Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

:thumbup1:

Jeżeli masz na myśli mapki Google pokazywane dzięki CarPlay lub Android Auto, to niestety nie ma możliwości pokazywania ich na FISie.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie przejrzałem cały wątek od początku - dużo tego.

Chciałbym wgrać patch aby działy mi mamy do VW/Skoda itd., który patch mam wybrać? Czy po za niemieckim forum jest instrukcja krok po korku jak to zrobić?

Mam taki soft

image.png.f1697e4ccd8d23b7f2d8b044476b49b6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 20:45, Andrzejx napisał:

I w końcu:banan:Po drobnych poprawkach zatrybiło. Satysfakcja niesamowita:banan:

20220518_182504.jpg

20220518_182401.jpg

20220518_182415.jpg

 

Nie wiem czy tu pisać, niech Admin przeniesie. Jak ustawić mapę która jest na MIB żeby była między zegarami. Mam analogowe te z większym wyświetlaczem.

 

20220518_180050.jpg

Zdradź sekret dla potomnych na czym owe poprawki polegały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pl_adamk napisał:

Zdradź sekret dla potomnych na czym owe poprawki polegały?

Przypusczam, że okablowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kabelki trzeba umiejętnie ułożyć w podłokietniku. Jak się go podnosi i opuszcza, pod spodem są zawiasy które nruszały kabelek:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, andorid auto działa, carplay wyskakuje aktywacja klikam Ok i nie działa w managerze połączeń miga aktywny nie aktywny. Sprawdzane na 2 iphone, 2 kable hsd, 2 moduły usb i to samo. Jednostka MHI2Q.  Kodowanie w 5F 19 bit tez sprawdzone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzech iphoneach testowane i to samo, u mnie na jednostce nvidia każdy działał normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vcds i ustaw na usb_ipod. Zobacz mój wcześniejszy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Andrzejx napisał:

Podłącz vcds i ustaw na usb_ipod. Zobacz mój wcześniejszy post

To tez było kodowane. Najciekawsze ze raz załapało i działało ale już nie łapie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manager dodaj nowy telefon. Kombinuj, jak mie wypali zapytaj na forum u niemiaszków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony oryginalny kabel hsd i działa. Chyba te qualcoom jest wyczulony na to bo u mnie na nvidi wszystkie działały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie wrażenie że na carplay max głośność muzyki (yt music przykładowo) jest niższa niż po bluetooth jako odtwarzacz? Da się może jakoś to skorygować kodowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Android Auto

ANTYWEB.PL

Android Auto zmieni się za kilka miesięcy. Google oficjalnie poinformował o szykowanej aktualizacji "coolwalk" z dzielonym ekranem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 11:19, wuPiotrek napisał:

Czy też macie wrażenie że na carplay max głośność muzyki (yt music przykładowo) jest niższa niż po bluetooth jako odtwarzacz? Da się może jakoś to skorygować kodowaniem?

Ja mam takie wrażenie a Andoid Auto, nawet ze jest gorsza jakość muzyki. Mam B&O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po aktualizacji softu do MHS2_ER AU_P2035 Oprogr.MU:0235 i po wgraniu najnowszych map wszystko działało ładnie, po aktywacji android auto, system nawigacji przestał się ładować, zatrzymuje się na 11% i dalej nic się nie dzieje, reset mmi nic nie daje, jest dalej to samo. Android auto chodzi normalnie, tylko ta nawigacja. Ktoś ma pomysł co tym zrobić? 

IMG20220617223433.jpg

IMG20220617223944.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wyciągnij bezpiecznik od mmi na chwilę. 

Niestety, wyciągnięcie bezpiecznika nic nie daje, dalej jest to samo i zatrzymuje się na 11% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...