Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przestały działać zegary w A4 B8


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam taką baterie ori 000 915 105 dl 110 Ah, 920A, czy mogę założyć 110Ah ale 920 A ?

Edytowane przez radzio06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał:

Tak tak 850A EN mam, pomyliło mi się.  Ok, włożę nową baterie I się odezwę. Dziękuję za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge kupić z Varty ?  Nie wiem czy na nim jest kod BEM potrzebny do zakodowania ?

Albo jaki Alu najlepiej wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym, który kupisz nie w ASO nie będzie kodu BEM. VAG ma zamknięty system BEM i tylko aku kupione u nich mają kody BEM. To nie problem bo można sobie aku zakodować zmienionym kodem (zmieniając ostatnie dwie cyfry numeru seryjnego), pod warunkiem, że nowe aku ma takie same pametry jak stare aku. Możesz kupić Varte. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najważniejszymi kryteriami wyboru są takie parametry jak:  rodzaj (AGM, EFB itp) oraz pojemność (110Ah). Prąd rozruchowy (920A) jeżeli jest trochę wyższy niż aktualny nie zaszkodzi. Nie może być jednak mniejszy niż na starym. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Żeby nie zaczynać nowego tematu. Mam te same problemy co kolega opisywał w pierwszym poście. Tylko że mnie to spotkało po tygodniowym postoju auta, wsiadam i licznik czarny nic. Akumulator dwa lata, jednak ja nie jestem w stanie się połączyć VCDsem, jakby w ogóle gniazdo obd nie dawalo sygnału, co w takiej sytuacji? Bo nie jestem w stanie żadnych błędów sprawdzić, a tym samym nawet zakodować nowego akumulatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uruomienia pojazdu nie musisz kodować alumulatora. Wyciągasz stary, wkładasz i podpinasz nowy i wszystko powinno wystartować. Kodowanie nowego akumulatora na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki sam problem udało się jakoś rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem samochód , zegary normalnie działały wszystko świeciło po jakiś 3-4minutach przestał działać ,zgasł fis i zegary nie działają ani podświetlenie ani żadne kontrolki. Nie wiem gdzie szukać problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć od podpięcia auta pod komputer i sczytać błędy. To jest pierwszy krok w diagnozowaniu usterek.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , jutro jadę pod komputer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...