Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niewiadomy kabel


mafiu1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś wie co to za kabel? audi lift 99 rok avant. Chciałem sobie wymienić halogeny , z prawej strony wszystko okej a z lewej zamiast kabla i kostki do podpięcia halogenu jest tylko ten, lecz kostka jest za duża. Do sprysków lamp xenon to też raczej nie jest bo one działają i psikają normalnie, przeciągnąłem ten kabel do góry na zdjęciu żeby było lepiej widać, ktoś ma pojęcie do czego on idzie? na 2 piny.

 

223201468_4232317596806569_1736634699769646667_n.jpg

222146518_4232317510139911_6134747711147767322_n.jpg

Edytowane przez mafiu1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwono-biały ,tu nawet troszeczkę widać, jak próbowałem do obudowy halogenu podłączyć.

223646634_4232430496795279_1805532721325260713_n.jpg

Edytowane przez mafiu1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia nawet gdzie on ma iść, na fisie normalnie mi temp. pokazuje na zewnątrz która się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mafiu1111 napisał:

Nie mam pojęcia nawet gdzie on ma iść, na fisie normalnie mi temp. pokazuje na zewnątrz która się zgadza

Temp. zewnętrzna jest z kilku czujników brana. Na chłodnicy wspomagania powinien być zamocowany albo gdzieś w zderzaku, nie wiem jak jest w b5. Na 99% procent to jest ten czujnik.

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobra to dzięki za info, w sumie mnie to nie ratuje, najbardziej mnie zastanawia dlaczego tam nawet żadne kabelki nie wiszą żebym sobie mógł podpiąc halogen, i z jednej strony wisi normalnie kostka z krótszym kablem, podpiąłem i świeci a z drugiej nic nie ma, tylko ten kabel :/

Edytowane przez mafiu1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzwon i się komuś zgubiło. Szukaj może gdzies zaizolowane czy coś. Pewnie powinno iść od wiązki do przednich reflektorów. Zobacz jak jest z drugiej strony gdzie działa i szukaj analogicznie. Żadna filozofia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, czy był dzwon tego nie wiadomo, ale zobaczę, ściągnę zderzak, możliwe że jak mi rozrząd robili i ściągali przód to pewnie gdzieś to upchali. dzięki za pomoc.

Edytowane przez mafiu1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka prawdopodobnie jest od grzałki odmy (n79) stosowanej w wersji na Skandynawię.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem całą lampe i znalazłem kabel ucięty na końcu bez kostki, zlutowałem kabelki, zaizolowałem i działa, dzięki za pomoc wszystkim, ten drugi kabel to pewnie tak jak piszesz Fazii, także niech leży sobie luzem. sprawa zamknięta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...