Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakość felg po renowacji do oceny.


Mat.Rynio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z felgami zamówionymi na allegro. Felgi oryginalne Audi, ale po renowacji lakierniczej. Problem z tym, że lakier idzie zdrapać lekko suwając paznokciem po lakierze, wystarczy też delikatnie przyłożyć plastikową szpatułką do odśnieżania i po prostu lakier schodzi bez problemu, 3 minuty i można całą felgę "ogołocić". Tu na dysku są filmiki jak to wygląda: https://drive.google.com/drive/folders/1W-OBTd3zi-zwvFc3q0FYppHi9CJ1nG-f?usp=sharing

I moje pytanie do was forumowicze, może macie z tym doświadczenie. Czy lakier na tego typu felgach po renowacji z reguły jest takiej beznadziejnej jakości, czy ewidentnie ten sprzedawca sprzedaje "buble". Rozmawiałem z nim przez telefon i mówił, że może jakaś lipna partia wyszła, że lakier powinien być na lata. Po telefonie wysłał drugi komplet i problem ten sam. Ciężko mi sobie wyobrazić że jadę z takimi felgami do wulkanizatora i on nie trafia kluczem dynamometrycznym idealnie w otwór, albo felga dostaje po pierwszej jeździe jakimś kamieniem... Jaka jest wasza opinia na podstawie tego filmu powyżej? Reklamować i oddać ten szajs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, gość przez telefon jeszcze mi mówi, że zobaczy Pan na komentarze na allegro, same pozytywy, konto 12 lat. Na początku myślałem, ok, wiadomo może zdarzyć się jakaś lipna partia, więc zgodziłem się na propozycje przysłania 2-go kompletu. Przychodzi 2 komplet i to samo. Poranny szron na szybie trzyma się lepiej niż ten lakier na felgach, jak wspomniałem plastikową łopatką idzie zdrapać lakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odddaj to . Nawet nie zmatowił starej powłoki. Nie chciało mu się  bo to żmudna robota i to połowie co najmniej ręcznie.

Nie będzie już samych pozytywnych komentarzy .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogólnie ma kilkaset aukcji z felgami od różnych producentów. Prowadzi działalność z tym związaną. Oferty wyglądają naprawdę nieźle, powiedziałbym że wręcz zachęcają w porównaniu z innymi aukcjami. Zdjęcia felg wykonanie naprawdę profesjonalnie a tu taka lipa przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiło na Ciebie że jest fuszerka wyślij sprzedawcy filmik jak trzyma się ten lakier na feldze.Oddaj to szybko i niech wraca wszystkie PLN

Edytowane przez aker
błąd
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro telefon, że felgi wracają. Paradoks polega na tym, że po sprawdzeniu pierwszego kompletu wysłałem mu te filmiki, potem był telefon i propozycja wysłania drugiego kompletu. Przecież normalny człowiek po takiej sytuacji sprawdziłby ten drugi komplet przed wysłaniem. Cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że ani jednego negatywa nie ma.

Coś mi tu śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są felgi, które kupiłem:
https://allegro.pl/oferta/felgi-audi-q3-a4-a6-a8-7x18-et43-5x112-8u0-org-9818395758

 

Edytowane przez Mat.Rynio
brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mat.Rynio napisał:

Jutro telefon, że felgi wracają. Paradoks polega na tym, że po sprawdzeniu pierwszego kompletu wysłałem mu te filmiki, potem był telefon i propozycja wysłania drugiego kompletu. Przecież normalny człowiek po takiej sytuacji sprawdziłby ten drugi komplet przed wysłaniem. Cyrk.

Wg mnie może on tego nie wykonuje i ktoś dla niego to robi. Nie zmienia to faktu ,że  felgi są do oddania. Ja oddają fele do renowacji na Al. Krakowską w Warszafce. Duża i profesjonalna firma , wzorów wykonania i malowania masa. Oddajesz wybierasz , dostajesz potwierdzenie na maila. Mam do nich 170km ale warto pojechać .

Tu adres

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Wg mnie może on tego nie wykonuje i ktoś dla niego to robi. Nie zmienia to faktu ,że  felgi są do oddania. Ja oddają fele do renowacji na Al. Krakowską w Warszafce. Duża i profesjonalna firma , wzorów wykonania i malowania masa. Oddajesz wybierasz , dostajesz potwierdzenie na maila. Mam do nich 170km ale warto pojechać .

Tu adres

 

Dzięki bardzo za link, na pewno będę miał na uwadze jak będę musiał wykonać renowacje w swoich felgach. Jednak potrzebuje znaleźć drugi komplet ładniejszych felg na lato dla "starszej części" rodziny, która jeździ Q3. Być może przyda się jak znajdę Ori felgi, które nadają się do renowacji ale będą w fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, golfagn napisał:

Może sprzedawca miał praktykanta na warsztacie ;) 

Być może, ale wtedy powinien przypilnować aby owy praktykant zaczął od malowania jakichś stalówek a nie oryginalnych felg Audi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakiś czas temu kupowałem felgi i temat mi znany. Te do zwrotu bez dwóch zdań i dzięki za link :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, joko88 napisał:

No jakiś czas temu kupowałem felgi i temat mi znany. Te do zwrotu bez dwóch zdań i dzięki za link :thumbup1:

Udało się tobie znaleźć koniec końców jakieś dobre felgi, tj. możesz polecić jakiegoś sprzedawcę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 11:37, Mat.Rynio napisał:

Udało się tobie znaleźć koniec końców jakieś dobre felgi, tj. możesz polecić jakiegoś sprzedawcę ?

Kupowałem z felgeo.pl i w Toruniu na Kluczyki 3 też się zdarzyło :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 22:38, Fido napisał:

Dziwne że ani jednego negatywa nie ma.

Coś mi tu śmierdzi.

127/0 komentarzy przez 10 lat to faktycznie słaby wynik jak na "Sklep" i ilość asortymentu jaki ten gość posiada. Prawdopodobnie to jakieś stare konto, które albo dopiero co zaczął używać albo kupił tylko po to, żeby mieć "staż" i łowić ludzi. Albo w jakiś sposób zwyczajnie "zresetował" wszystkie komentarze.

Wystarczy zobaczyć, że pierwszy komentarz jest z 23/01/2020. Więc tak na prawdę to jego "staż" można wsadzić między bajki.

Faktyczna jego aktywność to tak na prawdę niecały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro jakis czas temu "zresetowało" wszystkim komentarze i oceny

ja jestem na allegro od ponad 18 lat, miałem ponad 1100 pozytywów i 5 negatywów a teraz mam 0/0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...