Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spatchowałeś poprawnie jednostki, masz w kodach ważność mapek do 2019r. dlatego nie da sie zainstalować tych mapek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odinstalować GM i od nowa zaczynając od "Aktualizacji" w RM zacząć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonego menu nie da się odinstalować. Możesz ponownie zainstalować soft mmi i jeszcze raz M.I.B. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komunikat na ostatnim oknie "No Flashfiles there" oznacza, że nie wgrał się patch? W folderze "patches" mam wgrany folder "MHI2_ER_AUG22_K3344_MU1438_PATCH" z zawartością. 

IMG_20221201_165155.jpg

IMG_20221201_165137.jpg

IMG_20221201_165053.jpg

Edytowane przez arnonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU 0678 to K3421. Nie zaktualizowałeś najwidoczniej softa do wersjii K3344 i dlatego masz informację, że nie znalazł MU0678 bo takiego nie ma spatchowanego jeżeli dobrze pamiętam. Podnieś wersję softu do K3344 MU 1438 i dopiero patc**j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

MU 0678 to K3421. Nie zaktualizowałeś najwidoczniej softa do wersjii K3344 i dlatego masz informację, że nie znalazł MU0678 bo takiego nie ma spatchowanego jeżeli dobrze pamiętam. Podnieś wersję softu do K3344 MU 1438 i dopiero patc**j.

Podnieść wersję softu do K3344 to rozumiem, że wgrać patch-a ? (nie kumam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Podnieść wersję softu oznacza podnieść wersję softu do wyższej wersji. Teraz masz pewnie K3421 i musisz wgrać Firmware K3344. Dopiero jak wersja softu MMI będzie K3344, patchować pachtem 3344.

Wszystko opisane na pierwszej stronie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało, bez porad kolegi Muskel :thumbup1: nie byłoby to możliwe.

Moje spostrzeżenia: najpierw aktualizujemy oryginalny firmware z oryginalnego firmwaru w naszej jednostce (na początku tego nie rozumiałem).

Karta 64GB w formacie exFAT działa u mnie i aktualizacje z niej się wgrywają.

Edytowane przez arnonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, arnonim napisał(a):

W końcu się udało, bez porad kolegi Muskel :thumbup1: nie byłoby to możliwe.

Moje spostrzeżenia: najpierw aktualizujemy oryginalny firmware z oryginalnego firmwaru w naszej jednostce (na początku tego nie rozumiałem).

Karta 64GB w formacie exFAT działa u mnie i aktualizacje z niej się wgrywają.

Wszystko zależne od karty. U mnie mapy mieszczą się na 32 GB FAT32  ale wiem, że podobnie jak u Ciebie, są przypadki, że 32 GB nie wystarcza. 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dzisiaj dołożyłem sobie Android auto tzn wymieniłem moduł usb na podwójny z aliexpres i nie działa mi,jak podepne tel do jednego i drugiego portu USB mam tylko ładowanie,co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobiłem to trochę w odrwtnej kolejności,na samym początku zaktualizowałem soft w mib do wersji 3346,uaktywniłem android auto,a po paru dniach dołożyłem okablowanie i podwójny moduł usb,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później wrzucę foto z kodami,zrobię jeszcze reset mib,może coś pomoże,dodam że stary moduł bul z numerem 8w036725,a ten co zamówiłem to ma końcówkę numer 736,może to być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8W0035726 jest tylko do ładowania.

8W0035736 obsługuje AA i Carplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...