Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak pozycji w przeczepce.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A CAN low i high dochodzi?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

A CAN low i high dochodzi?

A jak to sprawdzić? Też powinno być napięcie, jak to to ile?

Opublikowano
  • Autor

Jest 12 v pomiędzy 3 a 4 pin.

Opublikowano

CANy możesz sprawdzić w m-ce, w blokach koło 120 będziesz miał info o sterowniku przyczepy. Plus powinny być ewentualne błędy w samym MCE.

Opublikowano

CANy najlepiej mierzyć oscyloskopem, gdyż mają one zmienne wartości o ròżnych częstotliwościach. W zależności czy znajdują się one w stanie recesywnym (w spoczynku) lub w stanie dominującym (gdy są aktywne).

I tak dla obu CAN (low oraz high) znajdujących się w stanie recesywnym wartość napięcia (między masą a CAN) wynosi 2,5 V. W stanie dominującym CAN high 3,5 V a CAN low 1,5 V.

Screenshot_20210610-121411_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

A to oscyloskopu nie posiadam niestety. He to chyba niepotrzebnie mierzyłem pomiędzy nimi

MCE widzi trailer ekektronics.

Chyba zaryzykuje i kupię nowy moduł.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
2 godziny temu, Pieterb napisał:

 

Chyba zaryzykuje i kupię nowy moduł.

To chyba najsłuszniejsze i najtańsze rozwiązanie. Zanim kupować specjalnie oscyloskop i sprawdzać CANy i stwierdzić, że sygnał jest ok. 

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim Wam panowie za pomoc. Mam tylko teraz pytanie czy moduł haka muszę kupić o indentiko nr? Czy może być z końcówką tam A czy B czy C?

Opublikowano

8E0907383 ---> 8E0907383A ---> 8E0907383C

wszystkie są kompatybilne i chyba najlepiej celować w najnowszy C.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

8E0907383 ---> 8E0907383A ---> 8E0907383C

wszystkie są kompatybilne i chyba najlepiej celować w najnowszy C.

Oki dzięki

Opublikowano

A żarówki i instalację przyczepki sprawdzałeś? Może to wcale nie jest wina sterownika haka. 

Opublikowano

Wychodzę z założenia, że tak. Od tego bym zaczął zanim zabrałbym się za auto. 

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście że żarówki sprawdziłem. Instalacji nie sprawdzałem skoro napięcia już nie było na wyjściu z auta.

Uznałem więc że problem jest w aucie. Aczkolwiek sprawdzę jeszcze na innej przyczepce zanim zamówię ten moduł.
 

Opublikowano

Za bardzo nie pomogę bo hak zakładałem kilka lat temu, ale sterownik podaje napięcie dopiero wtedy kiedy widzi obciążenie.

Bez obciążenia nic nie zmierzysz raczej :(

 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, staniek napisał:

Za bardzo nie pomogę bo hak zakładałem kilka lat temu, ale sterownik podaje napięcie dopiero wtedy kiedy widzi obciążenie.

Bez obciążenia nic nie zmierzysz raczej :(

Kurde już sam na to wpadłem bo coś mi nie pasiło ale dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.