Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

nie no u mnie takiego przegiecia to nie ma .. Smołkers dobrze liczy .. ;d .. bo wie .. :) ..

generalnie ostatni wpis w ASO .. francja .. Maj 2008 .. stan 230 000

autko kupione w lutym 2009 przy przebiegu 165 000 ...

czyli juz bylo w plecy jakies 65 000 km ..

...

generalnie w zupelnosci mi to nie przeszkadza .. .. autko chodzi jak przysłowiowy szwajcarski zegarek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnei mamy książkę do audi i ostatni serwis był chyba w 2008 na 160ileś.. coś koło tego. Ale na przebieg w dieselu się nie patrzy - auto ma dobrze chodzić a nie mieć 100000 przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest wycackany .. wyczyszczone turbo .. nowa przeplywka .. nowe n75 .. .. filtry plyny oleje robione na czas .. i smiga .. az sie jezdzic chce .. ..

ostatnio szybka trasa ... weeekendowa .. 1300 km .. wedlug mnie .. zapierdzielalem .. spalanie .. 6/100 ... rewelka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miała 188 000 :gwizdanie: popatrzcie na autosclupt albo mobile.de tam autka mają + 200 000 a u nas jak znajdziesz na alledrogo powyżej 200 to już się nie sprzeda heh :D

Diesel ma jeździć więc czy ma 130 czy 300 to dla mnie jak auto zadbane to bez różnicy,

Ja Paziek spaliłem z klimą do Gdańska 5,3 /100 :] z butem of kors :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Paziek spaliłem z klimą do Gdańska 5,3 /100 :] z butem of kors :gwizdanie: :gwizdanie:

się rozumie, że nie na boso :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty weź się w końcu w garść i zrób opis swojej Audiczki .. .. nie ma czego się wstydzić .. ..

wątpię aby ktoś miał takie gratki jak ty .. .. ;d .. pomogę jak trza będzie .. ;d ..

be in contact ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...