Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B9 Fellows

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko bangla. Czujnik jest tylko pod 1 fotelem. Trzeba go przelożyć i 2 kable dołożyć lub wiazkę cała przełożyć. U mnie był problem z zapinką pasa. Ale tylko w fotelu lewym . Niewiem czy były wersje bez kontrolki zapiecia. Nowsze fotele po 17r maja inne mocowanie zapinki pasa i  i nie maja blokady pozycji to tak na przyszłość jakby ktoś przekładał fotele z anglika.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 310,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotele kierowcy nie mają czujnika zajęcia fotela, gdyż skoro pojazd się porusza, ktoś musi go prowadzić i siedzieć na fotelu kierowcy.

Opublikowano

Czy ktoś z Was instalował kamerę cofania z Aliexpress do B9 avant ?

 

Interesuje mnie funkcjonalność (czy jest zbliżona do oryginału) oraz poszukuje sprawdzonego sprzedawcy 

Opublikowano

Potrzebuję ktoś kolo dojazdowe do B9 ?

Jest nieużywana sztuka 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dodałem następny tutorial:wink:

 

 

Opublikowano

@muskel czy na VC można uzyskać wskazanie ciśnienia oleju?

Opublikowano

Tylko temperaturę.

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tylko temperaturę.

Dzięki. To już mam . Myślłem pod kątem awarii paska pompy oleju , myślę że wtedy byłby czas na reakcję.

Opublikowano

Jak braknie ciŝnienia oleju wyskoczy Ci komunikat na VC.

Opublikowano
46 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jak braknie ciŝnienia oleju wyskoczy Ci komunikat na VC.

Czy to jest komunikat taki jak w przypadku bardzo niskiego poziomu oleju ? 
 

 

Opublikowano

Tak myślę.

Opublikowano
W dniu 5.12.2022 o 09:56, pl_adamk napisał(a):

Jakby komuś przestał działać Keyless w jednych drzwiach lub/i oświetlenie w klamce to polecam sprawdzić wiązki. U mnie wiązka od keylessa była pęknięta całkowicie, a od lampki zdążyła dopiero jedna żyła :thumbdown:. Obydwa pęknięcia przy takim tajemniczym "korku".

 

Instrukcja rozbiórki drzwi Link, człowiek na filmie zdejmuje klamkę jedynie przesuwając. Instrukcja natomiast każe odgiąć od środka zaczep i ja też tak robiłem. Po naprawie przewodów musiałem odpalić auto żeby sensor zaczął ponownie działać. Godzinka roboty.

20221203_165310.jpg

20221203_170946.jpg

 

Naprawa poprzez lutowanie przewodów przeżyła rok. Kabel od keylessa pękł przy samym lucie. Tym razem postanowiłem wymienić przewody. Pod numerami katalogowymi 8W0973732A (keyless) i 8W0973732B (lampka w klamce) kryją się wtyczki z pinami oraz około 1.5 metra przewodu. Cena w ASO około 45pln/szt.

 

Mam nadzieję, że to już koniec zabawy.

Opublikowano

No właśnie z tego powodu powinno się zaciskać a nie lutować.

Opublikowano

Mozliwe, że wytrzymało by to dłużej. 

Opublikowano

Najlepiej wymienić wiązkę, bo majątku nie kosztuje i mieć kilka lat spokój. 

Opublikowano

Panowie co za dziwny drucik z antena? Znajduję się to w progu kierowcy. Może antena do wykrywania kluczyka w pojeździe?

 

antena.thumb.jpg.fb210e13e858d40f058d4c52875f6a2f.jpg

Opublikowano

Czujnik wilgotności, wykorzystywany tylko w cyklu produkcyjnym pojazdu. Ten drucik idzie pod wykładzinę. Dotykając miernikiem po obu stronach tych blaszek można sprawdzić czy jest "przejście" między nimi. Jeżeli tak, to pod wykładziną znajduje się woda.

Po odbytych testach szczelności w fabryce, nie ma już dalszego zastosowania.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

O kurde nie spodziewałem się. Dziękuję za piękne wyjaśnienie ?.

Opublikowano

Panowie mam membranki do uszczelnienia  sterownika Ad blue. Wysyłam po 2szt. pakiet  listem po wpłacie na konto 30zł.

Jak ktoś chętny pisać na PW

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
W dniu 25.01.2024 o 16:23, Dev napisał(a):

Potrzebuję ktoś kolo dojazdowe do B9 ?

Jest nieużywana sztuka 

priv

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.