gdzieś tutaj już padło) - jak próbowałem wymienić sobie obudowę kluczyka(bo mam zajechane), przełożyłem płytkę i grot to nie udało się odpalić samochodu(tj odpalał ale po chwili gasł) a na wyświetlaczu pojawił się napis save.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odgrzeje troszkę panowie , pilot działał...aż przestał. Sądziłem,że to bateryjka - po wymianie zero reacji. Można prosić o jakieś rady?

Opublikowano

Co to znaczy zero reakcji.
Po uspieniu auta, pilot je wybudza? Oswieca diody awaryjnych i blokady tylnych szyb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
3 godziny temu, GreGoriO napisał:

Co to znaczy zero reakcji.
Po uspieniu auta, pilot je wybudza? Oswieca diody awaryjnych i blokady tylnych szyb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pilot po prostu przestał reagować , nie działa żaden z guzików.

Opublikowano

To tez pytam czy sprawdzałeś , czy MK w ogóle go widzi?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
12 godzin temu, GreGoriO napisał:

To tez pytam czy sprawdzałeś , czy MK w ogóle go widzi?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 Przyjacielu mógłbyś łopatologicznie , MK? .

Opublikowano

Matko... Sprawdź, czy Moduł Komfortu widzi piloty.

Opublikowano
17 minut temu, nitroo napisał:

Matko... Sprawdź, czy Moduł Komfortu widzi piloty.

Już tak człeniu nie przeżywaj , pierwszy raz w życiu jeżdzę audi i to dosyć krótko. Rozumiem ,że trzeba podpiąć pod kompa i sprawdzić ,tak?

Opublikowano

Nie. Zobacz mój post 286. Kilka postów(6) wyżej.

Napisane jest, jak masz sprawdzić....

Trzeba czytać uważnie.

MK....moduł komfortu

Układ odpowiedzialny za sterowanie min. Zamkami czy alarmem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
Dnia 7.05.2017 o 16:37, GreGoriO napisał:

Nie. Zobacz mój post 286. Kilka postów(6) wyżej.

Napisane jest, jak masz sprawdzić....

Trzeba czytać uważnie.

MK....moduł komfortu

Układ odpowiedzialny za sterowanie min. Zamkami czy alarmem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Masz racje kolego...od d*py strony się za to wziąłem - najpierw czytać ,potem pytać. A więc poczytałem....i poszedłem do auta wnioski są takie:

Samochód otwiera się tylko z kluczyka - otwierają się tylko drzwi od kierowcy (po chwili włącza się alarm) , po włożeniu kluczyka do stacyjki i ustawienia zapłonu otwiera się reszta drzwi/klapa a do tego raz mrugają awaryjne. Próbowałem zaprogramować kluczyk poprzez naciśnienie guzików w odpowiedniej kolejności - bezskutecznie.

Bez podpięcia do kompa się nie obejdzie?

Opublikowano

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy MK widzi pilota.
Zaczekaj aż system uśpi sterowniki i zgasi wszystkie diody....(2 do 10 minut)
Wtedy naciśnij przycisk otwierania i zobacz czy wybudzi auto, oświecając przycisk awaryjnych.
Podpięcie do vaga da nam te same wiadomości. Ale musisz podpiąć...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dnia 8.05.2017 o 23:29, GreGoriO napisał:

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie czy MK widzi pilota.
Zaczekaj aż system uśpi sterowniki i zgasi wszystkie diody....(2 do 10 minut)
Wtedy naciśnij przycisk otwierania i zobacz czy wybudzi auto, oświecając przycisk awaryjnych.
Podpięcie do vaga da nam te same wiadomości. Ale musisz podpiąć...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kolego dziś znalazłem czas aby postąpić tak jak to napisałeś...czekałem 15 minut na włączonym zapłonie , ale kontrolki nie zgasły....nacisnąłem po tym czasie guzik otwarcia ,ale bez reakcji...

Opublikowano

Źle.
Masz zamknąć samochód i poczekać aż zgaśnie wszytko. Całe podświetlenie (czerwone)
Potem spróbować otworzyć z pilota.
Jednocześnie obserwować czy oświeci zgaszoną kontrolkę świateł awaryjnych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Którym vagiem najlepiej adoptować pilot bo mam taki starszy i cholera nie da rady...

Opublikowano

Zwykłym 311 robiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Pany, w moim b6 był jeden pilot 8Z0 837 231 TEMIC-MANILA 433.92, kupiłem z b7 8e0 837 220q 433mhz . W kanale 007 normalnie mi wykrywa ale podczas adaptacji w kanaple 21 nie reaguje ale ten oryginalny reaguje. MK aq. 

Opublikowano

Tu masz odpowiedź na wszystkie pytania
Kluczyk nie zatrybi.
https://a4-klub.pl/topic/79296-lista-modu%C5%82%C3%B3w-komfortu-46-z-opisem-funkcji-wymiana-kodowanie/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.