Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8T logi odczyt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o pomoc w odczycie logów 

Bezyna:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

LPG:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie...

 

Opublikowano

Podczas logów sprawdzałeś temperaturę z tych grup, które Ci podawałem wcześniej? Mega ubogo idzie.. Nie masz błędów sondy lambda? 

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Langista napisał:

Podczas logów sprawdzałeś temperaturę z tych grup, które Ci podawałem wcześniej? Mega ubogo idzie.. Nie masz błędów sondy lambda? 

A nie ma tak tego? Jakie to miały być grupy ?

Takie mam błędy 

 

20210216_203153.jpg

20210216_203254.jpg

20210216_203259.jpg

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano

No to wszystko jasne. Padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Czy po wykasowaniu błędu wraca? Trzeba by przeprowadzić test sondy lambda żeby się upewnić.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Langista napisał:

No to wszystko jasne. padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Sonda a ktora ? Mam czasem ale zawsze było to prez 16804 katalizatora 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Marcinlbn24 napisał:

Sonda a ktora ? Mam czasem ale zawsze było to prez 16804 katalizatora 

Tak błędy sondy są od 2 dni i co chwile się pojawiają 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Langista napisał:

No to wszystko jasne. Padła Ci sonda lambda i to ona najprawdopodobniej robi takie zamieszanie. Nie masz check'a na liczniku? O.o

Czy po wykasowaniu błędu wraca? Trzeba by przeprowadzić test sondy lambda żeby się upewnić.

A czy mogę ta sondę sprawdź moim vag mini? Bo te kogi robił kolega do którego mam 50 km

Opublikowano

Kasowane były błędy zaraz przed logami? To są błędy od drugiej sondy, a błąd kata może być przez źle wystrojone lpg, które jest dramatem u Ciebie. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Kasowane były błędy zaraz przed logami? To są błędy od drugiej sondy, a błąd kata może być przez źle wystrojone lpg, które jest dramatem u Ciebie. 

Skasowałem zaraz jakieś 50 km przed logami gaz zakładał wcześniejszy wlasciciel j jest na gwarancji a czemu jest gaz źle .?

Bład jest chyba przez bram katalizatora bi go nie mam

Edytowane przez Marcinlbn24

Opublikowano

Bo jest ubogo w ciul. Jak jeździłeś na gazie przez te 50km przed logami to rozwaliło mape pb i te logi są niemiarodajne na benie. Zawsze się kasuje błędy przed logami, nawet jak ich nie ma, podstawowa zasada. 

Opublikowano

Jak nie masz kata to będą takir błędy więc co się dziwisz. Jedź do tunera niech Ci ogarnie w sofcie. Masz takich dwóch pod nosem.. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Jak nie masz kata to będą takir błędy więc co się dziwisz. Jedź do tunera niech Ci ogarnie w sofcie. Masz takich dwóch pod nosem.. 

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Opublikowano
4 minuty temu, Marcinlbn24 napisał:

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Szkoda tłumaczyć... Skontaktuj się z @soul87  albo @Galetto z softmod i będziesz miał wszystko zrobione z gazem. Najpierw na pb musi być dobrze potem gaz taka zasada, a po tych logach to dobrze nie jest ale to Ci chłopaki zweryfikują.

Opublikowano
6 godzin temu, Marcinlbn24 napisał:

Jutro pojadę gdzieś ustawić lpg bo ci co zakladali to barany byłem tydzień temu ustawić j dalej to samo 

A u kogoś mogę ten błąd kata usunąć? 

Czyli u mnie sonda nie działa?

Jak nie masz kata, to pierwsze co przy tej operacji trzeba było zrobić, to programowo wykastrować go z sond lambda, aby nie robiły korekt wziętych z d*py. Tego swoim interfejsem nie zrobisz, zrób jak przem8 pisze.

Opublikowano

Przypadek przejęty, bedziemy naprawiac babole ;)

Opublikowano
  • Autor

Soul87 dobra robota :) ograneleś wszystko ;) polecam kolegę jeszcze zrobił mapkę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.