Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

?

7B050F82-303E-4273-8764-F68657BD6410.jpeg

D523C6B2-00FC-4D63-A7A2-A341A4604C82.jpeg

Opublikowano

Zakrzywiłeś czasoprzestrzeń:polew:

Screenshot_20210420-090833_Opera.jpg

Opublikowano

Autko zacne ?

Możesz podać jakiś namiar na repliki tych felg letnich ? ?

Opublikowano

Kolor świetny :thumbup1:

Opublikowano

Piękne auto, świetnie się prezentuje na tych felgach. Perspektywa zdjęć bardzo ciekawie wykonana, która przykuwa oko :jerk:

Najlepsze zestawienie z b7, niby dziadek ale robią robotę :a4fan:

Pogratulować :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś się zastanawiał jak działają światła matrix to jakiś czas temu udało mi się nagrać fajny filmik we mgle :-)

 

 

Opublikowano

Matrixy to piękna sprawa:thumbup1:

Opublikowano

Fajny ten tylny dyfuzor :) Dysponujesz może numerem katalogowym?

Opublikowano

Piękne auto. Świetnie się prezentuje, mam tą przyjemność widzieć na żywo, czasami ;) Sobieskiego/Andersa:)

Opublikowano
W dniu 20.04.2021 o 22:42, siemian napisał:

Jakby ktoś się zastanawiał jak działają światła matrix to jakiś czas temu udało mi się nagrać fajny filmik we mgle :-)

 

 

Jechałem kiedyś autostradą z Krakowa z kumplem w podobnych warunkach. Doznał szoku. ???

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, quecha napisał:

Piękne auto. Świetnie się prezentuje, mam tą przyjemność widzieć na żywo, czasami ;) Sobieskiego/Andersa:)

Hehe jeśli dobrze myśle to prawie codziennie się mijamy. Zreszta dziś rano tez ;-) kiedyś nawet na dwupasie w stronę Cieszyna razem lecieliśmy obok ;-) chyba kupiłeś ja jakoś chwile przede mną albo ja wtedy zacząłem zwracać uwagę. ;-) śmiałem się jak jeszcze papiery załatwiałem że myślałem ze będę miał nietypowe b9 a tu codziennie mija mnie prawie taka sama ;-) Ty masz daytone czy to jest ten troszkę jaśniejszy szary metalic? :-)

Opublikowano
W dniu 20.04.2021 o 21:49, BartoszSoldier napisał:

Piękne auto, świetnie się prezentuje na tych felgach. Perspektywa zdjęć bardzo ciekawie wykonana, która przykuwa oko :jerk:

Najlepsze zestawienie z b7, niby dziadek ale robią robotę :a4fan:

Pogratulować :wink:

To nie jest zwykłe B7:decayed: Mówiłem Ci już że to nowy fap folder dla właścicieli B9:kox:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Panie z tymi lampami i dyfuzorem to jest całkiem inny wóz:decayed:

Opublikowano
W dniu 17.04.2021 o 10:47, siemian napisał:

Na początku myślałem ze przedłużę ta zaślepkę żeby była głębsza ale okazało się to nie takie proste 

Ja przedłuzylem - tak jak Ci pisalem mialem kilka kpl w tym jeden od benzyny - jest glebszy niz ori atrapa ale zabawy jest :) Skoro wrzyciles swoje auto mysle ze moze wstawie swojego bialasa z d*pa od 2020 :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spotkałem sobowtóra mojego autka w momencie jak go kupowałem ?

DA33C2B4-528A-4C67-B3F8-BD3DBE701DD2.jpeg

Opublikowano
3 godziny temu, siemian napisał:

Dzisiaj spotkałem sobowtóra mojego autka w momencie jak go kupowałem ?

DA33C2B4-528A-4C67-B3F8-BD3DBE701DD2.jpeg

Jest duuuuża różnica :kox:

Opublikowano
W dniu 19.04.2021 o 22:23, siemian napisał:

Wszystko kwestia gustu. ;-) mnie straszliwie nie leży dyfuzor z drugiego lifta, a ten z pierwszego który mam jest prima sort :polew: Ewidentnie śmiesznie to wyglądało poliftowe lampy ze zwykłym wydechem. Poprostu stylistycznie się to gryzło moim zdaniem. Do lamp przedliftowych jak najbardziej wydech standardowy ok. Ale lampy poliftowe straszliwie odmładzają to auto i ten wydech się troszkę gryzł.

32FB8CD6-6E7A-4555-962A-4BB7B40DCC6D.jpeg

No pacz ... a jak prosiłem to Mu się nie podobał ???

 

9F2DC993-9FAE-47D3-B104-A33A523F5F5B.png

Opublikowano

A tak serio serio piękna furmanka ? I cały czas pięknieje. Te lampy rozwalają system ? Gratki ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, krystian3769 napisał:

No pacz ... a jak prosiłem to Mu się nie podobał ???

 

9F2DC993-9FAE-47D3-B104-A33A523F5F5B.png

Hehehe czekałem aż wyciągniesz tą wypowiedz :polew: fakt przyznaje się ze byłem niedouczony i cały czas myślałem ze on jest taki sam jak ten z drugiego lifta ;-) dopiero jak na spokojnie zacząłem przeglądać zdjęcia to okazało się ze jednak nie :-D

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, krystian3769 napisał:

A tak serio serio piękna furmanka ? I cały czas pięknieje. Te lampy rozwalają system ? Gratki ?

No to na co czekasz zakładaj lampy ;-) mam lampy, fabrycznie nowe BCMy, tylko montować :-D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.