Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z interfejsem hex v2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, stałem się "szczęśliwym" posiadaczem kabla Hex-V2 dual-k i can 18.2.1 z drugiej ręki.. No i niestety są problemy, aczkolwiek sprzedawca upiera się, że kabel jest dobry w 100% etc., że łączył się nim z a4 b8 i grało wszystko, ale do rzeczy robię wszystko zgodnie z instrukcją no i coś tam się łączył niby ale ciągle zrywało połączenie z samochodem a teraz praktycznie w ogóle się z nim nie łączy.. Sterowniki są, fejsa widzi w programie a po podłączeniu do auta już kabla nie widzi.. Próbowałem na win 7 oraz 10, bez neta, wyłączone antywirusy, defender itp. Jakieś rady Panowie? Poniżej wstawie fotki jakieś, jakby mialo to pomóc..auto to a4 b6

20210708_203306.jpg

20210708_203356.jpg

20210708_203514.jpg

20210708_203516.jpg

20210708_203604.jpg

20210708_205700.jpg

Opublikowano

Pokaż ustawienia w panelu głównym.

Opublikowano
  • Autor

Proszę mam nadzieję, że widać

20210709_094542_HDR.jpg

Opublikowano

Ustaw sobie to na jednym z portów com, najlepiej numer 2 lub 3. Spróbuj tak:

Screenshot_2021-07-09-11-43-03-992_com.google.android.gm.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał:

Ustaw sobie to na jednym z portów com, najlepiej numer 2 lub 3. Spróbuj tak:

Screenshot_2021-07-09-11-43-03-992_com.google.android.gm.jpg

A pomogł bys to zrobić? Nie mogę w właściwościach tego zrobić, a tu pewnie jakieś maszyny wirtualnego portu trzeba zrobić a nie wiem jak..

Opublikowano

W menedzerze urządzeń dobrze masz poustawiane? Zapewnie nie. Test połączenia przechodzi w vcds? 

Opublikowano

Zrób test na kablu podłączonym do samochodu i pokaż co wyszło.

Opublikowano
  • Autor

A co może być w menadżerze nie tak? Wyświetla się w portach usb jako rosstech usb.

Przy samochodzie wywala not found albo brak połączenia z samochodem :v

Opublikowano
  • Autor

Już serio nie wiem czy kabel uwalony czy co...

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Yarokot napisał:

Zrób test na kablu podłączonym do samochodu i pokaż co wyszło.

Tam wyżej w fotkach jest dodane

Opublikowano

Miałem na myśli test portu jak na ostatnim zdjęciu, ale podłączonym do samochodu.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Yarokot napisał:

Miałem na myśli test portu jak na ostatnim zdjęciu, ale podłączonym do samochodu.

To jest właśnie test na podłączonym do samochodu interfejsie.

Raz wyrzuca brak podłączenia do samochodu a raz że nie ma podłączonego fejsa.. Póki nie podłącze do samochodu to interfejs zawsze wykrywa, po podłączeniu swiruje raz, że brak styku z samochodem a innym razem że brak kablam

Edytowane przez Damian98

Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze, że czasem się połączy zdarza się to sporadycznie,  ale kompletnie nic nie idzie zrobić, wywala, że sesja zerwana i że zbyt wiele błędów w komunikacji.

Opublikowano

Możliwe że wsad mikrokontrolera w kablu się posypał, sprawdź jaki mikrokontroler w nim się znajduje. Jak atmega162 to można się z nim jeszcze pobawić i przywrócić go do sprawności.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Yarokot napisał:

Możliwe że wsad mikrokontrolera w kablu się posypał, sprawdź jaki mikrokontroler w nim się znajduje. Jak atmega162 to można się z nim jeszcze pobawić i przywrócić go do sprawności.

Atmega

Opublikowano

podłącz jeszcze do starszego autka

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Homiczek napisał:

podłącz jeszcze do starszego autka

Nie mam zbytnio możliwości, poza tym sprzedawca pisał, że b8 na luzie obsłużył tym kablem więc z b6 powinien bez problemu bo po lini k :/

Opublikowano
  • Autor

Może ktoś podpowie jak przypisać usb pod com, nigdy takiego czegoś nie robiłem.. Może wtedy zadziała..

Opublikowano
  • Autor

Ahh no i zapomniałem o jednym, przy włączani programu, zapala komunikat o wersji programu i coś tam żeby zaktualizować, oczywiście tego nie robiłem ale gdzie na forum pisało o tym by cofnąć datę w komputerze i rzeczywiście po tym zabiegu nie zapala tego, ale czy to coś może zmienić? Bo po wylaczeniu tego komunikatu program działal normalnie niby.. Nie mam jak teraz sprawdzić bo burza i leje ?

Opublikowano

Menadżer urządzeń -> magistralą danych lub porty, sam znajdziesz. Interfejs, który jest podłączony, nadaj mu port com2 np.

 

Potem zmieniasz ustawienia na takie, jakie podstawiłem wyżej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.