Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Poprzednią A4 sprzedałem w sumie dość szybko bo w kilka godzin od wystawienia. Nowe auto chodziło za mną juz chyba od grudnia, szukałem od s3 po A7 w różnych konfiguracjach. Stwierdziłem jednak ze małe S3 w zupełności mi wystarczy:) 

Tak więc pojawiła się wersja poliftowa czyli z silnikiem 310km i OPF :doh: z 2019 roku 

Wyposażenie dość bogate m.in.:

Fotele RS

Panorama

B&O 

Listwy w carbonie 

Virtual Cockpit

Magnetic Ride

Dynamiczne Kierunkowskazy 

 

Plany w głowie jakieś są. Napewno coś z dźwiękiem silnika trzeba zrobić bo jest dość cicho nawet w trybie Dynamic.

Pierwsza rzeczą ktora zrobię to z pewnością zajmę się lakierem (ktoś się nie bał używać polerki przygotowując auto dla salonu na sprzedaż :facepalm:) z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną i foliami. 

Ewentualnie inne felgi na lato :wink:

 

 

img_20210502_130547.jpg

img_20210502_130619.jpg

img_20210502_130611.jpg

img_20210502_130626.jpg

img_20210502_130556.jpg

img_20210502_130637.jpg

img_20210502_130705.jpg

img_20210502_130656.jpg

img_20210502_130751.jpg

Opublikowano

Mały zapindalacz:decayed: Gratulacje! Niech długo i dobrze służy:wink:

Opublikowano

Fajna eseczka, kolorek :thumbup1:, skrzynia już 7?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Mały zapindalacz:decayed: Gratulacje! Niech długo i dobrze służy:wink:

Dzięki bardzo ! :decayed:

 

28 minut temu, marcin_o23 napisał:

Fajna eseczka, kolorek :thumbup1:, skrzynia już 7?

Czaiłem się bardziej na jakiś żółty albo Sonomagrün ale jak się szuka to nic nie ma :grin:. Tak skrzynia 7

Opublikowano

zacna furmanka, robiłem przymiarkę do S3 i do eRki

jezdzą tak samo, zaletą gofra jest to ze jest trochę wiecej miejsca ale skrzynia 6 biegów

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Dev napisał:

zacna furmanka, robiłem przymiarkę do S3 i do eRki

jezdzą tak samo, zaletą gofra jest to ze jest trochę wiecej miejsca ale skrzynia 6 biegów

Golfem też robiłem jazdy próbne ale jakoś mnie nie zachwycił, szczególnie wnętrze bo.zewnatrz.bylo jeszcze ok.To czy golf ma więcej miejsca nie powiedziałbym. Tu jest dość sporo miejsca,  w sumie więcej nie potrzebujemy bo jeździmy we dwójkę. 

Poliftowe golfy chyba mają też już 7 biegów 

Opublikowano
9 minut temu, TOM3K napisał:

Poliftowe golfy chyba mają też już 7 biegów 

nie spotkałem

Opublikowano

Bardzo dobrze się prezentuje, jeden z ładniejszych kolorów w tej budzie. Ja reflektuje bardziej kameralne kolory, a wiem, jakie można w S3 kupić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Dev napisał:

nie spotkałem

A jednak. 7 biegów mam też w Polo Gti ale tam jest ta "mała" skrzynia.

 

27 minut temu, HOLMATRO napisał:

Bardzo dobrze się prezentuje, jeden z ładniejszych kolorów w tej budzie. Ja reflektuje bardziej kameralne kolory, a wiem, jakie można w S3 kupić :decayed:

Pasuje, ale tylko w pakiecie z czarnymi listwami i grillem.  Czarny kolor juz mi się znudził troche po 7 latach :grin:

Screenshot_20210502-215549_YouTube.jpg

Opublikowano

polo Gti ma 7 biegowa skrzynie na suchych sprzęgłach

ostatnio zmieniałem

znalazłem, 7 biegowa skrzynia DQ381

Opublikowano

Ładna, fajna  :)

Nie siedzę zbytnio w nowszych modelach audi, dlatego pytam co to jest OPF? 

Już doczytałem, że to filtr :(

Edytowane przez staniek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zaraz po zakupie auto przeszło wieloetapową korektę lakieru oraz zabezpieczenie wszystkiego powłokami, jako że pracuje na produktach 4Nano taki pakiet właśnie dostało Audi 

Lakier - kanapka z Sapphire & Quantum

Felgi - ICE oraz szyby Premium Vision 

Folia zabezpieczyłem również wnękę bagażnika, wnęki klamek oraz kilka elementów wnętrza 

Ponadto kompletny detailing wnętrza, tak aby było jak lubię :wink:

 

DSC_0293.JPG

DSC_0294.JPG

DSC_0295.JPG

DSC_0296.JPG

DSC_0306.JPG

DSC_0307.JPG

DSC_0309.JPG

DSC_0310.JPG

DSC_0311.JPG

DSC_0314.JPG

DSC_0246.JPG

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

:good:

Opublikowano

Fajna bryka, fotele :kox:

Bezawaryjności :good:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.07.2021 o 08:46, Kolkov napisał:

Fajna bryka, fotele :kox:

Bezawaryjności :good:

Fotele to jedna z tych rzeczy które musiały się znaleźć na pokładzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kilka zdjęć zrobionych przez znajomego :naughty:

 

Na 13 września jestem umówiony na montaż Downpipe i na program. Zobaczymy co wyjdzie na hamowni ?

A7208639.jpg

A7208643.jpg

A7208652.jpg

A7208648.jpg

A7208668.jpg

A7208702.jpg

A7208744.jpg

A7208758.jpg

A7208762.jpg

Opublikowano

Dobre miejsca do zdjęć :wink:

Taka niepozorna, przyczajona :jerk:

Opublikowano

Super wygląda:naughty:

Opublikowano
W dniu 15.08.2021 o 15:03, TOM3K napisał:

Kilka zdjęć zrobionych przez znajomego :naughty:

 

Na 13 września jestem umówiony na montaż Downpipe i na program. Zobaczymy co wyjdzie na hamowni ?

A7208639.jpg

A7208643.jpg

A7208652.jpg

A7208648.jpg

A7208668.jpg

A7208702.jpg

A7208744.jpg

A7208758.jpg

A7208762.jpg

warto by było pomyśleć wcześniej o zmianie coolera na wydajniejszy, myślę, że teraz możesz liczyć na okolice 360KM, po kilku drobnych zmianach w dolocie i zmianie coolera byłoby ciut więcej, btw bardzo ładna S3 :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu udało się zrobić Stage 1. Miałbyc tez DP ale przesunę to na koniec roku wraz z innym układem wydechowym. 

Po programie wyszło 354km i 477 nm, dość przyjemnie się teraz jezdzi :decayed:

 

Audi s3 8v(1).png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.