Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6


Raffcio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Szukam kogoś kto ogarnia radia samochodowe.

Chce dodać do swojego fabrycznego radia funkcję Bluetooth do słuchania muzyki ze Spotify.

Czy ktoś z Was ogarnia temat i mógłby mi pomóc ew. czy macie kogoś do polecenia z Wwa i okolic.

BTW, Radio jak ze zdjęcia poniżej:

image.png

 

Z góry dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam chcesz przerabiać? Dołóż zmieniarkę bluetooth i będziesz miał co potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc ''przerabiać'', miałem na myśli dołożenie modułu BT bo o takim rozwiązaniu już słyszałem.

Chciałem się Was poradzić jaki moduł jest godny polecenia i czy jego instalacja jest skomplikowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Raffcio napisał:

Chciałem się Was poradzić jaki moduł jest godny polecenia i czy jego instalacja jest skomplikowana ?

Kup moduł wefa,model wybierz zależnie od potrzeb. Instalacja sprowadza się do wyciągnięcia radia,wpięcia wtyczki od zmieniarki i podłączenia masy pod śrubkę. Czyli jakieś 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam moduł wefa i złego słowa nie powiem. Montaż banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, R4xx napisał:

Sam mam moduł wefa i złego słowa nie powiem. Montaż banalny.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podlinkować jakiś adapter z funkcją odtwarzania muzyki przez BT i zestawu głośnomówiącego?

Znalazłem taki jak w linku poniżej ale jest bez funkcji rozmów:

https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-in-audi-a3-a4-a6-a8-tt-interfejs-10679961672?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio,+satelitarny+oraz+słuchawki&gclid=Cj0KCQjw8IaGBhCHARIsAGIRRYr8TrewaPZXxQt2VVBcT4EVO4fx69KEvharXY89N65v4XTAnm-isoAaAqsIEALw_wcB#   

W dniu 9.06.2021 o 07:07, pila24 napisał:

Kup moduł wefa,model wybierz zależnie od potrzeb. Instalacja sprowadza się do wyciągnięcia radia,wpięcia wtyczki od zmieniarki i podłączenia masy pod śrubkę. Czyli jakieś 5 minut roboty.

Chodziło Ci raczej o wypięcie wtyczki od zmieniarki z radia i zastąpienie jej wtyczką od modułu BT, tak?

Edytowane przez Raffcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Raffcio napisał:

Możecie podlinkować jakiś adapter z funkcją odtwarzania muzyki przez BT i zestawu głośnomówiącego?

Jak chcesz zestaw głośnomówiący fabryczny a nie chiński to w moim  podpisie jest link.

19 godzin temu, Raffcio napisał:

Chodziło Ci raczej o wypięcie wtyczki od zmieniarki z radia i zastąpienie jej wtyczką od modułu BT, tak?

Jeżeli masz zmieniarkę to odpinasz ją i wpinasz wefę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a orientujecie się może, czy jak obecnie w aucie jest zamontowany fabryczny moduł BT to czy jak podepnę "zmieniarkę" WEFA 602 to będę mógł łączyć się jednocześnie do fabrycznego modułu BT - rozmowy telefoniczne, oraz do WEFA'y - odtwarzanie muzyki przez BT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

Panowie a orientujecie się może, czy jak obecnie w aucie jest zamontowany fabryczny moduł BT to czy jak podepnę "zmieniarkę" WEFA 602 to będę mógł łączyć się jednocześnie do fabrycznego modułu BT - rozmowy telefoniczne, oraz do WEFA'y - odtwarzanie muzyki przez BT??

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...