Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll


seboll2

Rekomendowane odpowiedzi

Niunia prezentuje się zacnie, wykonałeś kawał dobrej roboty. Nie dziwie się tobie ze nie możesz się napatrzeć bo i mnie osobiście się podoba. Czekałem aż znikną z tylnej klapy zbędne emblematy. Brawo. Mam pytanie co zrobiłeś po wymianie z dolnymi listwami drzwi?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 17:22, Marfiol napisał:

Brak emblematów na duuuuuuzy plus :P

Dobrze furka sie prezentuje,kładłeś coś na lakier ?

na lakier poszedł tylko wosk , ale na wiosnę planuję zrobić jeszcze raz korektę bo widzę kilka niedociągnięć malutkich i prawdopodobnie będę się bawił w folie bezbarwne :banan:

 

 

W dniu 9.02.2022 o 18:23, keq napisał:

Sebol masz jakis rysunek lub jakies zdjecie z oznaczeniem gdzie zrobic otworki do splittera z cupry? Mam to zakupione i planuj esie za to zabrac

ustawiłem środek złapałem i reszta już szła po kolei na wkręty , ale polecam nity lepiej będzie trzymać (minus z demontażem będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karolg987 napisał:

Ja bym jeszcze wrzucił żarówki ledowe do oświetlenia tablicy :decayed:

Są ledowe tylko barwa bardziej w ciepły wpada :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 13:39, seboll2 napisał:

no i na lato poszukuje koła łopaty 18”

Może chcesz moje łopaty 19" Są do sprzedania 

Super wypucowana ... chciałbym żeby moja B6 tak się kiedyś prezentowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DarekS4 napisał:

Może chcesz moje łopaty 19" Są do sprzedania 

Super wypucowana ... chciałbym żeby moja B6 tak się kiedyś prezentowała 

Podeslij więcej info na priv jakie opony czy są opony i jaka cena , jak masz jakieś foto podrzuć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez opon. tzn są ale szroty 

mam 5szt 

Zobacz u mnie w temacie z B6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było , że nic się nie dzieje :banan:

 

dziś kupiłem łopaty 18" , (tak wiem są zniszczone, ale chce je odnowić , dać nowy lakier by były jak z fabryki)

 

dodam , że będę robił sam więc nie przepłacę , (nie są to moje pierwsze felgi które będę robił więc spokojnie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było , że nic się nie dzieje :banan:

 

dziś kupiłem łopaty 18" , (tak wiem są zniszczone, ale chce je odnowić , dać nowy lakier by były jak z fabryki)

 

dodam , że będę robił sam więc nie przepłacę , (nie są to moje pierwsze felgi które będę robił więc spokojnie) :D

IMG_3789.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zwykły włącznik bez AUTO , kupiłem z funkcją AUTO Numer OE: 8E0941531B, po założeniu na każdej pozycji czyli:

-0

-auto

-postój

-mijania

 

zawsze po przekręceniu stacyjki oraz odpaleniu świecą światła mijania z postojowymi , nie mogę zgasić świateł oraz nie mogę włączyć samych postojowych....

 

czy muszę odłączyć jakiś kabelek czy coś mostkować ?

IMG_6307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz lusterko fotochromatyczne? Jeżeli nie, to nie będzie poprawnie działał Ci włącznik. Pozycja AUTO powoduje, że czujnik światła steruje pracą świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, george napisał:

Czy masz lusterko fotochromatyczne? Jeżeli nie, to nie będzie poprawnie działał Ci włącznik. Pozycja AUTO powoduje, że czujnik światła steruje pracą świateł.

Bez czujnika światła wlacznik w pozycji auto będzie za każdym razem uruchamiał światła,z uwagi na błąd który powoduje (brak wykrycia pozycji przełącznika). Pozostałe pozycje działają normalnie,trzeba tylko 1 kabelek przełożyć.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pila24 napisał:

Pozostałe pozycje działają normalnie,trzeba tylko 1 kabelek przełożyć.

Pin 26 albo 29? Pamiętam, że bez tego przewodu zachowuje się jak tryb skandynawski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, george napisał:

Pin 26 albo 29? Pamiętam, że bez tego przewodu zachowuje się jak tryb skandynawski. 

Instalacja włącznika A (lub  w instalacji LOW (MCE A, C i D):

Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14.

Swap włącznika A na B (pod kątem przygotowanie do uruchomienia czujnika światła):

Mostkujemy piny 7 i 16 w włączniku świateł (dzięki temu połączeniu zasilimy żółtą diodę AUTO). Oprócz tego pin 7 łączymy z pinem 29 w 32-pinowej kostce MCE (uruchomienie automatycznego włączania świateł gdy włącznik ustawiony zostanie w pozycji AUTO). Następnie łączymy pin 1 przełącznika świateł z pinem 18 w 32-pinowej kostce MCE (ucinamy ori czarny kabelek doprowadzony do pinu 1 w przełączniku świateł, izolujemy go i zostawiamy luzem).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ! 
 

dzisiaj będę kombinował z przełożeniem pinów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na wlacznik świateł i pin 4 nie wejdzie w 11 bo jest za szeroki i już zrezygnowałem żeby tam jeszcze inne rzeczy mostkowac ?

 

ale wziąłem się za nie działający zamek klapy tylnej tzn jak jest gorąco nie działa a wieczorami działa , znalazłem temat na forum odnośnie blaszki w silniczku no i zrobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, seboll2 napisał:

Patrzyłem na wlacznik świateł i pin 4 nie wejdzie w 11 bo jest za szeroki i już zrezygnowałem żeby tam jeszcze inne rzeczy mostkowac ?

A może czas zaopatrzyć się w narzędzia do instalacji elektrycznych w autach? Tj. Zaciskarka,konektory,wyciagacze do konektrów... uwierz mi że o wiele lepiej to wygląda i działa niezawodniej jak jest wszystko zrobione zgodnie ze sztuką ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...