Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t 277km sonda lambda? Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://youtu.be/HnYbTTQ 45sek

https://log.tunezilla.com/s/7XRAdKhs

Witam kiedy sonda osiąga napięcie 0.020v silnik traci moc i z trudem przyśpiesza i zachowuje się jak na 45sek filmiku z linku.     Wiem że przepływka powinna pokazywać większą wartość przy tej mocy ale chcę wykluczać po kolei wszystkie możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Więcej tematów załóż to na pewno szybciej uzyskasz odpowiedz. Po napięciu sondy to raczej jest zalany paliwem górą i winy doszukiwałbym się w programie prędzej.

Jak masz możliwość to podmień od kogoś przepływkę ale nie sądzę, że tu jest problem.

Przepływkę masz seria czy 3cale?

Opublikowano
  • Autor
3 hours ago, przem8 said:

Więcej tematów załóż to na pewno szybciej uzyskasz odpowiedz. Po napięciu sondy to raczej jest zalany paliwem górą i winy doszukiwałbym się w programie prędzej.

Jak masz możliwość to podmień od kogoś przepływkę ale nie sądzę, że tu jest problem.

Przepływkę masz seria czy 3cale?

Seria Bosch, a co do zakładania kilku tematów to jednak pytania troche się od siebie różnią tu jest pytanie o prawidłowość napięcia a w drugim o możliwe powody dużego spadku mocy powyżej 5tys obr

 

Opublikowano

Zrób logi, 002+031, 115+118, 003+020. Opisz setup auta, z tego jednego loga co zrobiłes to nic ciekawego nie wynika.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano

Zrób logi jak pisałem.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest w linku

 

Opublikowano

2+31 to tam nie ma. 

Opublikowano
  • Autor
11 hours ago, Łukasz13 said:

Zrób logi, 002+031, 115+118, 003+020. Opisz setup auta, z tego jednego loga co zrobiłes to nic ciekawego nie wynika.

LOG.TUNEZILLA.COM

002+020+033
 

LOG.TUNEZILLA.COM

002+031

Opublikowano

Oczekujesz pomocy a nawet nie potrafisz, nie chcesz zrobić logów wg. wytycznych, Twoja sprawa, ode mnie jedynie tyle: jedz do tego fachury co to robił czy ewentualnie innego i popraw ten program, kreski jak widać nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Opublikowano
  • Autor
11 minutes ago, Łukasz13 said:

Oczekujesz pomocy a nawet nie potrafisz, nie chcesz zrobić logów wg. wytycznych, Twoja sprawa, ode mnie jedynie tyle: jedz do tego fachury co to robił czy ewentualnie innego i popraw ten program, kreski jak widać nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Posiłkuję się tym co mam, mogę zrobić logi o których pisałeś ale dopiero jutro a zamiast czekać myślałem że to może coś pokazać, co do modyfikacji to:
-wtryski bosch 525cc SID motorsport
-turbo k03s hybryda
-DP 2.75"
-DV nowe 710N
-Sprzęgło AWX+ włókno
-Tip z kwasówki + zbrojone silikony FMIC
-Duży FMIC
-Soft robiony w "Soft-mod performance Lublin"
 

Edytowane przez kopakabana1

Opublikowano

Podaj więcej info, problem był od początku jak kupiłeś, bo rozumiem że już takie auto kupiłeś? Czy powstał w trakcie użytkowania? Jak program robiony był dawno to mogło się cos wydarzyć po drodze, ciężko teraz stwierdzić, paliwo jakie lejesz? Podaj nr wtrysków najlepiej czy to napewno 525 jest bo po logach nie wygląda.

Opublikowano
10 godzin temu, kopakabana1 napisał:

a zamiast czekać myślałem że to może coś pokazać,

 i pewnie uznałeś że jak zaczniesz to ileś tam razy wrzucać w poszczególne tematy to będzie szybciej i lepiej bo więcej odp będzie :P

Opublikowano
10 godzin temu, kopakabana1 napisał:

Soft robiony w "Soft-mod performance Lublin"
 

A nie lepiej spytac u źródła? Karol raczej chętnie odpowiada na pytania i stara się rozwiązać problem. 

Opublikowano
  • Autor
25 minutes ago, przem8 said:

A nie lepiej spytac u źródła? Karol raczej chętnie odpowiada na pytania i stara się rozwiązać problem. 

Zapytałem, w odpowiedzi dostałem żeby nie pytać co robił trzy lata temu (wtedy był robiony program) od byłego właściciela również odpowiedzi "u mnie było ok"

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.