Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Przemek77 napisał:

Spotkaliście się wcześniej Panowie z taką sytuacją?

Chłopaki mówią co trzeba zrobić żeby czegoś się dowiedzieć , nawet oferują  odczyt błędów w Twojej okolicy . Nikt Ci nie powróży ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś aktualizacji i patchowania MMI z pendrive'a ? Nie mam karty SD i dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz  2 porty usb  to nie ma problemu z updatem wygląda analogicznie jak z karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 2 porty USB, muszę tylko zakupić ładowarkę do aku AGM i będę próbował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogłoszeniach trafiłem na faceta któryc uruchamia w b9 android auto z możliwością oglądania filmów z youtube na mmi.

Czy spotkaliście się z tym? to jest dostępne po odblokowaniu VIM? 

Jeśli wiecie jak, to czy działa to też przy CarPlay? W ogóle carplay jest lekko upośledzony, nie mogę dzwonić 'z kierownicy' - interfejs telefonu nie jest jakby kompatybilny, dzwonić mogę tylko z MMI

 

Druga sprawa > jak usunąć błąd w MMI po wgraniu patcha / aktualizacji MMI ? Błąd B201A00 > Checking software version management. W poradniku była informacja że ten błąd się pojawi i że 'musi zostać'. Może da się to usunąć?

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wuPiotrek napisał:

Druga sprawa > jak usunąć błąd w MMI po wgraniu patcha / aktualizacji MMI ? Błąd B201A00 > Checking software version management. W poradniku była informacja że ten błąd się pojawi i że 'musi zostać'. Może da się to usunąć?

Wszystko jest opisane juz w tutejszym temacie jak pozbyc sie błędu. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam poprowadzona cała instalacje ale nie wiem w który bezpiecznik najlepiej się wpiąć czerwonym kablem od prądu - bezpiecznik nr 5 lub może jakiś zupełnie inny ?

 

814EB976-A69C-4B68-99C6-FE3872B5DFBD.png

Edytowane przez RaV22K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Bezpiecznik nr. 5

Super dzięki, działa wszystko.

E4624D8F-7381-4346-BD5F-C3B001D6CD93.jpeg

2E6E7FC9-9F54-40F5-86FB-F5BFF85447D9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pl_adamk napisał:

Kolejny szczęśliwy posiadacz AA :thumbup1:

Nie będę mówił dzięki komu go posiadam :) ale trochę główkowania jest. Super poradnik.

Od siebie dodam ze warto chińczyka poprosić o dłuże kable bo brakuje z 15cm - 20cm tych pojedynczych.

Wrzucę pare zdjęć od siebie z pracy może komuś się przydadzą lub zniechęca bo system zabezpieczeń jest tak różno rodny w każdym gnieździe ze to prawdziwa łamigłówka dla nowicjusza :)

483D52A5-1380-4862-8D66-44E2D7EE5EC8.jpeg

42FF811F-7F54-468A-A78E-41E009DF6248.jpeg

3B040C9F-F28E-4855-BA29-93ACE546EAD1.jpeg

48A65078-FF4A-45F1-AE22-2D99131627E1.jpeg

9C63B21B-60D2-46FA-ACEA-0D2DDFDF0F26.jpeg

AAC9E5A7-2F75-4B36-9F28-03C9D880B5F0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz przed zabraniem się do tego, skoro zrobię po kolei aktualizacje aż do P3344 lub P3446, to potrzebna jest przejściówka z D-Link USB=RJ45, oraz program PuTTY? 

Pytam bo siedziałem również na niemieckim forum i już mam mętlik w głowie. Dodam, że będę zakładał USB z VW. 

Druga sprawa to posiadam nagłośnienie B&O, z tego co zrozumiałem to przy wgrywaniu patcha powinienem odznaczyć w GEM opcję nagłośnia lub zastosować złączkę ze światłowodem w bagażniku przy subwooferze. W przypadku pierwszej opcji tylko przy wgrywaniu patcha mam coś w związku z tym zrobić czy przy wcześniejszych aktualizacjach też?

Może ktoś już z B&O to robił i mnie oświeci bo mam mętlik w głowie :)

PS ma ktoś link do takiej wtyczki z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta sieciowa dlink potrzebna tylko przy niektórych wersjach MIB, są takie które robi się przez putty a są takie które robi się kartą pamięci z mmi. Na niemieckim forum wszystko jest.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do małej nawigacji (Delphi) potrzeba putti. Do dużych (Harmann) nie potrzeba. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Muskel1 napisał:

Do małej nawigacji (Delphi) potrzeba putti. Do dużych (Harmann) nie potrzeba. 

Dzięki, akurat mam dużą.

Zastanawiam się nad tym B&O czy kupić pętle MOST światłowód, oraz jaki jest potrzebny męski czy żeński? Czy jednak da się bez tego to zrobić .

Znalazłem pętla MOST ma być męska. 

Edytowane przez msszwedzik16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, msszwedzik16 napisał:

Dzięki, akurat mam dużą.

Zastanawiam się nad tym B&O czy kupić pętle MOST światłowód, oraz jaki jest potrzebny męski czy żeński? Czy jednak da się bez tego to zrobić .

Znalazłem pętla MOST ma być męska. 

I wtedy nie musisz nic oddznaczać. Pętla załatwia temat, zakładasz na czas wgrywania FW. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz 

przy robieniu Patcha wgrywamy wszytko z tego folderu na kartę SD ?

Wgrałem wszystko, działa.

 

Edytowane przez msszwedzik16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja zakończona powodzeniem. Dziękuje wszystkim za pomoc. 

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć mając już soft P3346 jak włączyć loga stacji FM? powinny same się załadować czy trzeba to jakoś kodować? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga powinny ładować się same, w opcjach radia trzeba włączyć dodatkowe informacje o stacjach (jakoś tak to się nazywało - nie pamiętam już, mogę sprawdzić ale jak wejdziesz w mmi to zobaczysz). Po włączeniu tej opcji pokazują się loga piosenek w odtwarzaczu (o ile je masz) oraz loga stacji radiowych (w zasadzie nie wiem skąd się biorą). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...