Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Eska B8.5 Shadowline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, marky2552 napisał:

dobrze że miałeś gdzie bo u mnie w okolicy to ch*j są a nie zakłady od zbieżności :grin:

Haha,  to co chłopaki nie umieją ustawiac,  czy sprzętu nie ma i ustawiane na sznurki ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas na małą aktualizacje :wink: Trochę to zajęło, ale w końcu Audi poskładane i znowu jeździ.

- wyczyszczony nagar

- założona przednia rozpórka ECS

- kompresor rozebrany i wysłany na porting pod przepustnice 80mm. Kompresor zalany nowym oleje oem. 

- założone górne Kółko 034 oraz dolne APR z nowym oem tłumikiem drgan

- założone downpipy oraz ogarnięty wyciek oleju z górnych pokryw rozrządu

- malowanie na czarno elementów chromowanych wewnątrz reflektorów wraz z czyszczeniem wnętrza lamp i projektora. 

- nowa oem pompa paliwa 

- nowa chłodniczka boczna układu doładowania oraz chlodniczki w kompresorze (Mahle). Wszystkie przewody wodne wymienione na średnicę 20mm, układ zalany motulem motocool. 

- nowe koła na zimę forzza sigma 19x8.5 et35, opony wybrałem Michelin pilot alpin 5 255/35r19

- kompresor pomalowany na czarno a pokrywy zaworow na czerwono farbą vht wrinkle. 

 

To chyba wszystko na ten moment ?

 

 

IMG_20221004_154941.jpg

IMG_20221004_161543.jpg

IMG_20221004_162051.jpg

IMG_20221004_174612.jpg

IMG_20221004_194506.jpg

IMG_20221004_211351.jpg

IMG_20221117_200146.jpg

IMG_20221117_200229.jpg

IMG_20220830_192033.jpg

IMG_20221021_163630.jpg

received_1711822192526633.jpeg

IMG_20221004_211858.jpg

IMG_20221119_083302.jpg

IMG_20221125_172533.jpg

IMG_20221126_123358.jpg

IMG_20221120_160705.jpg

IMG_20221120_160659.jpg

IMG_20221126_123151.jpg

IMG_20221126_123211.jpg

IMG_20221126_123240.jpg

IMG_20221126_123307.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

I nadszedł w końcu czas na "Grande Finale" ? 

- Cat back 2.5" ze sportowymi katami, końcówki 100mm z wypelnieniem. Dźwięk nawet spoko, na trasę nieco bardziej uciążliwy od seri ale do przeżycia. Kiedyś miałem założony X-pipe, jeszcze z ori katami to było dużo gorzej, dron nie do zniesienia. Aktualnie dronu brak ?

 

- Przepustnica 80mm i custom'owy dolot Injen

 

- Na strojenie ostatecznie pojechałem do Gregora i w pełni zadowolony z tego co udało się wyklikac przy moim ulepie ? Wynik 510bhp i 595Nm, uzyskany na paliwie pb98 bez dodatków ?

Przy okazji zdjęty vmax i soft limiter. Uwielbianych przez wszystkich popsow nie robiłem ?

 

IMG_20221213_172733.jpg

IMG_20221212_174254.jpg

IMG_20221212_174314.jpg

IMG_20221214_142848.jpg

Edytowane przez Biesiad_90

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Dopieszczony wzorowo, kreski klawe. :thumbup1:

Na EU kontroll nie czepią sie tego pięknego wydechu ,niektórzy potrafią być upierdliwi ?

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, dekiel 13 napisał(a):

Dopieszczony wzorowo, kreski klawe. :thumbup1:

Na EU kontroll nie czepią sie tego pięknego wydechu ,niektórzy potrafią być upierdliwi ?

W październiku się okaże ?. Tak to wszystko poogarbiane tzn zmiany w zawieszeniu i heble z rs4 wbite w dowód, tylko przypal z wydechem, ale dowiadywałem się i jeśli nie ma tuv'a na wydech to bez szans aby wbić w dowód. Ale jestem dobrej myśli ?

Opublikowano

Ja też ma  zawias w papierach ale wydech z MG za katem więc powinno być ok, Auto podobnie dopieszczone chociaż to tylko b6.:naughty:

 

Opublikowano
W dniu 13.01.2023 o 21:14, Biesiad_90 napisał(a):

W październiku się okaże ?. Tak to wszystko poogarbiane tzn zmiany w zawieszeniu i heble z rs4 wbite w dowód, tylko przypal z wydechem, ale dowiadywałem się i jeśli nie ma tuv'a na wydech to bez szans aby wbić w dowód. Ale jestem dobrej myśli ?

Wtedy wyjazd na północ NO i masz podbite ?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Norbas napisał(a):

Wtedy wyjazd na północ NO i masz podbite ?

A co, tam łatwiej podbić, czy poprostu masz "zaprzyjaźniony warsztat" :D

 

Jeszcze parę lat temu było fajnie, bo można było robić przegląd także w zakładzie którym się pracocowalo, niestety już to ukrucili ?

Opublikowano

Tak łatwiej podbić. Sporo ciężarówek ma eu robione na północy bo mniej się do tego przyczepiają. W NO coraz bardziej ciężko się przerabia auta przez ich widzi misie… 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 

Może ktoś będzie miał ochotę obejrzeć do obiadu ?

Opublikowano

Oglądałem wczoraj i wiedziałem że gdzieś już ja widziałem,piękna bestia ?

Opublikowano

Gratulacje projektu, porządne graty u Gregora wystrojone?

Opublikowano

O kurczaki, ale rakieta. Gratulacje, dobre mody.

Opublikowano

Ładna bestia?idzie jak burza ,bardzo fajny filmik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.