Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jak co to szukam oryginału ze względu na fajną wklęsłość i sensowne ET a i tak jeszcze 10 mm dystansu będę musiał włożyć

Opublikowano

Piękna.? Lampy robią robotę. ?

Opublikowano

Na tylnej klapie na krawędzi pod logo, to jest czarna listwa czy folia?

Opublikowano
  • Autor

To nic nie jest ;-) tak się światło załamuje w każdym b9 i złudzenie jest jakby była tam listwa. Tam jest porostu przetloczenie na klapie. Można tam dać listwę z polifta bo polift miał chromowana lub czarna listwę w tym miejscu ale wydaje mi się ze wtedy ten tył robi się za ciężki i lepiej jest tak jak teraz tym bardziej ze tak jak zauważyłeś efekt jest i tak taki jakby tam coś było ;-) 

tu widac ze nic nie ma ;-)

E4193476-C95A-47E5-9DB0-EF1BABEBA506.png

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Ta listwa w polifcie pasuje do lini lamp poliftowych dlatego myślałem, że też dołożyłeś:decayed:

Ciekawe jak ona jest zamontowana oryginalnie. Klejona czy na zaczepach:eusathink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Ta listwa w polifcie pasuje do lini lamp poliftowych dlatego myślałem, że też dołożyłeś:decayed:

Z jednej strony pasuje do lamp a z drugiej strony nie pasuje do nadwozia. Audi chyba chciało na siłe iść za trendem łączenia lamp i ta listwa w polifcie wyglada jakby ktoś sobie ja kupił na AliExpress i nakleił.

a już w ogóle nie rozumiem łączenia lamp z chromowaną wstawka (i optyczne przedłużanie jej) listwa w black piano...

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Czarna wygląda ładnie, chromowana, tak jak piszesz. Oczywiście logo też musi być wtedy czarne:decayed:

Screenshot_20210417-113021_mobilede.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
14 minut temu, siemian napisał:

a już w ogóle nie rozumiem łączenia lamp z chromowaną wstawka (i optyczne przedłużanie jej) listwa w black piano...

No tu akurat powinni 2 rodzaje lamp stosować. Chromowane i czarne. 

Opublikowano

Piekny kolor :decayed:

Ale brakuje chyba listwy tylnego dyfuzora..dajesz srebrną czy czerń?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, nerwos napisał:

Piekny kolor :decayed:

Ale brakuje chyba listwy tylnego dyfuzora..dajesz srebrną czy czerń?

Już jest. Piano black ;)

C8564BB0-D25E-4FA5-AA3D-E6A3664FF44E.jpeg

F6ACD741-45A0-4210-BC5F-07BD7A809F54.jpeg

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Muskel1 napisał:

Czarna wygląda ładnie, chromowana, tak jak piszesz. Oczywiście logo też musi być wtedy czarne:decayed:

Screenshot_20210417-113021_mobilede.jpg

No i ta listwa jest tutaj na sile. A już w ogóle chrom w lampach, czarna listwa, srebrny znaczek, gdzie tu jakaś logika i estetyka ;-)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

No śliczna jest :kox: a nie myślałeś żeby te chromu wypierdzielić w kosmos i zrobić pakiet czerń? :decayed:

Opublikowano

za***ista

Możesz podać parametry tych felg i jaką masz na nich opony?

Sprężyny -45/40mm?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, jedrekx napisał:

No śliczna jest :kox: a nie myślałeś żeby te chromu wypierdzielić w kosmos i zrobić pakiet czerń? :decayed:

Namawiają mnie pewne osoby :-D ale jakoś jeszcze do tego nie dorosłem. Lubię chrom. Starałem się uzyskać równowagę dlatego znaczek poszedł w czarny kolor i dokladka wydechu. Chrom jest w lampach, lusterka, grill, ramki szyb. Na felgach jest chrom plus piano. Trochę tego trochę tego wiec wydaje mi się ze fajnie się to komponuje. Ale nigdy nie mów nigdy .

Minusem blacka jest to ze wyglada fajnie tylko jak auto jest perfekcyjnie czyste a u mnie czasem z tym różnie bywa ;-) 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, julekF1 napisał:

za***ista

Możesz podać parametry tych felg i jaką masz na nich opony?

Sprężyny -45/40mm?

Parametry felg muszę sprawdzić bo szczerze mówiąc nie pamietam. Opony mam 265/30/20. Na poprzedni sezon miałem 255/30/20 ale były minimalnie za niskie i mi się nie podobało. Teraz jest lepiej.

sprezyny eibacha -30mm ale one zawsze siadają trochę niżej dlatego na nie się zdecydowałem. Chciałem tylko minimalnie niżej już s-line bo brakowało kapeczke dosłownie żeby była igła 

Opublikowano
  • Autor

:-D

BDA7AF67-830A-40C6-AA3C-00BE7DC4DA59.jpeg

11EEA9A1-7998-47B8-99F2-8F1A3B7E3C5E.jpeg

D3423EA6-F5B3-4EEC-A879-9098D0D26E2B.jpeg

Opublikowano
  • Autor

91E72462-90B6-44BD-84B1-BAFD23628143.jpeg

Opublikowano

Zdjęcia porównawcze z zakupu i po zmianach to wyglądają, jakby A4 z A6 było zestawione.

Świetna robota ?

Opublikowano

Wywaliłeś mgnetic ride i wstawiłeś (zwykłe) sportowe zawieszenie?

 

Opublikowano
  • Autor

Nieee. Amory zostały, zmieniłem tylko sprężyny, tam jest jakoś 1cm różnicy w wysokości wiec nie ma problemu 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.