Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill Mattig czy S4?

Który grill wybrać ??

  1. 1. Który grill wybrać ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie moge sie zdecydowac ktory grill wybrać. Poprzedni mattig niestety jest w częsciach. Obecnie mam grill od S4 ale zastanawiam się czy nie wrócić do mattiga. Co Wy na to ?

Tak wyglądało auto z mattigiem:

61847a4c3efd9e23m.jpg

A tak z grillem S4:

00e8e1aba6d72d01m.jpg

Opublikowano

1 Wyglada bardziej groznie, wez mattig-a to S4 odkupie :mrgreen: hehe

Opublikowano
  • Autor

no właśnie też mi się tak wydaje ze z mattigiem wyglada auto bardziej agresywnie. jak kupie to grill S4 wyląduje na allegro :P

Opublikowano
jak kupie to grill S4 wyląduje na allegro

No bardziej bardziej, drugie podchodzi bardziej pod serie . A ile chcesz za S4 ? Napisz na pw :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

zapłaciłem za niego 350zł. Nowy w ASO kosztuje 420. Ja sprzedam za 300 :P

Opublikowano
Ja sprzedam za 300

Pomyslimy, pomyslimy :mrgreen:

Opublikowano

mi podoba sie mattig, sam bym sobie taki zalozyl :) gdzie kupujesz i za ile? :)

Opublikowano

Zdecydowanie S4.Nigdy mi się nie podobały takie łyse grille bez znaczka :grin:

PS

Dodałem ankiete :wink:

Opublikowano

Kunio, kolor autka powoduje, że lepiej prezentuje się z Mattig'iem :) U mnie np. mam Kameii i wygląda badziewnie bo tak, jakby maska bez grilla była, brakuje mi trochę tego chromu ;)

Pochwal się, gdzie można za przyzwoitą kasę kupić Mattig'a :)

Opublikowano

a mi tam sie bardziej podoba ten z S4 nie wiem moze jak zobaczyl bym na zywo to wybralbym mattiga :roll:

Opublikowano

Dla mnie tylko i wylacznie S4 albo RS4. Ale i tak chyba wole S4 niz RS4. Jeszcze jak jest w prawym dolnym rogu dodatkowy znaczek, chocby QUATTRO. :mrgreen:

Opublikowano

tylko S4 lub RS4 .... :twisted: bez quattro ... ;-)

Opublikowano

jestem za s4 :wink:

Opublikowano

pare dni temu kupilem od RS4,i prezentuje sie extra, uwazam ze to najladniejszy grill-jesli juz jakis kupowac to wlasnie ten RS4-ale to tylko moje zdanie

Opublikowano
pare dni temu kupilem od RS4,i prezentuje sie extra, uwazam ze to najladniejszy grill-jesli juz jakis kupowac to wlasnie ten RS4-ale to tylko moje zdanie

Z ciekawosci zapytam, gdzie kupiles i za ile ten gril??

Opublikowano
pare dni temu kupilem od RS4,i prezentuje sie extra, uwazam ze to najladniejszy grill-jesli juz jakis kupowac to wlasnie ten RS4-ale to tylko moje zdanie

Z ciekawosci zapytam, gdzie kupiles i za ile ten gril??

ja widzialem w stoisku tuningowym w C.H Arkadia (Warszawa) grill od RS4 za 350 zł .....

Opublikowano

Kupilem w niemczech nowy lekko uszkodzony zaplacilem 20,50Euro grill +10euro przesylka, nowy kompletny 65-75Euro +10euro wysylka tak to wyglada

Opublikowano

Mnie bardziej podoba sie od S4. Z grillem Mattiga wyglada jakby czegos mu brakowalo :grin:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie kupiłem, zamówilem. Trzeba niestety czekać ok 2 tygodni. koszt 220zł. Moim zdaniem te chromy nie pasują do koloru autka. Chyba ze... maznąłby na czarno ringi i ramkę wkoło :)

Opublikowano

Ostanio Bilo z AKP kupił grill od RS4 na allegro za 80zł bo koleś nie wiedział co sprzedaje :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.