Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll


seboll2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ivanek napisał:

Sądzę iż jest to wartość podana dla kompletu żarówek. 
Więc 40W per sztuka jest bardziej realne ;)
Również Ci polecam od razu robić DRL bo za dnia tych LED na mijania nie widać :P 

no na zdjęciu faktycznie słabo to widać bo telefon tak uchwycił ale w rzeczywistości wygląda jak xenon i daje radę :yes2:

myślę też właśnie nad modułem i wymianą żarówek od świateł drogowych na jakieś lepsze typu Osram night breaker , żeby po odpaleniu świeciły 50% mocy

tylko powoli... dziś odstawiam auto na wymianę rozrządu i następnie szukam zderzaka i wydechów :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak , małe porównanie żarówek ,  Passat z soczewkami i żarówki H7 Osram Night Breake 120% i Ledy z Alli

 

IMG_1545.jpg

IMG_1546.jpg

IMG_1547.jpg

IMG_1548.jpg

 

przyszły również kolejne fanty z Ali :banan:

 

IMG_1549.jpg

IMG_1550.jpg

IMG_1551.jpg

 

IMG_1553.jpg

IMG_1552.jpg

IMG_1554.jpg

IMG_1555.jpg

IMG_1556.jpg

IMG_1573.jpg

IMG_1572.jpg

IMG_1571.jpg

IMG_1569.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bez urazy ale i tak to nie wyglada,szukaj zderzaka s line i będzie kocur B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie wleciała dokładka do zderzaka , rozglądam się za zderzakiem od s-line i ceny niestety gniotą lekko więc chwilowo będzie siedział taki front ;p

IMG_1762.jpg

IMG_1756.jpg

IMG_1753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seboll2 też kiedyś myślałem o plastrze miodu w zwykłym zderzaku i zrezygnowałem, ale może jakbyś jeszcze środkową kratkę i grill dał w plastry to mogłoby to spoko wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie z ta dolna dokladka nie wyglada to zle :D

Niestety zderzak przód s-line to ciezki temat,a wersja ze spryskamiu to juz calkiem.

Sam szukałem bo mój juz zbyt piekny nie jest,ale odpuscilem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marfiol seboll to ma chociaż czarny kolor, można wyrwać w kolorze lajtowo. Weź wyrwij coś eslajnowego do LY7Q... Już prędzej do Twojego LY7J albo LY7W się trafi :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem w czarnym kolorze ode mnie około 45km za 1200zł ale hmmm najpierw w planach mam zrobić tył dwie fifki i szyby przyciemnic... no i ogarnąć klimatyzację bo coś nie działa i wtedy dopiero będę poważnie myslal nad przednim zderzakiem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, artroskk napisał:

@Marfiol seboll to ma chociaż czarny kolor, można wyrwać w kolorze lajtowo. Weź wyrwij coś eslajnowego do LY7Q... Już prędzej do Twojego LY7J albo LY7W się trafi :D

No dokładnie,jak ja szukałem wersji pod spryski to sie zaczynały od 1500zł ale w takim stanie były,ze moj to wyglada jak igła :D

1200zł jak pod kolor to bym brał :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 09:16, seboll2 napisał:

w ostatnim czasie wleciała dokładka do zderzaka , rozglądam się za zderzakiem od s-line i ceny niestety gniotą lekko więc chwilowo będzie siedział taki front ;p

IMG_1762.jpg

IMG_1756.jpg

IMG_1753.jpg

Gdzie dorwales taka fajna dokladke i jak ja zamontowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 09:16, seboll2 napisał:

w ostatnim czasie wleciała dokładka do zderzaka , rozglądam się za zderzakiem od s-line i ceny niestety gniotą lekko więc chwilowo będzie siedział taki front ;p

IMG_1762.jpg

IMG_1756.jpg

IMG_1753.jpg

Gdzie dorwales taka fajna dokladke i jak ja zamontowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, keq napisał:

Gdzie dorwales taka fajna dokladke i jak ja zamontowac ?

na Ali , kosztowała z wysyłką coś koło 85zł , montowana jest narazie na wkręty ale docelowo bedzie na nity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa czyli masz kompletny zderzak ze splitterem po prostu.. A myslalem,ze dorwales taka dokladke do zderzaka (gotowca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, keq napisał:

Aaa czyli masz kompletny zderzak ze splitterem po prostu.. A myslalem,ze dorwales taka dokladke do zderzaka (gotowca)

to jest splitter chyba 'cupra' przykręcana do oryginalnej zwykłej dokładki zderzaka A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ivanek napisał:

to jest splitter chyba 'cupra' przykręcana do oryginalnej zwykłej dokładki zderzaka A4 B6

to niby jakiś uniwersalny Cupra tu masz link mozesz zamówić , wykonany z ABS i fajnie się go profiluje

 

92,38 zł  67% zniżki | Dla AUDI A4 / S4 B6 CUPRA R przedni SPOILER spojler zderzaka Euro przedni spojler uniwersalny 3 sztuk ciała zestaw
https://a.aliexpress.com/_mtKANkw

Edytowane przez seboll2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marfiol napisał:

Jak montaż tego ? Ogólnie zadowolony jesteś ?

montaż aktualnie na wkręty , plan jest żeby nity zrobić , jest z ABS więc jest giętka i fajnie ją idzie dopasować , ja jestem zadowolony bo za taką kwotę wg mnie poprawił się wygląd przodu

 

 

59470B66-81BF-4D38-8709-B716D8C7818C.jpeg

Edytowane przez seboll2
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marfiol napisał:

Jak montaż tego ? Ogólnie zadowolony jesteś ?

U siebie przykleiłem gumę za 40zł i efekt też jest bardzo fajny, klej trzyma 215km/h, mycie na myjni także jest git. Bez wkrętów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...