Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska sniezynka na fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko kto się orientuję od czego zależny jest  kolor sniezynki przy temperaturze powietrza na fis? Natknąłem się na niebieska a wszędzie widzę białe. Kodowanie czy coś? Mam b6 z 2001 r licznik zmieniany na kolor z tego samego rocznika i miesiąca. Oczywiście ja mam biała 

FB_IMG_1610051824902.jpg

Opublikowano

Pierwszy widzę,nawet fajniejsza niż biała ?

Opublikowano

ja też mam białą również pierwszy raz widzę niebieską 

Opublikowano

Obstawiam iż jakieś przekłamanie koloru wyszło na fotce,nawet spalanie na pomarańczowo pokazuje zamiast na biało.

Opublikowano

Nawet fajnie to wygląda , wyróżnia się i bardziej wyrażnie informuje o niskiej temperaturze. :thumbup1: To raczej nie załamanie światła bo dość wyrażnie ją widać.

A może dlatego że 300 000 km na blacie?  :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szperalem w temacie i Kilka osób twierdzi że do roku modelowego 2002 były niebieskie nie wiem ile w tym prawdy ja mam modelowo 2002 tak wychodzi z vinu. 

Ciekawe czy da się coś z tym zrobić ?

Opublikowano
13 minut temu, buczek136 napisał:

Szperalem w temacie i Kilka osób twierdzi że do roku modelowego 2002 były niebieskie nie wiem ile w tym prawdy ja mam modelowo 2002 tak wychodzi z vinu. 

Ciekawe czy da się coś z tym zrobić ?

Ja bym nic nie kombinował , jest ok.

Dobrze ,że nie jest czerwona. :naughty:

Opublikowano

no biała śnieżynka tak trochę biednie jak na audi,w żony fieście z 2008 od 5 stopni C zapala się żółta,a od 0 i poniżej zmienia kolor na czerwono,ciekawiej i rzuca się w oczy

Opublikowano
7 godzin temu, buczek136 napisał:

Szperalem w temacie i Kilka osób twierdzi że do roku modelowego 2002 były niebieskie nie wiem ile w tym prawdy ja mam modelowo 2002 tak wychodzi z vinu. 

Miałem kilka kolorowych zegarów z modelu 2002 i wszystkie białe były.

Opublikowano

@pila24 może o te z modelowego 2001 chodzi - ja takiego kolorowego jeszcze nie widziałem  , sam wiesz że to ciężki temat ( przynajmniej cenowo :thumbup1: ) 

Opublikowano
9 godzin temu, Banan napisał:

@pila24 może o te z modelowego 2001 chodzi - ja takiego kolorowego jeszcze nie widziałem  , sam wiesz że to ciężki temat ( przynajmniej cenowo :thumbup1: ) 

Może być,jeszcze nie miałem takiego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.