Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

Licznik z kolor FISem, RNS-E z kamerą, składane lusterka. Może znajdziesz inspirację w innych tematach. :) 

Edytowane przez george
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś niższe zawieszenie albo airrida :D  kup . Piękna sztuka .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 12:06, R4xx napisał(a):

Audica jeździ wiernie, powoli dokręca mi 300kkm i tak sobie myślę, że wypadałoby kupić jej coś na urodziny. Ktoś ma jakieś pomysły? Mi się już skończyły :decayed:

 

1724737380_Snapseed(2).jpg.591f2e1bcb81d115bffb259e292b92c5.jpg

Aktualnie oczekuje jeszcze na listwy progowe, aż wrócą z lakierowania.

Piękna, zderzak z tyłu od eski możesz założyć ja żałuję, że tego w lx7z nie zrobiłem :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 20:14, george napisał(a):

Licznik z kolor FISem, RNS-E z kamerą, składane lusterka. Może znajdziesz inspirację w innych tematach. :) 


Licznik spoko sprawa, musiałbym zagadać z kimś z forum o pomoc :decayed:

 

RNS-E odpada z uwagi na wskaźniki, które mam wkomponowane elegancko pod klimatronikiem. 
 

Lustra zawsze mi się marzyły, ale jakoś nigdy nie trafiłem na jakiś konkret zestawik. Wpada na listę. 
 

Inne tematy mam przerobione od dechy do dechy. Żałuję, że nie pochyliłem się nad quattro robiąc tylny zawias. 
 

W dniu 2.12.2022 o 10:43, K4rol81 napisał(a):

Jakieś niższe zawieszenie albo airrida :D  kup . Piękna sztuka .


Jeszcze niższe? Gdzie ja tym później wjadę? :kox: Ile Ciebie taki zawias wyszedł? W B8 poważnie rozważałem 

 

W dniu 2.12.2022 o 17:58, kosik25 napisał(a):

Piękna, zderzak z tyłu od eski możesz założyć ja żałuję, że tego w lx7z nie zrobiłem :)


Z zewnątrz zostaje oryginał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra ostatnio jakiś zestaw widziałem na fb :eusathink: air  hmmm biorąc pod uwagę że miałem już gwint to  same graty jakieś 3500  ,i moja robota bo sam wszystko składałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik Ci Domin z okolic Warszawy ogarnie na miejscu lub wysyłkowo. Często ma liczniki kolorowe na stanie :thumbup1:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, K4rol81 napisał(a):

Lustra ostatnio jakiś zestaw widziałem na fb :eusathink: air  hmmm biorąc pod uwagę że miałem już gwint to  same graty jakieś 3500  ,i moja robota bo sam wszystko składałem. 

 

Zakładałbyś drugi raz do kolejnego auta? :D

Wady, zalety? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, R4xx napisał(a):

Licznik spoko sprawa, musiałbym zagadać z kimś z forum o pomoc

@Banan

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 10:28, R4xx napisał(a):

 

Zakładałbyś drugi raz do kolejnego auta? :D

Wady, zalety? ;)

Pewnie jak bym miał jakiś projekt to na pewno bym założył .

Wady to to że musisz znaleźć miejsce na butlę kompresor ,sterowanie przez co nie mam koła dojazdowego , nawet jak jadę gdzieś dalej to nie zabieram , w sumie nie wiem dlaczego :) :eusathink:

W zależności od konfiguracji ( sterowanie osiami lub kołami ) jak coś się roszczeni  to albo siada przód /tył całkiem albo jedno z kół i wtedy jest problem , nawet wjechać na lawetę :decayed:  więc tzreba co jakis czas robić przegląd węży i poduszek . Wadą jest to że zawsze gdzieś jest jakiś wyciek powietrza najczęściej przy ladze amortyzatora i po jakimś czasie przód powoli siada , czasem po 1 dniu czasem po tygodniu ,zależy od grubości lagi amora - na grubszej lepiej trzyma .

Zalety - masz możliwość dźwignięcia auta wyżej jak masz potrzebę , jest szpan na dzielni :decayed:  jak podjedziesz na parking   i posadzisz auto , 90 procent ludzi się zastanawia jak na tym jeździć :polew: , takie zawieszenie głównie do tego żeby na zlocie auto posadzić  i pokazać się .

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 14:24, K4rol81 napisał(a):

Pewnie jak bym miał jakiś projekt to na pewno bym założył .

Wady to to że musisz znaleźć miejsce na butlę kompresor ,sterowanie przez co nie mam koła dojazdowego , nawet jak jadę gdzieś dalej to nie zabieram , w sumie nie wiem dlaczego :) :eusathink:

W zależności od konfiguracji ( sterowanie osiami lub kołami ) jak coś się roszczeni  to albo siada przód /tył całkiem albo jedno z kół i wtedy jest problem , nawet wjechać na lawetę :decayed:  więc tzreba co jakis czas robić przegląd węży i poduszek . Wadą jest to że zawsze gdzieś jest jakiś wyciek powietrza najczęściej przy ladze amortyzatora i po jakimś czasie przód powoli siada , czasem po 1 dniu czasem po tygodniu ,zależy od grubości lagi amora - na grubszej lepiej trzyma .

Zalety - masz możliwość dźwignięcia auta wyżej jak masz potrzebę , jest szpan na dzielni :decayed:  jak podjedziesz na parking   i posadzisz auto , 90 procent ludzi się zastanawia jak na tym jeździć :polew: , takie zawieszenie głównie do tego żeby na zlocie auto posadzić  i pokazać się .


Teraz w okresie zimowym tym bardziej brakuje możliwości podniesienia auta :facepalm:

Może kiedyś podejdę do tematu - wtedy na pewno będę się odzywał :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...