Jump to content

Oświetlenie tablicy - zmiana na LED

karolg987
 Share

Recommended Posts

Cześć.

Chciałbym zapytać czy możecie polecić jakieś lampki LED do oświetlenia tablicy rejestracyjnej? Zakładam nowy temat, ponieważ w starszych, znalezionych linki są już nieaktualne. Samochód to Audi A4 B6 Avant. Chciałbym, aby oświetlenie nie było za bardzo przesadzone (żeby nie oświetlało całej drogi, 3m za samochodem :D). Możecie polecić jakieś aukcje i pokazać jak to wygląda u Was?

Pozdrawiam :)

ja mam takie:

ALLEGRO.PL

Kup teraz NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 Q7 A8 REJ z Wrocław na Allegro.pl, za 145 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

działają już parę lat i wszystko z nimi jest ok

1 minutę temu, Lukasz_mk2 napisał:

ja mam takie:

ALLEGRO.PL

Kup teraz NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 Q7 A8 REJ z Wrocław na Allegro.pl, za 145 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

działają już parę lat i wszystko z nimi jest ok

a pokażesz jaki efekt dają? ;)

niestety nie mam żadnych zdjęć - mogę coś pstryknąć wieczorem

Weź sobie lampki od kolegi Promotora i nie bedziesz narzekał ;)

Pozostaje tylko pytanie, czy masz do czego zamontować te lampki :) Bardzo często stare lampki a dokładniej śruby po nich są nie do usunięcia. Sprawdź najpierw stan blendy. Ja ostatnio dla świętego spokoju wymieniłem i wstawiłem nowe lampki do tego. 

Od A4 kosmicznie drogie są, na szczęście kilka razy taniej znajdzie się ta sama blenda od A6 :) Tylko nie ma w niej otworu na zamek, ale to dla mnie kolejna zaleta.

2 minuty temu, golfagn napisał:

Pozostaje tylko pytanie, czy masz do czego zamontować te lampki :) Bardzo często stare lampki a dokładniej śruby po nich są nie do usunięcia. Sprawdź najpierw stan blendy. Ja ostatnio dla świętego spokoju wymieniłem i wstawiłem nowe lampki do tego. 

Od A4 kosmicznie drogie są, na szczęście kilka razy taniej znajdzie się ta sama blenda od A6 :) Tylko nie ma w niej otworu na zamek, ale to dla mnie kolejna zaleta.

Właśnie ja mam taki problem, że nie mogę odkręcić jednej śrubki (jest wyrobiona), która mocuje mi oświetlenie. Myślałem o rozwierceniu jej i zmianie całości, przykręcając to na nierdzewki.

Odgrzeje temacik zauważyłem wczoraj ze dymi mi sie z lampki tablicy patrze a ona cala czarna rozkrecilem i wypalone blaszki w lampce i mam pytanko..czy oplaca sie montować lampki led z allegro za 50zl??dodam ze jakos parcia nie mam na ledy choc nie ukrywam ze ladnie to wyglada. A druga sprawa srubka z drugiej lampki nie do ruszenia wiec tu pewnie rzeźba bedzie wyczytalem ze plastikowa z a6 pasuje ale z jakiej ??i czy pasuje bez kombinowania??na przyszlosc bede musial pomyslec o takiej

Lampki LED kup Ori z A6, nie są wcale takie drogie a działają bdb.

Blende jak masz aluminiową to przy wypalonych stykach zacznij szukać plastikową.

W zależności czy chcesz z zamkiem, bez czy pod kamerę, blendę szukaj z A4 B7, A3 8P, A6 C6, Q7 4L (pierwsza generacja Q7 chyba ma oznaczenie 4L). We wszystkich tych modelach blenda jest tego samego rozmiaru i pasuje zamiennie.

Styki w blendzie alu mam odziwo w bdb stanie tylko z lampki sie wysypaly,a te ledy to z jakiej a6 szukac c6 ? Szukac nowych czy używek?

A6 C6 przedlift

4H0 943 021 i 4H0 943 022 (prawa i lewa)

Pod plastikową blendę P&p, pod aluminiową nie wiem bo osobiście nie zmieniałem, ale powinno być to samo.

Cena za komplet oryginalnych około 160-170zl

Moze glupie pytanie ale lampki i blenda jak cos to z c6 avant? Bo mój tez avant

Sedan czy Avanti bez znaczenia byle przedlift bo nie wiem jaka blenda była w poliftowym.

Super dzieki za konkrety 

U mnie to tak wygladaIMG_20220116_191904.thumb.jpg.9288bf3978e5cff8812b1da42c2fc68e.jpg