Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witaj wszystkich serdecznie, właśnie stałem się posiadaczem audi a4b8 Avant z 2009 roku. Mam nadzieję, że na forum zostanę dłużej i będę mógł uczestniczyć w jego życiu.

Pozdrawiam.

Dawid

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Siamanko właśnie zostałem posiadaczem audi a4 b8 2009r avant w Irlandii. Prowadzę własną firmę tapicerstwo samochodowe od 2009 roku z pasji. Mam nadzieje, że będę mógł pomóc jeśli chodzi o wnętrza, airbag w siedzeniach i wszystko co związane z tapicerstwem. Pozdrawiam i Witam wszystkich?

,,,

Czesc, chcialem sie z Wami przywitac maniacy:)

Jestem posiadaczem od okolo roku, na forum szukam kilku odpowiedzi ktore mnie nurtuja.

20210227_163228.jpg

,,,

Od kilku dni jestem posiadaczem "małyszki" 1.8t avj. Wcześniej miałem E46 i sami rozumiecie że nie do końca wiem co i jak. Dobrze że jest takie miejsce, gdzie uzyskam jakieś porady i informacje w razie problemów.  Pozdrawiam Wojtek.

Siema!

od niedawana jestem szczęśliwym właścicielem A4 1.8t bfb quattro, nazywam się Łukasz, mieszkam w okolicach bielska białej.

IMG20210424153841.jpg

Witam

Od miesiąca jestem posiadaczem S4 B8 Avant  2,0 TFSI. Wcześniej przez 11 lat jeździłem golfem 4 1,8T GTI. Jestem z Krakowa ale mieszkam w Warszawie. Myślę że na forum, dowiem się wielu ciekawych rzeczy na temat mojego modelu pojazdu.

Pozdrawiam  :)

AUDI bez tab.jpg