Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Android Auto w A4 B9


pl_adamk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie 38 stron w tym wątku oraz wszystko w „Aktualizacja radia”, zrobiłem update softu z wersji 2148 do 3344 (podnosząc soft z wersji na wersję), zainstalowałem MIB, wrzuciłem patch do folderu „patche”, z czerwonego menu zainstalowałem MIB, ale po wejściu w zielone menu nie mam opcji zrobienia backupu, wgl nie ma takiej opcji, w MIB po przejściu na drugą stronę na samej górze powinno być polecenie do zrobienia backupu..

 

Wrzucam zdjęcie jak to wygląda u mnie, ktoś ma pomysł co zrobiłem źle, jak to rozwiązać?

IMG_2081.jpeg

Edytowane przez sayan01
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, sayan01 napisał(a):

ktoś ma pomysł co zrobiłem źle,

Tak, pytasz o to samo w kolejnym temacie. Już w innym o to samo pytałeś i otrzymałeś odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pytałem w innym wątku, ale nie zauważyłem odpowiedzi… 🫤
Ok, przetestuję, w takim razie skąd zmiana wyglądu w MIB, że tej opcji nie ma na samej górze? Jakaś aktualniejsza wersja MIB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum. Posiadam Audi a4 b9 2017r z pojedynczym portem USB (charge only). Chciałem mieć android auto więc wymieniłem pojedynczy port USB i dedykowaną wiązkę zakupioną na Ali. Zamiast oryginalnego 8W0035736 kupiłem dużo tańszy moduł z seata 575035736 (również 2 porty usb). Kształt identyczny. Wygląda jak na załączonym foto. Z obu portów USB mogę korzystać z android auto, odtwarzać muzykę, złącze AUX również działa poprawnie. Jest jeden minus, brak podświetlenia mimo iż podłączyłem fioletowy kabel zgodnie z instrukcją. Prawdopodobnie inny pin jest odpowiedzialny za podświetlenie albo ten moduł go nie ma. Podłączyłem i zakodowałem zgodnie z instrukcją z początku wątku. Nie sprawdzałem czy podświetlenie się pojawi jak podam prąd na inny pin bo się boję że uwalę moduł. Może ktoś z Was ma wiedzę o podświetleniu w module 575035736 to z góry dziękuję za info. Koszt modułu 575035736 w internecie znalazłem za 420zł nowy! + wiązka 100zł. Czyli można mieć Android Auto w Audi za 520zł uwzględniając samodzielny montaż. Z góry przepraszam wszystkich których uraziłem montażem części z Seata w Audi :)

d354fef34b26abc8a4c245edba42.jpg

Zrzut ekranu 2024-01-16 153712.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Mam pytanie czy jest ktoś z Płocka lub okolic kto by sie podjął takiego zabiegu ?

Ewentualnie mam pytanie czy ktoś mógłby podrzucić konkretne linki do tych plików skąd je pobrać. 

Edytowane przez BRUNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 15:40, hero85 napisał(a):

Hej, 

postanowiłem dołożyć sobie moduł od golfa do mojego Harmana i oczywiście mam spaczowanego miba, aktywne FEC (00060900) pod AA ale niestety po odpaleniu AA w menu i pierwszym kontakcie z moim telefonem...ten nie jest widoczny przez AA. Wersja mojego SW zpachowanego jak poniżej na zdjęciu.Co mogłem zrobić nie tak?

Dodam tylko, że sam port od Golfa ładuje mi telefon więc chyba dobrze jest podłączony pod stacje. Sprawdzałem na 3 telefonach z android auto i na 3 róznych kablach ori i nie ori.

Dodatkowo może zapytam...czy do podłączenia nowego kabla wypiąłem z zielonej wtyczki zasilanie od starego(charge only) modułu w podłokietniku i przestał działać, czy mogę zmostkować kable zasilania od starego i nowego pod zieloną kostkę tak, żeby oba moduły ładowały telefony?

brak.jpg

wersja sw.jpg

Hej, znalazłeś rozwiązanie? U mnie to samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 21:07, Muskel1 napisał(a):

Należy podkreślić, że te karty to nie są karty z Audi, tylko tak jak piszesz, z VW, Skody lub Seata, które dzięki temu Patchowi czytane są w naszych jednostkach MIB. Też am tego Patcha od kilku miesięcy:wink:

Dobra robota:thumbup1:.   A

A masz możliwość podrzucić link skąd pobrać te Patche? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko opisane jest tutaj na pierwszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że jest to opisane , tylko mi chodzi o konkretny link do tych plikow, jest tam tego sporo  i nie do konca wiadomo co ściągnąć . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam podane.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super . Dzięki za odpowiedz :) była bardzo pomocna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, BRUNO napisał(a):

super . Dzięki za odpowiedz :) była bardzo pomocna 

Wystarczy przeczytać ale skoro masz z tym kłopoty, to nie pomogę w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem z pobraniem pliku to lepiej od razu sobie daruj robienie to samemu bo uwalisz mib, na olx i allegro są ogłoszenia ludzi którzy robią to usługowo po całej polsce poszukaj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściagnałem Patche, pytanie teraz który MIB ściagnąc, Mozecie coś podpowiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tu chyba najnowsza wersja to bedzie K3346

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...