Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

 

38 minut temu, Muskel1 napisał:

Powinieneś mieć widoczną opcje standard i tę drugą, gdzie sam wybierasz co ma instalować. Tę właśnie wybierasz i zaznaczasz kolejno wszystkie pliki do aktualizacji.

 

 

Screenshot_20211121-132103_YouTube.jpg

Brawo mistrzu, faktycznie trzeba było mu powiedzieć co ma zaktualizować poprzez wejście w „Zdefiniowany przez użytkownika” zaznaczyć np: all jak chcesz aby wszytko wgrał i wtedy zmienia się na Yes informacja przy wszystkim i w końcu aktualizacja ruszyła.
 

D9840A9C-18A6-4171-ACE9-D1811BC8F24D.jpeg

BA94D1B0-64AF-40C4-B2B8-92DDA438E1E2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat poszedł dalej, jednak zaznaczenie wszystkiego nie było najlepsza opcja bo teraz nie ma j. Polskiego a radio nadal nie ma logo stacji  (chyba jednak trzeba lepiej się do tego przygotować).

Jakieś wskazówki jak odzyskać język ?

3D6C1F10-BCCD-4F75-A5ED-DC84411D0A87.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chyba tak zrobię ze cofnę się z aktualizacja bo Holenderski nie jest moja najmocniejsza stroną :) chyba ze gdzieś doczytam czy istnieje jakaś sama paczka z językami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmienić w mmi ? Mi po aktualizacji też się zmienił język lecz polski był nadal do wyboru w mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pellek napisał:

Próbowałeś zmienić w mmi ? Mi po aktualizacji też się zmienił język lecz polski był nadal do wyboru w mmi

Niestety ale jest tylko rodzimy język z kraju gdzie został zakupiony przez pierwszego właściciela co jest dziwne bo myślałem ze zawsze są wszystkie języki wgrane. Żona już ma pożywkę ze jej zepsułem auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na moim przykładzie amatora przekazuje kolejny dość ważny krok, po aktualizacji z 3344 do 3346 prawdopodobnie wam też wywali język polski ale żebyście się nie denerwowali nic nie trzeba robić więcej jak wcisnąć zapłon i wtedy wyskakuje opcja zmiany języka. Takie proste a jednak zajęło mi to dwa dni aby do tego dojść że nie musze uczyć się po Holendersku swojego auta ani 15 razy wgrywać nowego softa.

Gorące podziękowania dla osób które się zaangażowały w pomoc aby przywrócić język. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie idąc za ciosem ze wszystko działa w aucie po aktualizacjach chciałbym się dopytać. Czy mogę kupić na oślep bez nr gniazdo USB x2. Na Allegro znalazłem aukcje z inna ikona niż wszędzie jest pokazana a nie mam nr części i zastanawiam się czy może to mieć wpływ na działanie Android Auto ? Chodzi mi o rysunek telefonu.

819923F2-BC76-4D91-BD04-50C02BF32517.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RaV22K napisał:

Witam, panowie idąc za ciosem ze wszystko działa w aucie po aktualizacjach chciałbym się dopytać. Czy mogę kupić na oślep bez nr gniazdo USB x2. Na Allegro znalazłem aukcje z inna ikona niż wszędzie jest pokazana a nie mam nr części i zastanawiam się czy może to mieć wpływ na działanie Android Auto ? Chodzi mi o rysunek telefonu.

819923F2-BC76-4D91-BD04-50C02BF32517.png

Wszystkie będą działać tak samo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze swoim ekranem. Po kilkunastu minutach pracy (trwa to od kilku dni) w pewnym momencie gaśnie całkiem i po chwili pojawiają się szerokie pionowe fioletowe pasy. Po jakimś czasie wszystko działa poprawnie najczęściej po włączeniu wstecznego i załączeniu kamery cofania. Macie jakieś pomysły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kamera oryginał. Android dołożony  przez poprzedniego właściciela. Błędów nie widziałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie rozmawiałem z chłopakiem który podpina takie sprzęty i twierdzi , że winna kostka lub przetarty kabel. To nie jest diagnoza tylko typ. Nie widział samochodu tylko mój opis sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinając program diagnostyczny pod złącze obd2 w samochodzie i sczytać błędy ze sterowników.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do myslowic sprwadzimy z krakowa masz rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...