Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co sadzicie o tych felgach?


slawo0909

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór jak najbardziej słuszny :good: Przy pierwszych pisze, że są oryginalne, ale dla pewności pytaj sprzedającego czy faktycznie tak. Pozostałe trzy to repliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdecydowanie najładniejsze, chociaż wyglądają podobnie,brał bym właśnie te :good: cena również jest w miarę jak za ori 18 cali :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady :notworthy:

tylko wiecie zawsze ten dylemat używanych felg czy prosta ta fela a nówka to nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady :notworthy:

tylko wiecie zawsze ten dylemat używanych felg czy prosta ta fela a nówka to nówka

Przeciez masz mozliwosc zwrotu jesli cos bedzie nie tak.. Jak Ci przysle od razu jedz i je wytestuj wszystko mozna sprawdzic poza tym nie sadze zaby ktos nie podal w opisie ze sa zwichrowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady :notworthy:

tylko wiecie zawsze ten dylemat używanych felg czy prosta ta fela a nówka to nówka

Przeciez masz mozliwosc zwrotu jesli cos bedzie nie tak.. Jak Ci przysle od razu jedz i je wytestuj wszystko mozna sprawdzic poza tym nie sadze zaby ktos nie podal w opisie ze sa zwichrowane :wink4:

Co prawidłowości(nieprawidłowości) sprzedawanego towaru,to oczywiście kupujący powinien być pełni poinformowany,ale wiemy ilu hopsztaplerów kryje się na alle...Ja od roku czekam na perfumy ze szczecina :wallbash: i tutaj sory za OT ale takie są fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałbym pierwsze... o wiele lepsza jest oryginalna używka w dobrym stanie niż nowa chińska replika... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawo0909, dzwoń, pytaj czy te z 1 linku to faktycznie Ori czy nie pogięte i jeżeli tak to kupuj bo ktoś ci je sprzątnie sprzed nosa

może dla pewności poproś o fotke felgi od środka

i nie ma co porównywać Ori używke :good: (o ile prosta) do nówki repliki :thumbdown:, tak więc upewnij się i podejmuj decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że do 18'' musi być obniżenie zawieszenia ok -30 mm bo inaczej wóz drabiniasty :)

wiem wiem ale to nie w tym roku chyba kaski mało po kupnie auta i szkoła mnie zżera

a co do felg to dziś dzwoniłem do gościa powiedział że wszystko ori i proste tak więc jadę do niego w wolnym dniu i zabieram towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez felgi AUDI nie produkuje fabryka AUDI tylko producent zewnetrzny, wiec nie wiem skad az tyle glosow, ze TYLKO oryginalne itp. itd.

Oczywiscie mowie o porownaniu 2 dobrych producentow...

Wszystko OK ,ale Audi dobrze sprawdza producentów felg do swoich aut i nie zakłada na nie żadnej chinszczyzny :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...