Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamera cofania do A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś może, jak zamontuje kamerę cofania poza ASO, to na co stracę gwarancję? 

Opublikowano

Zapytaj w ASO.

Opublikowano
  • Autor

A system mycia kamery jest fabrycznie montowany razem z kamerą? , czy jako opcja? 

Opublikowano
33 minuty temu, matbruk napisał:

A system mycia kamery jest fabrycznie montowany razem z kamerą? , czy jako opcja? 

Standard w wersji Avant dzięki wycieraczce tylnej szyby. Dysza jest podłączona dzięki trójnikowi do systemu spryskiwania tylnej szyby. Wersja sedan nie posiada dyszy do mycia kamerki. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

ma ktos moze zdjecie jak podpiąć ten spryskiwacz ?

 drugie pytanko czy musze kupować kamerke od audi? czy moge kupić od innego vag ?

 

Edytowane przez nnand

Opublikowano
  • Autor

Narazie się dowiedziałem że w Aso chcą 4 tys. Brutto do sedana. Zastanawiam sie. 

Opublikowano

mi gosciu powiedział 650 za podpiecie plus kamera i wiązka w małopolsce

Opublikowano
  • Autor

Też bym to zrobił poza ASO. ale mam gwarancje, wolę jej nie utracić. 650 zł to strasznie tanio, ta cena to z oryginalną kamerą Audi? Ja widziałem ceny bardziej w okolicach 1500-2000zl.

Opublikowano
21 godzin temu, matbruk napisał:

Też bym to zrobił poza ASO. ale mam gwarancje, wolę jej nie utracić. 650 zł to strasznie tanio, ta cena to z oryginalną kamerą Audi? Ja widziałem ceny bardziej w okolicach 1500-2000zl.

650 to sama robota plus kamera i wiązka

Opublikowano
  • Autor

Nnand ok to wiele wyjaśnia. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odkopuje,

A myślał ktos o kupnie kamerki z aliexpress? Widziałem o identycznych numerach jak do wersji sedan albo avant z wiazka za ok 400zl. Cena super ciekawe jak z jakością obrazu oraz montażem?  Czy bedzie tak jak oryginal?

Ktoś montował?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś odebrałem auto z montażu kamery w Aso, tak jak wyżej pisałem 4000 zł brutto kamera + Montaż, około 6h pracy. 

Edytowane przez matbruk

  • 2 lata później...
Opublikowano

@muskel mam dwa pytania

 

-kamera cofania jest możliwa do założenia w każdej A4 B9 avant ? (Pod względem sterowników i kodowania) mam VC i duży tablet, otwieranie bagażnika gestem 

-pisałeś o spryskiwaczu  kamery , czy to jest specjalna wersja kamery z dysza?

Edytowane przez A4B9

Opublikowano

Tak, do Twojego też możesz dołożyć kamerkę. Dysza jest zintegrowana w kłamcę, musisz kupić odpowiednią, gdyż są także do sedanów bez dyszy.

Do podłączenia dyszy potrzebny będzie kawałek wężyka z trójnikiem. U niektórych sprzedawców kupisz cały komplet. Klamka z kamerką i dyszą, wiązkę oraz trójnik z wężykiem.

Opublikowano

Numer części wężyka z trójnikiem to 8W9955934.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tak, do Twojego też możesz dołożyć kamerkę. Dysza jest zintegrowana w kłamcę, musisz kupić odpowiednią, gdyż są także do sedanów bez dyszy.

Do podłączenia dyszy potrzebny będzie kawałek wężyka z trójnikiem. U niektórych sprzedawców kupisz cały komplet. Klamka z kamerką i dyszą, wiązkę oraz trójnik z wężykiem.

Dziękuję .

 

czy miałeś do czynienia z kamerami z Ali?

Głównie mam na myśli jakość wykonania , obrazu i szybkości działania. Ogólnie czy jej funkcjonalność jest w czymś gorsza od oryginału  

Opublikowano

Osobiście nie zakładałem kamer z Ali, ale kilka osób nawet tu na forum takie montowało.

Opublikowano
2 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Osobiście nie zakładałem kamer z Ali, ale kilka osób nawet tu na forum takie montowało.

Musze więc poszukać tych forum.

 

pozdrawiam ?
 

 

Opublikowano

Zadaj tutaj pytanie kto montował kamerę z Ali u siebie, tam najprędzej dostaniesz odpowiedź.

Opublikowano

@muskel a orientujesz się jak jest  wersjami tych kamer ? Z tego co wyczytałem są dwie wersje , jedna jako zwykła kamera i jest prawdopodobnie typ „high”  która pokazuje linie w czasie cofania  .

Czy ta wyższa wersja nie potrzebuje dodatkowego modułu/sterownika?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.