Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było. Walczyłem długo z wariującą temperaturą płynu chłodniczego. W czasie jazdy spadała co chwilę na 50 stopni, a następnie rosła znowu na 90. Wymieniłem termostat główny bo i tak przeciekał, wymieniłem termostat chłodniczki EGR(nie pomogło). Sprawdzone wszystkie przewody, czujnik temperatury podmieniony, nawet pompa wody została wyciągnięta i sprawdzona. ? Winna była pompka przy ogrzewaniu webasto. Problem rozwiązany. ?

Wjechały również niedawno zimówki Pirelli Sottozero w rozmiarze 19 cali 245/40. 

 

Szukam felg 19 cali Vossen Cvt. Cena oryginałów trochę spora ale może coś znajdę przez zimę. 

Proponowali mi w sklepie zamienniki tego modelu innych firm np Keskin. Bardzo zależy mi na efekcie "wklęsłej" felgi. Jeśli ktoś widział na żywo lub ma takie to chętnie Priv. ?

IMG_20211203_084752.jpg

IMG_20211203_130718.jpg

received_213300050987449.jpeg

Opublikowano

Ja mam replika vossena na mojej audi możesz w temacie zobaczyć. Drugi sezon i nic się nie dzieje z nimi 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było. ?

Audi świeżo po serwisie filtry + olej. 

Zamontowałem listwy ochronne na ranty błotnika. Wyszło moim zdaniem super. ?Kamienie już mi nie straszne. ?

Auto doczekało się wreszcie zamontowania sprężyn regulowanych  KW. Koza była straszna, a teraz? 

Poezja ?? Auto obniżone prowadzi się lepiej, różnica w komforcie jest nieznaczna. Byłem ciekaw jak będą współpracowały z aktywnymi amortyzatorami. Efekt mega zadowalający. ??

Wjechały również tarcze + klocki nawiercane Bremboo przód i tył. 

 

IMG_20210904_134044-01-01.jpeg

IMG_20220528_123445-02.jpeg

IMG_20220528_123522.jpg

IMG_20220528_123530.jpg

IMG_20220528_123504.jpg

IMG_20220528_123456.jpg

IMG_20220528_123954.jpg

Screenshot_20220528_134735.jpg

 

received_1028815407865773-01.jpeg

Edytowane przez RadzJo

Opublikowano
  • Autor

Ciężko nagrać dźwięk wydechu ale coś tam mam. 

MGmotorsport, DPF na miejscu ✌️

Oceńcie sami ?

Opublikowano

Dobrze gada rasowy diesel 6 cylindrów

Opublikowano

rzepakowy smierdziuch nigdy nie bedzie miał rasowego dziweku z wydechu

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

rzepakowy smierdziuch nigdy nie bedzie miał rasowego dziweku z wydechu

Dobrze gada i tak ? zawstydza dużo rzepakowych smierdziuchów ?‍♂️

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał:

rzepakowy smierdziuch nigdy nie bedzie miał rasowego dziweku z wydechu

da się Dobrze wydech ,robić w tdi

 

 

Opublikowano

Charczy jak gruźlik

Opublikowano

Jak Polonez z dziurawym tłumnikiem:whistling:

Opublikowano

Mylisz się, polonez brzmi o niebo lepiej

Opublikowano
  • Autor

Trochę odbiegacie od tematu. ?

Opublikowano
W dniu 28.05.2022 o 13:43, RadzJo napisał:

Dawno mnie tu nie było. ?

Audi świeżo po serwisie filtry + olej. 

Zamontowałem listwy ochronne na ranty błotnika. Wyszło moim zdaniem super. ?Kamienie już mi nie straszne. ?

Auto doczekało się wreszcie zamontowania sprężyn regulowanych  KW. Koza była straszna, a teraz? 

Poezja ?? Auto obniżone prowadzi się lepiej, różnica w komforcie jest nieznaczna. Byłem ciekaw jak będą współpracowały z aktywnymi amortyzatorami. Efekt mega zadowalający. ??

Wjechały również tarcze + klocki nawiercane Bremboo przód i tył. 

 

IMG_20210904_134044-01-01.jpeg

IMG_20220528_123445-02.jpeg

IMG_20220528_123522.jpg

IMG_20220528_123530.jpg

IMG_20220528_123504.jpg

IMG_20220528_123456.jpg

IMG_20220528_123954.jpg

Screenshot_20220528_134735.jpg

 

received_1028815407865773-01.jpeg

Co do tarcz to bardzo dobry wybór? Szkoda tylko że nie dałeś nic większego od serii. 

Opublikowano

Byłem kiedyś w fabryce Brembo w Curno, robią te tarcze ze starych grzejników,  garnków i nocników. 

Opublikowano

Ja tam mam tarcze i klocki Zimmermann i sobie bardzo chwalę.:cygaro:

Spokój na dłuższy czas. Hamulce działają wyśmienicie.:dance2:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.05.2022 o 20:03, Wandej napisał:

Co do tarcz to bardzo dobry wybór? Szkoda tylko że nie dałeś nic większego od serii. 

Miałem okazję kupić w dobrej cenie taki zestaw, więc żal było nie brać. Z czasem przemyślałem sobie, że większe mógł by być. ? Człowiek uczy się na błędach. 

Ale hamują dostatecznie ?

Opublikowano
W dniu 29.05.2022 o 22:11, NelsonPL napisał:

Ja tam mam tarcze i klocki Zimmermann i sobie bardzo chwalę.:cygaro:

Spokój na dłuższy czas. Hamulce działają wyśmienicie.:dance2:

Klocki przez Polaczkow zrobione? Nie z ASO? 

Opublikowano
8 godzin temu, Wandej napisał:

Klocki przez Polaczkow zrobione? Nie z ASO? 

A co w ASO  pracują Niemcy?:polew:

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

A co w ASO  pracują Niemcy?:polew:

No przecież mówiłeś że nic nie kupisz od Polaczkow z portalów tylko części OEM z ASO 

Opublikowano
5 godzin temu, karolek_ust napisał:

No przecież mówiłeś że nic nie kupisz od Polaczkow z portalów tylko części OEM z ASO 

No i nadal nic nie kupuje z portalów. (Allledrogo itp)

Kupuje zawsze nowe części i porządnych firm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.