Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Swap silnika 1.9TDI 90PS AHU na 1.9TDI 131PS AVF oraz skrzyni 6 biegów


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

Odswiezam kotleta. Czy prościej nie było kupić kompletnej wiązki z a41.9pd? Właśnie zaczynam zbierać taile na swap i chciał bym jak najmniej rzeźbić przy elektryce. Ja jednak 2.5 zmieniam na 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przekladki tzn w sumie koncze powoli, bo zostal wydech i fmic ;-) ja przechodzilem z 1Z na AVF, kabelkologua opisana w pierwszym poscie jak najbardziej przydatna i w sumie nie bylo zadnego problemu laczy sie z kompem itd bez problemu jest kilka pierdół ktore trzeba dodatkowo ale nic strasznego. Najwaznjejsze by miec kompletna wiazke od PDka i gra :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od pd a4 czy jak np kupie swap z passata to mogę śmiało tą wiązkę przerobić?


jak potem ma się sprawa z immo i licznikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz silnik z paska To zeby on miał wiązkę kompletną ze sterownikiem i bezproblemu wg 1-ego posta sobie przerobisz :wink: ja immo wypierniczyłem, w przedlifcie chyba by nie zagrało, z resztą nie potrzebne To się nie zagłębiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mimo Dawales komuś czy sam to robiles? Sory za tyle pytań ale wolę się porzadznie przygotować żeby potem nie stał mi miesiąc na podwórku:)

Edytowane przez kozunia13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, pytaj śmiało o wszystko :D immo dawałem koledze który się tym zajmuje i mi ogarnął :wink: Z rzeczy które pamiętam, To jeszcze silnik fajnie brać z wężami wodnymi od nagrzewnicy, bo są na szybko złącza, plasticzek pod zbiorniczek wyrównawczy który trzyma dwie wtyczki od czujnik wałka i wału korbowego, flansza(dystans) pomiędzy silnik i skrzynie(jeżeli jest 6 biegowa), jak przechodzisz z 2.5 tdi To część wydechu za turbo, jak mi się coś przypomni to dopisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...