Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajne b9 ci się trafiło ? graty auta i bezawaryjności ?

Mody na plus ?

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje!:hi:

Mam jeszcze 2-3 pomysły, które chciałbym w przyszłości zrealizować, też nic wielkiego :wink:

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Dziękuje!:hi:

Mam jeszcze 2-3 pomysły, które chciałbym w przyszłości zrealizować, też nic wielkiego :wink:

Co masz w planach ? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka i listwy s-line w czerń, może dach także ale tu jeszcze nie mogę się zdecydować. 

Dyfuzor z pierwszego polifta.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Lusterka i listwy s-line w czerń, może dach także ale tu jeszcze nie mogę się zdecydować. 

Dyfuzor z pierwszego polifta.

Dach też, będzie jeszcze większy kozak :naughty:

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Lusterka i listwy s-line w czerń, może dach także ale tu jeszcze nie mogę się zdecydować. 

Dyfuzor z pierwszego polifta.

Zdecydowanie listwy i lusterka siądą super , do białego pasuje idealnie :banan:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, R4xx napisał:

Dach też, będzie jeszcze większy kozak :naughty:

No myślę i myślę i rozważam za i przeciw. 

Kupiłem białe auto min. dlatego by nie nagrzewało się na słońcu i zrobię czarny dach:decayed: Chociaż i tak ma już czerń na dachu bo panorama jest prawie czarna (więc tu akcent na dachu już jest). 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Michu1996 napisał:

Zdecydowanie listwy i lusterka siądą super , do białego pasuje idealnie :banan:

Właśnie, jeszcze tylko nie wiem czy lakier czy folia. 

Opublikowano

Nie będę oryginalny... ładny egzemplarz! :) 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, george napisał:

Nie będę oryginalny... ładny egzemplarz! :) 

Dziękuje!:hi:

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Właśnie, jeszcze tylko nie wiem czy lakier czy folia. 

Folię zawsze możesz ściągnąć a markowe super się aplikuje 

Opublikowano

Rób dyfuzor z polifta i zrób opis jak poprzednie mody :thumbup1: 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Zbig208 napisał:

Rób dyfuzor z polifta i zrób opis jak poprzednie mody :thumbup1: 

Jak będę tworzył to tak zrobię:wink:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, R4xx napisał:

Folię zawsze możesz ściągnąć a markowe super się aplikuje 

Dokładnie, dlatego jestem raczej za folią. 

Opublikowano

Dachu bym nie ruszał, tylko listwy dolne i lusterka. 

Opublikowano

Ja bym lusterka pomalował.Sam mam białasa lusterka pomalowałem ,listwy zostawiłem w kolor.Nad dachem się zastanawiałem i doszedłem do wniosku,że zostaje w kolorze min. z tego samego powodu co nadmieniłeś(nagrzewanie).Mam szyberdach

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, kris67 napisał:

Ja bym lusterka pomalował.Sam mam białasa lusterka pomalowałem ,listwy zostawiłem w kolor.Nad dachem się zastanawiałem i doszedłem do wniosku,że zostaje w kolorze min. z tego samego powodu co nadmieniłeś(nagrzewanie).Mam szyberdach

:thumbup1::wink:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Norbas napisał:

Dachu bym nie ruszał, tylko listwy dolne i lusterka. 

Jeszcze myśle ale raczej dach zostanie biały. 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadły do kompletu dynamiczne kierunkowskazy w lusterkach.

 

 

Opublikowano
12 godzin temu, Muskel1 napisał:

Dzisiaj wpadły do kompletu dynamiczne kierunkowskazy w lusterkach.

 

 

Fajna sprawa, mam i ja :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.