Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kość Soft 180km aeb 1.8t 150km ori

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przełożysz kości z PSOP44 na plcc44 tak jak napisał Tom wyżej. 

 

Druga sprawa.... dlaczego nie dasz zrobić sobie softa na tym co masz ? 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, DarekS4 napisał:

nie przełożysz kości z PSOP44 na plcc44 tak jak napisał Tom wyżej. 

 

Druga sprawa.... dlaczego nie dasz zrobić sobie softa na tym co masz ? 

po pierwsze nie mam gdzie tego dac  

po drugie jeśli miał bym komuś z grupy wysłać sterownik to zostanę bez auta i nie będę miał czym jeździć do pracy:/ 

 

Opublikowano
  • Autor

a teraz dzwoniłem do paru tunerów i nawet nie chcą się brać za te silniki ... 

Opublikowano

Bo tych dziadków na starym sterowniku praktycznie nikt nie robi. Jakbyś łaskawie uzupelnil profil to może i ktoś by polecił kogoś z okolicy co się jeszcze trudni takimi przeszczepami. 

Jak się chcesz brać za czipy to najpierw sprawdź czy to w ogole trzyma fabryczne parametry, w co wątpię. 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, przem8 napisał:

Bo tych dziadków na starym sterowniku praktycznie nikt nie robi. Jakbyś łaskawie uzupelnil profil to może i ktoś by polecił kogoś z okolicy co się jeszcze trudni takimi przeszczepami. 

Jak się chcesz brać za czipy to najpierw sprawdź czy to w ogole trzyma fabryczne parametry, w co wątpię. 

Ale ja nie chce go  robić na 300km chce +-20km więcej 

Opublikowano

No i? Żeby robić jakiekolwiek softy to auto musi być w pełni sprawne. 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, przem8 napisał:

No i? Żeby robić jakiekolwiek softy to auto musi być w pełni sprawne. 

A co ma nie być sprawne skoro nim jeżdżę i jest wszystko wporządku 

Opublikowano
7 minut temu, Mr.NuT napisał:

A co ma nie być sprawne skoro nim jeżdżę i jest wszystko wporządku 

25 letnie 1.8t bez skazy - gratuluję i tylko pozazdrościć.

Jest coś takiego jak diagnostyka w postaci logów, co prawda dość uboga w aeb, ale daje jakiś pogląd.

Życzę sukcesów w podnoszeniu mocy i już się nie wcinam w temat :hi:

 

Opublikowano
Godzinę temu, przem8 napisał:

25 letnie 1.8t bez skazy - gratuluję i tylko pozazdrościć.

jest w tak idealnym stanie że nawet na ON śmiga :decayed:

 

ps a gdzie to kolega wyczytał że te chipbox to taki rewelka? - bo podejrzewam że takie rzeczy to tylko na fb hihi

Opublikowano

Nikt nie neguje tego że twoje auto jedzie , ale 95% tych aut niestety ale jest już mocno zmęczonych , przepływki zajechane, niedomagające sondy , słabe dv, n75 ,szczelność , turbo itd,itd. Jak chcesz zrób logi i bardzo szybko sam lub z pomocą forum zweryfikujesz stan auta. Box to ZŁO tak jak napisali poprzednicy, filmiki/ wykresy :facepalm: to kit, sprzedający powiedzą, pokażą ci to co masz zobaczyć / usłyszeć.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Tom A4 napisał:

Nikt nie neguje tego że twoje auto jedzie , ale 95% tych aut niestety ale jest już mocno zmęczonych , przepływki zajechane, niedomagające sondy , słabe dv, n75 ,szczelność , turbo itd,itd. Jak chcesz zrób logi i bardzo szybko sam lub z pomocą forum zweryfikujesz stan auta. Box to ZŁO tak jak napisali poprzednicy, filmiki/ wykresy :facepalm: to kit, sprzedający powiedzą, pokażą ci to co masz zobaczyć / usłyszeć.

rozumiem  ale co logi  pokażą jak to stare 1.8t mało czujników ma i wgle elektroniki;/ale ogarnę to na weekend  i zobaczymy jak to wygląda;)

Opublikowano
7 minut temu, Mr.NuT napisał:

rozumiem  ale co logi  pokażą jak to stare 1.8t mało czujników ma i wgle elektroniki;/ale ogarnę to na weekend  i zobaczymy jak to wygląda;)

co nieco jeszcze ma, na ich podstawie bedzie wiadomo co w trawie piszczy

Opublikowano

 co prawda aeb z początków produkcji jest dość „ ślepy ” ale logi sporo wyjaśniają 

Opublikowano
  • Autor

no dobra A czy w ogóle opłaca się robić ten silnik na 180km np? będzie różnica duża?? 

Opublikowano
9 godzin temu, Mr.NuT napisał:

A czy w ogóle opłaca się robić ten silnik na 180km np?

A skąd my to mamy wiedzieć skoro auta na oczy nie widzieli? Może się okaże że auto nie trzyma serii i trzeba będzie worek siana by to dopowadzić do ładu. No ale przecież jeździ, co nie.

Opublikowano
9 godzin temu, Mr.NuT napisał:

no dobra A czy w ogóle opłaca się robić ten silnik na 180km np? będzie różnica duża?? 

Można  zrobic i na 200kM/300Nm

Wazne tylko to w jakim stanie jest motor i osprzęt 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
On 12/6/2020 at 7:34 PM, Dev said:

Nie da rady, inne ECU, Musialbys zmieniac calą wiązke na silniku.

Witam. Pytanie mam, szukam kogoś z Lubelskiego kto może ogarnąć turbinę do aeb, sorry za off top.

Opublikowano

Chodzi Ci o uzywkę, regeneracje czy co? 

Opublikowano
1 minute ago, przem8 said:

Chodzi Ci o uzywkę, regeneracje czy co? 

Moja wyzioneła ducha, szukam kogoś kto może polecić jakąś chybryde a może od bexa używkę założyć, bo chyba nie bardzo się opłaca starej robić. Dzięki za odp.

Opublikowano

Odezwij się na pw mam jakiś namiar i się dogadasz z gosciem czy chcesz hybryde, k03s czy jeszcze jakieś inne cudawianki. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.