Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana licznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zapytanie mam uszkodzony prawdopodobnie licznik mam 2szt  a4b6 ten sam rocznik ten sam silnik wyposażenie też identyczne czy podmianka zjednej do drugiej licznika i  kompa i stacyjki z pętla IMO wystarczy by uruchomic auto i żeby wszystko działało czy jeszcze coś trzeba przełożyć chciał bym wykluczyć badź potwierdzić  w ten sposób uszkodzenie licznika

Opublikowano
  • Autor
Teraz, TOMOB4B6 napisał:

Witam mam zapytanie mam uszkodzony prawdopodobnie licznik mam 2szt  a4b6 ten sam rocznik ten sam silnik wyposażenie też identyczne czy podmianka zjednej do drugiej licznika i  kompa i stacyjki z pętla IMO wystarczy by uruchomic auto i żeby wszystko działało czy jeszcze coś trzeba przełożyć chciał bym wykluczyć badź potwierdzić  w ten sposób uszkodzenie licznika chyba że jest  forumowicz w okolicy zgorzelca  ktoś kto ma vcds I ogarnął by to lub sprawdzil

 

Opublikowano

Musisz do nowego licznika wsad wgrać, jest cała procedura na forum jak to zrobić.

Opublikowano

Jeżeli chcesz to zrobić bez dopisania licznika to potrzebujesz ecu,licznik,transponder.

Ale pierw opisz co się dzieje z zegarami.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
9 minut temu, Langista napisał:

Musisz do nowego licznika wsad wgrać, jest cała procedura na forum jak to zrobić.

Raczej pacjent by tego nie przeżył bez uceglenia ?

Nie dopisze licznika z ecu EDC15 vag eepromem,tylko z me 7.x.x to działa.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, pila24 napisał:

Jeżeli chcesz to zrobić bez dopisania licznika to potrzebujesz ecu,licznik,transponder.

Ale pierw opisz co się dzieje z zegarami.

Wskaźniki działają odpaliwa pokazuje prawidłowy stan zaś zasieg do przejechania wynosi 2000 nieraz zmieni na inną wartość dosłownie napare sekund nie ważne ile jest paliwa ani spalania nie pokazuje 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, TOMOB4B6 napisał:

Wskaźniki działają odpaliwa pokazuje prawidłowy stan zaś zasieg do przejechania wynosi 2000 nieraz zmieni na inną wartość dosłownie napare sekund nie ważne ile jest paliwa ani spalania nie pokazuje 

Pompę z baku z pływakiem też już przekładałem i odłączałem akumulator na dłuższy czas wtedy przez chwilę jest jakaś tam wartość zachwile zaś rośnie do 2000km

Opublikowano
1 godzinę temu, TOMOB4B6 napisał:

Pompę z baku z pływakiem też już przekładałem i odłączałem akumulator na dłuższy czas wtedy przez chwilę jest jakaś tam wartość zachwile zaś rośnie do 2000km

Czyli licznik dętka.

1 godzinę temu, pila24 napisał:

Raczej pacjent by tego nie przeżył bez uceglenia ?

Nie dopisze licznika z ecu EDC15 vag eepromem,tylko z me 7.x.x to działa.

A o tym to nie wiedziałem ?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Langista napisał:

Czyli licznik dętka.

A o tym to nie wiedziałem ?

Można koledzy prostymi słowami(uceglenie nic mi nie mówi) czyli moj licznik zlom czyli jak przełożę kompa licznik i transpoder będzie to dzialac

Opublikowano

tak  - licznik , transponder i ECU , no chyba że masz już Immo wyłączone to to wtedy licznik i transpondery w kluczykach 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.08.2021 o 11:24, Banan napisał:

tak  - licznik , transponder i ECU , no chyba że masz już Immo wyłączone to to wtedy licznik i transpondery w kluczykach 

Kolego a przekładając tylko licznik drugi bez jakiegokolwiek kodowania wymiany komputer poto żeby go podlaczyc tylko do wtyczek i przekręcając na zapłon czy możliwe jest żebym coś uszkodzil

Opublikowano

Nie nic się nie stanie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.