Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie posiada GPS i nie chciałem go mieć, co między innymi było powodem do zakupu tej a nie innej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, BlackM4mba napisał:

Przy 3.0 TDI niewskazane jest posiadanie kamerki z prędkością :kox:

Wyłączasz nagrywanie prędkości i tyle,sam nie korzystam z tej funkcji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem po prostu bez, ponieważ dla mnie jest to zbędne. 

Po co kupować rzeczy z funkcjami, z których nie korzystam. Dla mnie priorytetem było 4K oraz możliwość zintegrowania. Nic mi nie wisi na szybie, czy gdzieś na desce. Siedzi w stópce lusterka i wygląda tak, jakby tak było od zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BlackM4mba napisał:

Przy 3.0 TDI niewskazane jest posiadanie kamerki z prędkością :kox:

Tu akurat nie ma problemu, od lat zero punktów oraz mandatów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Muskel1 napisał:

Kupiłem po prostu bez, ponieważ dla mnie jest to zbędne. 

Po co kupować rzeczy z funkcjami, z których nie korzystam. Dla mnie priorytetem było 4K oraz możliwość zintegrowania. Nic mi nie wisi na szybie, czy gdzieś na desce. Siedzi w stópce lusterka i wygląda tak, jakby tak było od zawsze :decayed:

Była słynna sprawa gościa, którego ustrzelił radar na 50km/h i pokazał, że jechał 120km/h. Facet się wybronił tylko i wyłącznie tym, że miał prędkość pokazaną na kamerze. Sąd uznał ten dowód i gościa uniewinnili z wykroczenia. Dlatego ja jeżdżę z włączoną prędkością skoro u nas tak sprzęty działają.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest funkcja 24 godzinnego monitoringu. Po zgaszeniu kamerka nagrywa 24 h. Nie aktywowałem jej bo system zarządzania energią wywali błąd gdy pobór prądu nie spadnie po uśpieniu sterowników. 

Jest także dodatkowa funkcja alarmu uderzeniowego, która ma 3 stopnie czułości. Gdy odstawione auto/kamerka zarejestruje uderzenie powinno uruchomić nagrywanie. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze też o to mi chodzi, tak w razie jakichś "niejasności" dobrze mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vvalery napisał:

Była słynna sprawa gościa, którego ustrzelił radar na 50km/h i pokazał, że jechał 120km/h. Facet się wybronił tylko i wyłącznie tym, że miał prędkość pokazaną na kamerze. Sąd uznał ten dowód i gościa uniewinnili z wykroczenia. Dlatego ja jeżdżę z włączoną prędkością skoro u nas tak sprzęty działają.?

W głównej mierze też o to mi chodzi, tak w razie jakichś "niejasności" dobrze mieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

To musisz szukać kamery z GPSem na szybę.

Mam taką nakładaną na lusterko ale jednak taka jak Twoja w obudowę jest praktycznie nie widoczna i chyba będę musiał zrezygnować z GPS na rzecz tej kamerki. A powiedz jeszcze różnica w budowie między 2k a 4k, na obrazku wygląda inaczej i są jakieś wersję A i B do wyboru, czy każda i tak będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest między kształtem stopki lusterka. Do mojego lusterka model A. Zarówno A jak i B występują w wersjach 4K oraz 2K.

 

Screenshot_20211229-113019_AliExpress.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 20:59, Muskel1 napisał:

Tu jeszcze dwa nagrania wieczorem. Jak się okazało, w czasie kupna zakręciłem się przy wyborze kamerki i kupiłem nie 4K tylko omyłkowo 2,5 K :facepalm:. Ta będzie oddana i zakupiłem już następną, tym razem 4K:decayed:

Hej @Muskel1 oddałeś tę kamerkę 2K? chętnie bym ją odkupił jak co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pz87 napisał:

Hej @Muskel1 oddałeś tę kamerkę 2K? chętnie bym ją odkupił jak co.

Tak, oddałem na samym początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Tak, oddałem na samym początku.

dzięki, szkoda - zatem poczekam do połowy marca na wysyłkę z chin:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1 , pytanie z innej beczki wiesz moze czy bcm1 o oznaczeniu 8W0 907 063 AG    HW: 8W0 907 063 G , ogarnie matrixy ? na dzien dzisiejszy siedza full ledy i taka zmiana chodzi po glowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...