Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Deniro napisał:

Oczywiście błąd SVM po aktualizacji jak najbardziej moge skasować natomiast nie zdalnie tylko już stacjonarnie lub jezeli ktos ma program VCP to poinstruje , natomiast niema żądnego wpływu na działanie auta i jednostki :)

Mogłem właśnie dodać, że na miejscu Ty usuwasz błąd ale napisałem to z myślą o zdalnym uruchomieniu. Każdy sobie sam bez problemu np. VCDSem może usuąć lub z tym błędem jeździć, bo to w sumie jest tylko informacja a nie błąd :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 17:03, Muskel1 napisał:

Dzisiaj dzięki usłudze kolegi @Deniro przywróciłem w mojej MMI z prockiem nVidia Google Earth. Kolega był na tyle uprzejmy, że obdarzył mnie zaufaniem i pomimo tego, że pieniądze za usługe są jeszcze w drodze, wysłał mi patch aktywujący. Po zainstalowaniu i włożeniu karty SIM do jednostki MMI, Google Earth ruszyło. Dodatkowo nadmienię jeszcze, że klubowiczę/użytkownicy naszego forum otrzymują rabacik na wykonane usługi.

Dziękuję i polecam!

 

 

20211026_152609.jpg

Dobrze to wygląda:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 piękna sztuka, super się prezentuje.

:wub: :thumbup1: :thumbup:

Trafiła w dobre ręce, niech służy i cieszy serce i oko !

Będę obserwował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

@Muskel1 piękna sztuka, super się prezentuje.

:wub: :thumbup1: :thumbup:

Trafiła w dobre ręce, niech służy i cieszy serce i oko !

Będę obserwował.

 

Dziękuję! Postaram się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wandej napisał:

Dobrze to wygląda:thumbup1:

Optycznie dużo lepiej wygląda niż te mapki graficzne ale nic więcej. Taki bajer tylko:decayed:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Optycznie dużo lepiej wygląda niż te mapki graficzne ale nic więcej. Taki bajer tylko:decayed:

Muskel1, jesteś w Niemczech i mam pytanie czy na zwykłych mapach udało Ci się osiągnąć widok w miastach 3D (budynki). Próbowałem w Polsce, ale tam gdzie byłem widoku 3D nie ma i się zastanawiam czy w ogóle jest aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, muszę sprawdzić bo wydaje mi się, że jak parę dni temu byłem w HH to widziałem niektóre budynki w 3D ale nie na 100%. Muszę sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, vvalery napisał:

Muskel1, jesteś w Niemczech i mam pytanie czy na zwykłych mapach udało Ci się osiągnąć widok w miastach 3D (budynki). 

Tak, w HH są pokazane budynki w 3D

20211029_103532.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Tak, w HH są pokazane budynki w 3D

20211029_103532.jpg

Czyli działa. Dzięki może kiedyś dojdzie do naszych wiosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1jaki numer seryjny ma Twoja naklejka na drzwiach kierowcy z informacją o ciśnieniu w kołach? Możesz fotkę przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem tylne podświetlane listwy progowe :wink:

 

20211122_144537.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Dzisiaj zamontowałem tylne podświetlane listwy progowe :wink:

 

Dobry mod:thumbup1: Szkoda że te listwy nie pasują do B8 bez rzeźby:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wandej napisał:

Dobry mod:thumbup1: Szkoda że te listwy nie pasują do B8 bez rzeźby:mellow:

Zgodnie z opisem pasują do A4 od 2009 r. czyli do B8 także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzisiaj kamerkę/ video rejestrator dedykowaną do A4 B9. Montowana jest p&p w stopce lusterka. 10 min. roboty, bez ciągnięcia kabli. Wpinana jest w kostkę czujnika deszczu. Wieczorem wrzucę jeszcze nagranie po zmroku.

 

20211126_123814.jpg

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Muskel1 napisał:

Zamontowałem dzisiaj kamerkę/ video rejestrator dedykowaną do A4 B9. Montowana jest p&p w stopce lusterka. 10 min. roboty, bez ciągnięcia kabli. Wpinana jest w kostkę czujnika deszczu. Wieczorem wrzucę jeszcze nagranie po zmroku.

 

20211126_123814.jpg

 

Kamera kamerą i obraz obrazem, który jest podobny do siebie dla określonego typu urządzeń, bo to nie studio filmowe. Ważne jest umiejscowienie (tutaj idealne) oraz oprogramowanie i łatwość ściągania filmów na komórkę, obróbka, podgląd on line, aktualizacja oprogramowania on line, stabilność działania. Jak w tym modelu te kwestie ? Dlaczego obraz jest 4:3 i jaki jest kąt widzenia, bo wydaje się dość wąski.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne aplikacje, których można używać do tej kamery. Ja używam FitCamX. Filmy można łatwo ściągnąć na tel. Aplikacje też aktualizujesz bezproblemowo. Obraz muszę sprawdzić w ustawieniach dlaczego ten format, obecnie wybrałem najwyższą rozdzielczość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze dwa nagrania wieczorem. Jak się okazało, w czasie kupna zakręciłem się przy wyborze kamerki i kupiłem nie 4K tylko omyłkowo 2,5 K :facepalm:. Ta będzie oddana i zakupiłem już następną, tym razem 4K:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super obraz. Ile fps ? Mi by to wystarczyło, ale jak chcesz koniecznie 4k to czemu nie byleby nie kosztem fps.? Ile taka kamera 2,5k kosztuje i jak się nazywa ? Może zmienię i dam żonie poczciwego Garmina. ?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...