Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Eliminacja szumów radia przy LEDach


Peacock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z Audi B6 2002r. chodzi o szumy radia przy włączeniu świateł mijania LED. Wyczytałem, że może pomóc stabilizator 7812, ale chciałem zweryfikować czy to prawda, a jeśli tak, to jak i gdzie go zamontować...

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest powrót do właściwego źródła światła ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Najlepszym sposobem jest powrót do właściwego źródła światła ? 

Dzięki za sugestię. Auto nabyłem 3 dni temu z takimi już światłami. Świecą idealnie, nikogo nie oślepiają, więc wolałbym je zostawić. Poproszę o inną poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Zapytaj w takim razie na przeglądzie technicznym. 

Znakomity pomysł. Musiałem się urodzić pod szczęśliwą gwiazdą, że napotkałem tu Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jakiego masz moda na przeglądzie skoro uważasz, że chcesz tak zostawić. Nie wstydź się. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wróć do lekcji i przestań nabijać posty zaśmiecając temat.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolego, dla Ciebie może nie jest to ciekawe bo masz to gdzieś, że walisz innym po oczach. Najważniejszę, że Ty masz ledy:thumbup1: Nie jesteś sam na drogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Jaśnie Pan by raczył czytać ze zrozumieniem, to by wiedział, że moje światła właśnie świecą bardzo dobrze i nie oślepiają. Zdecydowanie działają na plus jeśli chodzi o bezpieczeństwo moje, a tym samym też innych. Chciałem je zostawić przynajmniej do wiosny bo teraz jeżdżę w sumie tylko po zmroku. Proponuję zakończyć nasz dialog w tym miejscu, bo podejrzewam, że zaraz padnie "wszystkie ledy oślepiają i mordują ludzi" czy inna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to masz za LED'y? Ja mam praktycznie całe auto w LED i nie mam absolutnie żadnych szumów (90% to od Promotor Light Devices), nawet dołożyłem czujniki parkowania na tył i też działają bardzo dobrze.

Edytowane przez Ivanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie wiem co to za Ledy-y. Kupiłem auto już z nimi. Świecą bardzo dobrze, ale skoro powodują zakłócenia, to nie podejrzewam aby były z górnej półki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa nie ma homologacji na LEDY więc nie cwaniakuj.

Przywróć oświetlenie do orginału a nie będziesz miał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wie lepiej, ma dobrze światła ustawione więc nikogo nie oślepia i przyczynia się tym jednoznacznie do polepszenia bezpieczęństwa na drogach. Ch..j z homologacją, co oni na ten temat mogą wiedzieć:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...