Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, D4NTE napisał:

Fajna sprawa, mam i ja :thumbup1:

:thumbup1:Dokładałeś czy w polifcie były już fabrycznie?

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1:Dokładałeś czy w polifcie były już fabrycznie?

Dokładałem

Opublikowano
  • Autor

Też Osram czy jakieś inne?

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Też Osram czy jakieś inne?

Kibowear

 

Opublikowano
  • Autor

Czy one mają homologację?

Opublikowano

Piękna konfiguracja, biały kolor robi robotę ?

Podoba mi się ten temat, szczególnie poradniki modów, opis, zdjęcia - super.

Te lampki w drzwiach i kierunki w lusterkach powinny wyjechać z fabryki.

Dziwi mnie podejście marki, przecież takie lampki były od zawsze, poczynając od B5. 

Schowek przed pasażerem też nie jest podświetlany, jak w B8?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, krzysiek_f napisał:

Piękna konfiguracja, biały kolor robi robotę ?

Podoba mi się ten temat, szczególnie poradniki modów, opis, zdjęcia - super.

Te lampki w drzwiach i kierunki w lusterkach powinny wyjechać z fabryki.

Dziwi mnie podejście marki, przecież takie lampki były od zawsze, poczynając od B5. 

Schowek przed pasażerem też nie jest podświetlany, jak w B8?

Dziękuje za miłe słowa:hi:Bez dokumentacji i opisu byłoby dużo szybciej ale pomyślałem sobie, że może się komuś przyda. Zważywszy na to, że tu w dziale B9 nie dużo się dzieje jeżeli o manuale chodzi. 

Niestety wszędzie tną koszty i takie są tego efekty. 

Schowek na szczęście ma jeszcze lampkę:decayed: Zobaczymy jak w B10 będzie:decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Schowek na szczęście ma jeszcze lampkę:decayed: Zobaczymy jak w B10 będzie:decayed:

Lampka jest, ale żarówka w środku halogenowa ? Jak można nie wstawić tam leda, który chyba jest i tak tańszą opcją w obecnych realiach niż taka zwykła żarówka. 

Opublikowano
W dniu 25.01.2021 o 09:15, Muskel1 napisał:

Jeszcze myśle ale raczej dach zostanie biały. 

Dobra decyzja ? Czarny dach to byłoby już za dużo czarnego w białym samochodzie.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, granatowy napisał:

Dobra decyzja ? Czarny dach to byłoby już za dużo czarnego w białym samochodzie.

:thumbup1::wink:

Opublikowano
7 godzin temu, granatowy napisał:

Dobra decyzja ? Czarny dach to byłoby już za dużo czarnego w białym samochodzie.

Czy ja wiem ? Obecnie sporo aut wychodzi z salonu w takiej konfiguracji, że dach już jest na czarno ;)

Skoro lusterka oraz listwy S-line będą w czerni to czarny dach świetnie dopełni cały setup:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Michu1996 napisał:

Czy ja wiem ? Obecnie sporo aut wychodzi z salonu w takiej konfiguracji, że dach już jest na czarno ;)

Skoro lusterka oraz listwy S-line będą w czerni to czarny dach świetnie dopełni cały setup:thumbup1:

Będzie na pewno pasowało ale ze względów praktycznych raczej pozostanie biały:wink:

Opublikowano
W dniu 28.01.2021 o 09:18, Muskel1 napisał:

Czy one mają homologację?

tak

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, D4NTE napisał:

tak

Jak szukałem dla siebie było kilka produktów, które właśnie nie miały. Inne z kolei żadnych informacji co do tego. 

Miałeś w obudowach lusterek te 2 mocujące wkręty? 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

Jak szukałem dla siebie było kilka produktów, które właśnie nie miały. Inne z kolei żadnych informacji co do tego. 

Miałeś w obudowach lusterek te 2 mocujące wkręty? 

dwa albo trzy, już nie pamiętam dokładnie

Opublikowano
  • Autor

Powinny być 2. U mnie ich nie zamontowali:decayed:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 25.01.2021 o 09:15, Muskel1 napisał:

Jeszcze myśle ale raczej dach zostanie biały. 

Moj tez był caly bialy jednak zdecydowanie podoba mi sie w pakiecie czerni - dlatego zmienilem chromy z szyb na piano black, tylni dyfuzor na polift, listwy progowe i lusterka w czern no i caly przod tez w czern. Do zmiany zostaly tylko relingi - zamowione czekam na kuriera. W kolejce czekaja tez pozostale dokladki od Maxtona - na klape oraz w pod tylni zderzak. 

131983090_508941430067195_855766601986721823_n.jpg

134727488_236086657900614_1889083764256433567_n.jpg

139734804_392681635163635_3710452070159662016_n.jpg

142327457_1892127867602892_8092107982999511762_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

Chromy, grill i relingi już miałem czarne, brakuje mi tylko listew i lusterek. Lakierowałeś czy oklejałeś te elementy? 

Dyfuzor polift jednak lepiej wygląda niż przedlift:thumbup1:

Masz numery części na podmianę dyfuzora? 

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1:

Chromy, grill i relingi już miałem czarne, brakuje mi tylko listew i lusterek. Lakierowałeś czy oklejałeś te elementy? 

Dyfuzor polift jednak lepiej wygląda niż przedlift:thumbup1:

Masz numery części na podmianę dyfuzora? 

lusterka i listwy na progach lakierowalem. Chromy szyb kupilem ori.

 

Przechwytywanie.JPG

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1:

Dyfuzor sam montowałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.