Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko czasem wchodzi jedynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czasem ciężko wchodzi jedynka.. Muszę albo na siłę wbić albo puścić i wcisnąć sprzęgło jeszcze raz..

Wie ktoś co może być przyczyną?

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Prawdopodobnie problem po stronie wysprzęglika,łapy wysprzęglika lub samego docisku

Opublikowano

Też tak czasem mam wtedy wrzucam dwójkę i z powrotem na jedynke, jeśli to nie pomoże to puszcam i naciskam sprzęgło i jeszcze raz dwójka i jedynka - 100% pewności że wskakuje dobrze :D

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Podobny problem mam znalazl ktos rozwiazanie??zastanawiam sie czy to nie wina malego poziomu oleju??

Opublikowano
12 minut temu, Andrzej36 napisał:

Podobny problem mam znalazl ktos rozwiazanie??zastanawiam sie czy to nie wina malego poziomu oleju??

na pracującym czy nie pracującym silniku ?

Opublikowano

Na zimnym ciezko z 1 na 2 jak sie rozgrzeje to jest malina ale jak sie rozgrzeje to nie wchodzi 1 i wsteczny czasem o tu jak wyzej albo na sile albo puszczenie i ponowne nacisniecie sprzegla pomaga 

Opublikowano

a jak silnik  nie pracuje ?

Opublikowano

Wtedy wchodza idealnie jak pracuje to ciezko lub ponowne wbicie sprzęgła pomaga

Opublikowano
1 godzinę temu, Andrzej36 napisał:

Podobny problem mam znalazl ktos rozwiazanie??zastanawiam sie czy to nie wina malego poziomu oleju??

Zmień olej. U mnie jak było poniżej 5stopni to była tragedia póki się olejnie rozgrzał. Teraz jest praktycznie idealnie. 

Opublikowano

Co do pierwszego objawu to sie zgodze ze ciezko wchodzi z 1na2 dopiero jak sie rozgrzeje to jest dobrze ,ale po rozgrzaniu dlaczego pogarsza sie samo wbicie jedynki i wstecznego??

Opublikowano
15 minut temu, Andrzej36 napisał:

Wtedy wchodza idealnie jak pracuje to ciezko lub ponowne wbicie sprzęgła pomaga

sprzęgło siada

ale najpierw wymien płyn w układzie 

Opublikowano

Tak na pierwszy ogien poleci olej w skrzyni i plyn , ale co plyn tracil by swoje wlasciwosci po rozgrzaniu , zestarzal by sie i nie powodowal by pelnego wysprzeglenia?dodam ze to jedyny objaw sprzeglo dziala ladnie bierze od polowy nie slizga sie 

Opublikowano
15 minut temu, Andrzej36 napisał:

Tak na pierwszy ogien poleci olej w skrzyni i plyn , ale co plyn tracil by swoje wlasciwosci po rozgrzaniu , zestarzal by sie i nie powodowal by pelnego wysprzeglenia?dodam ze to jedyny objaw sprzeglo dziala ladnie bierze od polowy nie slizga sie 

A jak plyn stary to hamulce Ok?

No nie I dlatego najpierw wymiana w wysprzegliku

Opublikowano

No to fakt ale jak narazie z hamulcami u mnie ok zrobię jak pisałem i zobaczymy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.