Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 29.06.2021 o 11:34, Muskel1 napisał:

z tego co pamietam to od B8 tez pasują za wyjątkiem okrągłego bo takich w chromie nie mieli ori.

Edytowane przez RaV22K

Opublikowano
W dniu 30.06.2021 o 20:07, Muskel1 napisał:

To są no name kupione na Amazon.

Pasują pewnie do kilku modeli Audi.

WWW.AMAZON.DE

Hilitand 6 Stück Auto Sitzverstellung Knopf Taste Schalter Abdeckung Trim: Amazon.de: Auto & Motorrad

 

Muskel1, patrzyłem na allegro i są komplety wygladające jak Twoje tyle, że tam wymieniają A4 B8. Czy od niby B8 będą pasiowaly do B9. nie chce mi się plętać po Amazonach a tutaj wszystko od ręki na naszym allegro :-) Z góry dzięki za info.

Np. te:

PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI A4 B8 A5 A6 Q5 Q3 za 89,90 zł z WROCŁAW - Allegro.pl - (7364302472)

 

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor

Wyglądają identycznie jak te, które kupiłem. Od spodu także.

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Wyglądają identycznie jak te, które kupiłem. Od spodu także.

Muskel1 ostatnie pytanie bo nie chcę czegoś na siłę uwalić. Wystarczy podważyć stare jakąć plastikową łyżeczką i wyskoczą łatwo czy trzeba jakiejś sztuczki użyć ?

Opublikowano
  • Autor

Siedzą dość solidnie. Podważałem plastikową łyżeczką. Trzeba było dość mocno podważyć. Myślałem, że urwę jak jeszcze mocniej podważę ale zeskoczyły z zapięć. Najłatwiej schodzi to okrągłe, później z oparcia i najgorzej z siedziska. 

Screenshot_20210702-092435_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Zaczepy siedzą w tych otworach ale w zamontowanym stanie ciężko jest czymkolwiek podejśç by je na boki odchylić. 

20210702_094422.jpg

20210702_094427.jpg

20210702_094439.jpg

20210702_094451.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Zaczepy siedzą w tych otworach ale w zamontowanym stanie ciężko jest czymkolwiek podejśç by je na boki odchylić. 

20210702_094422.jpg

20210702_094427.jpg

20210702_094439.jpg

20210702_094451.jpg

Dzięki Muskel1. Twoja pomoc jest na najwyższym poziomie. Teraz człowiek wie co i jak a nie w ciemno i po omacku. Zaraz kupię zestaw na allegro.

Pozdrawiam

vvalery

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, vvalery napisał:

Dzięki Muskel1. Twoja pomoc jest na najwyższym poziomie. Teraz człowiek wie co i jak a nie w ciemno i po omacku. Zaraz kupię zestaw na allegro.

Pozdrawiam

vvalery

:hi:Powodzenia!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przeprowadzilem update VC

 

Wiecej na temat tutaj

 

Przed Po.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, rafalpe napisał:

PO przebieg niższy niż PRZED ???

Tak najwidoczniej sterownik VC odczytał taki przebieg. "Po" jest definitywnie "po", zobacz na datę i godzinę oraz pośrednie kroki na prędkościomierzu, które da się zakodować tylko od wersji softu SW 0379:hi:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, rafalpe napisał:

PO przebieg niższy niż PRZED ???

Jak przyszedłeś tu szukać dziury w całym i sugerujesz tu cofnięcie licznika to muszę cię rozczarować.

Opublikowano

dzieja sie czasami takie cuda

ostatnio w nowym passtuchu tez zrobił taki numer

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Dev napisał:

dzieja sie czasami takie cuda

ostatnio w nowym passtuchu tez zrobił taki numer

Dokładnie. Sterowniki zapisują przebieg w metrach i wartości odbiegają nieco od siebie pomiędzy sterownikami. Widać to czasem na autoscanie. Najwidoczniej VC tak zsynchronizował te wszystkie wartości.

 

Opublikowano

1 km różnicy! I co teraz? :lol:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie donos na policję:polew:

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Pewnie donos na policję:polew:

Die Polizei wird zu dir fahren! :police:

Opublikowano
  • Autor

Cały się trzęsę:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dołozyłem asystenta Auto Hold / Hill Hold.

 

Opublikowano

Praktyczny mod ?

Łapka w górę za kolejny profi. tutorial ?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, krystian3769 napisał:

Praktyczny mod ?

Łapka w górę za kolejny profi. tutorial ?

Nie jest drogi i nietrudny:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.