Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie tablicy - zmiana na LED


karolg987

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym zapytać czy możecie polecić jakieś lampki LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej? Zakładam nowy temat, ponieważ w starszych, znalezionych linki są już nieaktualne. Samochód to Audi A4 B6 Avant. Chciałbym, aby oświetlenie nie było za bardzo przesadzone (żeby nie oświetlało całej drogi, 3m za samochodem :D). Możecie polecić jakieś aukcje i pokazać jak to wygląda u Was?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie:

ALLEGRO.PL

Kup teraz NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 Q7 A8 REJ z Wrocław na Allegro.pl, za 145 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

działają już parę lat i wszystko z nimi jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukasz_mk2 napisał:

ja mam takie:

ALLEGRO.PL

Kup teraz NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 Q7 A8 REJ z Wrocław na Allegro.pl, za 145 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

działają już parę lat i wszystko z nimi jest ok

a pokażesz jaki efekt dają? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko pytanie, czy masz do czego zamontować te lampki :) Bardzo często stare lampki a dokładniej śruby po nich są nie do usunięcia. Sprawdź najpierw stan blendy. Ja ostatnio dla świętego spokoju wymieniłem i wstawiłem nowe lampki do tego. 

Od A4 kosmicznie drogie są, na szczęście kilka razy taniej znajdzie się ta sama blenda od A6 :) Tylko nie ma w niej otworu na zamek, ale to dla mnie kolejna zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, golfagn napisał:

Pozostaje tylko pytanie, czy masz do czego zamontować te lampki :) Bardzo często stare lampki a dokładniej śruby po nich są nie do usunięcia. Sprawdź najpierw stan blendy. Ja ostatnio dla świętego spokoju wymieniłem i wstawiłem nowe lampki do tego. 

Od A4 kosmicznie drogie są, na szczęście kilka razy taniej znajdzie się ta sama blenda od A6 :) Tylko nie ma w niej otworu na zamek, ale to dla mnie kolejna zaleta.

Właśnie ja mam taki problem, że nie mogę odkręcić jednej śrubki (jest wyrobiona), która mocuje mi oświetlenie. Myślałem o rozwierceniu jej i zmianie całości, przykręcając to na nierdzewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temacik zauważyłem wczoraj ze dymi mi sie z lampki tablicy patrze a ona cala czarna rozkrecilem i wypalone blaszki w lampce i mam pytanko..czy oplaca sie montować lampki led z allegro za 50zl??dodam ze jakos parcia nie mam na ledy choc nie ukrywam ze ladnie to wyglada. A druga sprawa srubka z drugiej lampki nie do ruszenia wiec tu pewnie rzeźba bedzie wyczytalem ze plastikowa z a6 pasuje ale z jakiej ??i czy pasuje bez kombinowania??na przyszlosc bede musial pomyslec o takiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki LED kup Ori z A6, nie są wcale takie drogie a działają bdb.

Blende jak masz aluminiową to przy wypalonych stykach zacznij szukać plastikową.

W zależności czy chcesz z zamkiem, bez czy pod kamerę, blendę szukaj z A4 B7, A3 8P, A6 C6, Q7 4L (pierwsza generacja Q7 chyba ma oznaczenie 4L). We wszystkich tych modelach blenda jest tego samego rozmiaru i pasuje zamiennie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styki w blendzie alu mam odziwo w bdb stanie tylko z lampki sie wysypaly,a te ledy to z jakiej a6 szukac c6 ? Szukac nowych czy używek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 C6 przedlift

4H0 943 021 i 4H0 943 022 (prawa i lewa)

Pod plastikową blendę P&p, pod aluminiową nie wiem bo osobiście nie zmieniałem, ale powinno być to samo.

Cena za komplet oryginalnych około 160-170zl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan czy Avanti bez znaczenia byle przedlift bo nie wiem jaka blenda była w poliftowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...