Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja A4 po zmianach


xsebo

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałem się pochwalić co dodałem nowego do wyglądu mojego autka. Mam nadzieje, że wam sie spodoba... czekam na wasze opinie, może coś nowego doradzicie. Poniżej opisze zmainy i dodam kilka fotek.

A oto:

-na początek oczywiście felgi 16

-brewki i daszek

-pomalowane pod kolor auta listwy progowe i dół zderzaków

-przyciemnione szyby

-ledy w zderzaku przednim

-atrapy w kolorze czarnym

-a moją najlepszą modyfikacją jest chip z 131 na 160 PS i moment z 310 na 395 Nm zrobione przez firme V-tech Kraków.

W przyszłości planuje jeszcze więcej z niego wyciągnąć.

Tak wyglądał przed zmianami

audia4002.jpg

audia4005.jpg

A tak po zmianach

1001476kopia.jpg

1001465h.jpg

1001472b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te brewki , nie obraź sie, ale fatalnie to wygląda, to było modne pare ładnych lat temu, a pozatym :good: za xenon, szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te brewki , nie obraź sie, ale fatalnie to wygląda, to było modne pare ładnych lat temu, a pozatym :good: za xenon, szybki

No ma racje brewki sa do banki :thumbdown:

Ledy sa fajne ale wiesz z troszke zle miejsce nad halogenem :mysli:

Moze nizej by lepiej bylo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie , ale zeczywiscie brewki i naciagane maski to etap tuningu z zeszlej epoki natomiast co do programu to grauluje porzadny momencik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie.. :)

mi również.... na poczatku było ladniej... z tymi felami nie trafiles w ogole... o brewkach nie wspominajac... :disgust:

+ za chipsa i lotke z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-na początek oczywiście felgi 16

-brewki i daszek

-pomalowane pod kolor auta listwy progowe i dół zderzaków

-przyciemnione szyby

-ledy w zderzaku przednim

-atrapy w kolorze czarnym

-a moją najlepszą modyfikacją jest chip z 131 na 160 PS i moment z 310 na 395 Nm zrobione przez firme V-tech Kraków.

W przyszłości planuje jeszcze więcej z niego wyciągnąć.

auto ładne jak to AUDI :gwizdanie:, ale brewki jak z wiejskiego tuningu - wywalać :naughty:; felunek podkręć na 17` jak tylko budżet pozwoli; ledy całkiem fajnie wyglądają, pytanie tylko jak wytrzymają zimę??; coś duży ten moment obrotowy, proponuję sprawdzić na innej hamowni przy pełnym obciążeniu i to będzie wymierny wynik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-tech ostro podkręca furki co nie oznacza, że są awaryjne, co do TDI to mają doświadczenie a ryzyko awarii jest nawet w seryjnym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie mieć coś innego niż wszyscy dlatego założyłem brewki i moim zdaniem przód auta staje się bardziej agresywny

tu dorzucam wykres z hamowni dla niedowiarków moge jeszcze wiecej wyciagnąć z tego silnika ale mi sprzęgło nie wytrzyma :tongue4:

4217edccd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie mieć coś innego niż wszyscy dlatego założyłem brewki i moim zdaniem przód auta staje się bardziej agresywny

tu dorzucam wykres z hamowni dla niedowiarków moge jeszcze wiecej wyciagnąć z tego silnika ale mi sprzęgło nie wytrzyma :tongue4:

Wiesz watpie aby ktos nie wierzyl w ten chip.. Co do autka tak jak napisales Tobie sie ma podobac jesli sie podoba to chyba najwazniejsze jest.. Ja osobiscie bym je sciagnal i zrobil cos z ledami mimo wszystko.. Bo tak ladne autko masz ale to mi jakos.. No ale to tylko moja sugestia :gwizdanie:

Ładnie się prezentuje, brewki nadają ostrego charakteru,

Ostrego charakteru to autku dodaje wkur**ienie kierowcy i zacisniete zeby jego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...