Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie,Posiadam w swojej Mib wersje P3241 wgrałem w niej Patch (MIB - More Incredible Bash) Teraz chce zaktualizować swoją Mib do wersji K3344 i K3346, i na koniec wrzucić mapy,czy po instalacji wyżej wymienionych wersji będę musiał jeszcze raz wgrać Patch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu kolejnych następnych softów należy na koniec wgrać patch bo softy go usunęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam żeby patchowac jednostkę mib wystarczy pobrać z tego forum MIB - More Incredible Bash rozpakować wrzucić na kartę i zainstalować w mib

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jeszcze muszę wejść w zielone menu i ustawić to co jest opisane,chodzi mi czy na kartę muszę jeszcze coś pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na karcie musi znajdować się narzędzie M.I.B. 

W M.I.B. na karcie jest folder Patches, który jest pusty. Do niego musisz skopiować odpowiedniego dla jednostki a raczej Firmware patcha,  który znajduje się do ściągnięcia na podanych stronach w folderze Patches. 

Jeżeli wszystko jest na karcie SD to instalujesz z poziomu czerwonego menu narzędzie M.I.B.

Dopiero po zainstalowaniu narzędzia M.I.B. wchodzisz w zielone menu i uruchamiasz M.I.B.

Sporządzasz backup

i dopiero patc**jesz jednostkę wybierając patch_ifs_root

 

Jeżeli nie czujesz się na siłach oddaj to w ręce kogoś, kto się na tym zna bo można uwalić MMI jak coś pójdzie nie tak.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomoże ktoś z patchowaniem jednostki,chodzi mi o to że po zinstalowaniu MIB - More Incredible Bash w red menu nie mam kodu FEC wiem że po instalacji opisanej wyżej powinien być kod zawierający na końcu litery ee a u mnie go nie ma w red menu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę oddać do kogoś zanim uwalisz.

Wszystko jest już tutaj opisane co i jak włącznie z tym co Ci dziś napisałem. Prościej nie da się wytłumaczyć (bez urazy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok opisane jest ze po wejściu w gren menu trzeba wejść w mib menu następnie w backup a dalej po wejściu w backup co należy wykonać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przeczytałem cały temat i niestety nic o przypadku USA.

Auto sprowadzone z USA. Brak j.polskiego.

W aucie miałem kartę SD z mapami ameryki nie były mi potrzebne więc je usunąłem z karty żeby wykorzystać na instalację MIB i następnie map EU.

W aucie jest Wersja MIB2_AUG22_K3346 ale USA i region jest NORTH_AMERICA Mogę wgrać patch MHI2_AUG22_k3346? (pojawiłby mi się j.polski? i kody do EU map?)

92509914_Beztytuu.jpg.09db75b0127570e57adef6d70530e250.jpg

Zgrałem mapy na kardę odczytało ale nie aktualizuje dzieje się coś takiego i po odczekaniu czasu Error czegoś brakuje?

IMG_20221111_185139.thumb.jpg.4fd7d0448588c4a133a2a0d077c4dea0.jpgIMG_20221111_174657.thumb.jpg.ab3dc4104e3bce2af5de578fde442f60.jpgIMG_20221111_160245.thumb.jpg.e88fe761d2c0c003242bee0638c2235d.jpg

 

W między czasie zaryzykowałem i w M.I.B programie zmieniłem wszędzie w navi region na Europe i wykonałem to i to chyba był błąd... BO

IMG_20221111_172513.thumb.jpg.38de3cdd47aeaeca85d3f89e27698a36.jpg

W menu znikła mi teraz wizualizacja auta (na VC mam jest ok) a navi ładuje się do 11% i nie ma nic (usa też znikło)

IMG_20221111_173416.thumb.jpg.37932da7458cb917bddb997091a16ef6.jpg

Edytowane przez VanFanAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam formułowiczów zrobiłem aktualizacje softu w mib z P3241 później do K3344 a następnie K3346,również zinstalowalem Patch żeby wgrać mapy,mapy się wgrały wszystko się odpala tylko nie wyświetla mi się logo stacji radiowych FM a przed instalacja map wyświetlało się logo,co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Daniel0605 napisał(a):

Witam formułowiczów zrobiłem aktualizacje softu w mib z P3241 później do K3344 a następnie K3346,również zinstalowalem Patch żeby wgrać mapy,mapy się wgrały wszystko się odpala tylko nie wyświetla mi się logo stacji radiowych FM a przed instalacja map wyświetlało się logo,co może być nie tak?

Sprawdź w adaptacjach w 5F czy są zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...