Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem ze światłami i elektryka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 b7 sedan 2.0tfsi BWE 

 

Witam,mam nadzieję że to dobry dział wybrałem do tego tematu, jeżeli zły to przepraszam. 

Mam problem, problem polega na tym że podczas jazdy gasną mi światła w samochodzie i zewnętrzne i wewnętrzne, pada też klimatyzacja(ALE RADIO DZIAŁA NORMALNIE). Często wyłącza mi się samo ESP, lub na chwilę włączy się światło wewnątrz auta. Potrafi też pojawić się ikonka że nie świeci mi jedna z "żarówka" z podświetlania tablicy a wszystko jest dobrze. 

Jak tak się stanie to nawet nie działają kierunki ani awaryjne, jest to dość niebezpieczne jak jadę gdzieś nocą i muszę z tym coś jak najszybciej zrobić. 

Dodam że po jakimś czasie, czasami 5 sek a czasami po 2 min. Wszystko wraca do normy. 

A jeszcze jedno jak się wszystko gasi to wyskakuje mi ikonka błąd  stabilizacji ksenonow. 

I tu pytanie do was majstry, co wg was to może być? Bo odwiedziłem już nie jednego magika elektryka i nikt nie wie od czego to może być. 

Auto było podpięta pod kompa nie ma żadnych błędów. 

 

Opublikowano

Sam podpinałeś czy Ci powiedzieli, że nie ma błędów? 

Przy takim zachowaniu musiało posadzić błędy, nie ma mocnych. Sam podepnij pod vcds i odczytaj błędy. 

Opublikowano
  • Autor

No właśnie w tym rzecz że myślałem o tym i podpialem sam... I błędów brak. 

Opublikowano

Co podpinałeś? 

Opublikowano
  • Autor

Komputer od znajomego mechanika pożyczyłem bo ja swojego nie mam, ale dokładnie nie powiem ci co to było bo nie pamiętam. 

Ale wydaje mi się ce to był ten program vcdc

Edytowane przez Klayn4x4

Opublikowano

patrzyłeś na MCE?? Po takich objawach można przypuszczać, że zalała go woda np. przez niedrożność odpływów. A co do tego kompa to uważam tak jak kolega @Muskel1 - nie ma siły, żeby nie było żadnych błędów, choćby "sporadycznych" - które moduły skanowaliście?? 

Opublikowano
  • Autor

Skanowanie było wszystko jedynie jakiś błąd mi wyskoczył w prawych drzwiach pasażera coś tam ale nie omaietam dokładnie i mało wydajnego katalizatora i to są wszystkie błędy jakie były. Nic poza tym 

Opublikowano

Trzeba przeskanować moduł centralnej elektryki 09-Cent. Electr. i moduł pozycjonowania xenonu 55-Xenon Range...

Na bank tam są błędy...

Opublikowano
  • Autor

Dobra postaram się jeszcze raz ale to na dniach jak dostanę kompa. 

Dzięki wielkie ? będę informował na bieżąco 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.