Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak komunikacji VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginalnie zamontowane radio RNS-E, WCDS nie widzi nawigacji. Z czym może być problem.  

Opublikowano

Jaka wersja vcds?

Opublikowano

Jaki kabel? Ostatnio jest wiele osób, które z poszczególnymi modułami nie mogą się połączyć.

Opublikowano
39 minut temu, dawid12 napisał:

Oryginalnie zamontowane radio RNS-E, WCDS nie widzi nawigacji. Z czym może być problem

W linii K,przełożyłeś ją do tej drugiej kostki? Hmmm raczej nie ?

Screenshot_20201124-231029_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pila24 napisał:

W linii K,przełożyłeś ją do tej drugiej kostki? Hmmm raczej nie ?

Screenshot_20201124-231029_Samsung Internet.jpg

Jeśli jest w fabryce zamontowany RNS-S, to po co mam przekładać 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Jaka wersja vcds?

vcds 19.6.1

Opublikowano
27 minut temu, dawid12 napisał:

Jeśli jest w fabryce zamontowany RNS-S, to po co mam przekładać 

Przewidziało mi się że dołożyłeś ori rnse..  sprawdź czy jest napięcie na lini K w kostce przy rnse. Powinni być ok 10V 

No i czy wcześniej była komunikacja?

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, pila24 napisał:

Przewidziało mi się że dołożyłeś ori rnse..  sprawdź czy jest napięcie na lini K w kostce przy rnse. Powinni być ok 10V 

No i czy wcześniej była komunikacja?

Czy wcześniej była to nie wiem samochód mam od roku nigdy nie łączyłem się z nawigacją 

Opublikowano
Godzinę temu, dawid12 napisał:

Czy wcześniej była to nie wiem samochód mam od roku nigdy nie łączyłem się z nawigacją 

To wcale nie jest powiedziane ze była tam fabrycznie,sprawdź gdzie linia K wchodzi.

Opublikowano

U siebie tez nie mialem łącznosci z rnse. Myslalem ze rnse bylo fabrycznie ale okazalo sie ze poprzedni wlasciciel zamienial z innego radia. Przekladalem piny z kostek ale nic to nie dawalo. Skonczylo sie na tym ze pociagnalem linie K z klimatronika i wszystko dziala

Opublikowano

Niech kolega da vin w odpowiednim dziale do rozkodowania to się okaże czy fabrycznie. Gdyby było fabrycznie, linia K byłaby raczej tak samo podpięta jak w innych fabrycznie montowanych. 

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem vin i według vinu jest oryginalnie zamontowany RNS-E

Opublikowano
18 godzin temu, dawid12 napisał:

Sprawdzałem vin i według vinu jest oryginalnie zamontowany RNS-E

A nie szybciej jest wyciągać navi i sprawdzić kostki z tyłku? I tak musisz to zrobić,chyba że wolisz by ktoś inny to zrobił i skasował ile trzeba. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem kostki w niebieskiej kosce jest pod pin 5 podpięty kabel zielony z niebieskim  paskiem na mierniku pokazuje napięcie 10V 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.