Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj odblokowane kilka pierdółek VCDS'em jak VIM, lap timer, poziom naładowania aku, sterowanie ambiente z poziomu MMI..  wyczytałem na A5OC (naprawdę mega strona, po tych kilku latach znacznie bardziej przydatna niż jak miałem jeszcze Coupe), że przy Advanced Key jest otwieranie/zamykanie dachu z kluczyka i nic nie trzeba kodować.. działa :kox: zamówiłem w ASO oświetlenie LED do rejestracji i myślę, że jutro będzie montowanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jedrekx napisał:

dzisiaj odblokowane kilka pierdółek VCDS'em jak VIM, lap timer, poziom naładowania aku, sterowanie ambiente z poziomu MMI..  wyczytałem na A5OC (naprawdę mega strona, po tych kilku latach znacznie bardziej przydatna niż jak miałem jeszcze Coupe), że przy Advanced Key jest otwieranie/zamykanie dachu z kluczyka i nic nie trzeba kodować.. działa :kox: zamówiłem w ASO oświetlenie LED do rejestracji i myślę, że jutro będzie montowanko :)

To prawda, dach się zamyka z klucza , ale szkoda że Audi nie daje tej funkcji że po czujniku deszczu nie zamyka się sam i okna jak deszcz zaczyna padać:kwasny:

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to w C7 irytuje, auto samo skręca hamuje przyspiesza radary cuda na kiju, wycieraczki włączy ale szyb już nie zamknie bo nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno utargowałeś to auto?

Oglądałem je i nim jeździłem :P

Muszę przyznać że wyjściowa cena w ogłoszeniu była sroga.

Tym bardziej biorąc pod uwagę mankamenty które znalazła sama AutoReduta :wink:

 

P.S. co do planów programu - wg mojej wiedzy auto ma już zrobiony soft :whistling:

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś utargowałem, czy mocno? kwestia co dla kogo oznacza mocno. wielu mankamentów nie ma, wszystkie da się usunąć.. w końcu ma 10 lat, więc wiadomo, że mankamenty ma ;) ale jest w nim i tak mniej tych mankamentów, niż w innych egzemplarzach ;)

na temat softa nikt mi nic nie mówił, ale rzeczywiście idzie bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadło oświetlenie ledowe tablicy. Jak się okazało cabrio ma inaczej zrobione lampki niż B8 i coupé.. w związki z tym ori zestaw mam na sprzedaż. Założyłem lampki z A4 cabrio, bo takie pasują tutaj :decayed:  dodatkowo wrzucam fotkę jak świecą projektory w drzwiachB58D51A9-CA83-43C9-A7A9-74E8BA91313D.jpeg

797D7926-F49B-408F-8CA0-DBF28FC21792.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 22:33, Muskel1 napisał:

Odpowiedziałem @granatowy  nie wiem skąd u niego pomysł, że eski miały V8:wink:

Pewnie stąd że Audi S5 na początku produkcji miało silnik 4.2 V8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, granatowy napisał:

Pewnie stąd że Audi S5 na początku produkcji miało silnik 4.2 V8.

Wiem, wiem już nie krzycz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki wozidła , ciekawe wnętrze, na żywo chyba lepiej ta czerwień wygląda :eusathink:Jak BT wypali może w końcu przyjedziesz z otwartym dachem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie czerwień Panie tylko brąz :decayed: też myślałem początkowo, że to czerwień, a na żywo się okazało, że brąz.. na szczęście ;)

a BT to wiesz.. zależy jakim składem bo z dwójką dzieciaków to się tu nie zmieścimy na weekendowy wyjazd :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jedrekx napisał:

to nie czerwień Panie tylko brąz :decayed:

O masz , na zdj wpada w czerwień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no noooo Jędrek, fajnie poleciałeś, graty fajnej furki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było tak smutno w środku to wymieniłem przełączniki szyb i lusterek na polfitowe:

Y57hEU3.jpg

OvQPAId.jpg

oprócz tego spolerowałem ekran MMI, który wyglądał... ciekawie ;)

przed:

VYIz0Wu.jpg

po:

w2VEiTZ.jpg

na ekran zostało naklejone antymikrobowe szkło hybrydowe marki 3mk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra bardzo ładnie i czysto. jak jest otwarty dach to mogłoby grać nieco głośniej, zawsze wtedy trzeba podgłaśniać.. porównując do BOSE z B6 Cabrio jest ładniejszy dźwięk, ale jak już wspomniałem ciszej..

16 godzin temu, Leszczonka napisał:

Pokrętło lusterek mogłeś dać z a6/7 lub a8 :) jedna kropeczka więcej co swieci :) 

a co jeszcze świeci? bo już szczerze mówiąc nie pamiętam, czy w C7 coś jeszcze świeciło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...