Opublikowano 8 Lutego 20242 l Zachęcam ponownie do uzupełniania naszej własnej bazy danych, której stworzenie coś opornie idzie, ze względu na niskie uszestnictwo.
Opublikowano 19 Marca 20242 l czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik
Opublikowano 21 Marca 20242 l W dniu 19.03.2024 o 12:46, wuPiotrek napisał(a): czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik Zależy jaki telefon. Iphona 14 pro max w kondonie nie idzie naładować bo za duży. Bez kondona nie próbowalem. Z 11Pro max nie było kłopotów z kondonem.
Opublikowano 24 Marca 20242 l Pytanko do posiadaczy oryginalnego haka i fabrycznego alarmu. Czy po zamknięciu samochodu z podłączoną przyczepą, a następnie po odłączeniu wtyczki przyczepy (bez otwieranie samochodu) załącza się alarm? Kumpel ma takie zabezpieczenie w arteonie. Ja hak montowałem i kodowałem sam i może czegoś nie ustawiłem?
Opublikowano 25 Marca 20242 l W dniu 19.03.2024 o 12:46, wuPiotrek napisał(a): czy ładowarka indukcyjna w b9 przedlift się sprawdza? ładuje dobrze i szybko? myślę czy sobie ją dołożyć czy kupić jakąś matę indukcyjną i wrzucić w podłokietnik Mam tą ładowarkę i nie używam. Wg mnie miejsce na telefon jest bezsensu. Jak ciągle wsiadasz i wysiadasz jest to bardzo kłopotliwe. Napewno nie założył bym jej jako dosposazenie
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l 2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ?
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l Godzinę temu, duzy616 napisał(a): 2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ? no trochę jest... tam nie ma "tradycyjnej uszczelki" tylko masa uszczelniająca... zakres prac analogiczny do wymiany wałków rozrządu... rozrząd, pompa vacum, paliwa, cewki, itd... masz może zdjęcie tego "zapocenia" bo duża grupa tych silników (poprzednich także) boryka się z lekkim "zapoceniem" jak to nazwałeś... w tym właśnie miejscu... a dokładniej nad turbiną...
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l W dniu 25.03.2024 o 18:50, A4B9 napisał(a): Mam tą ładowarkę i nie używam. Wg mnie miejsce na telefon jest bezsensu. Jak ciągle wsiadasz i wysiadasz jest to bardzo kłopotliwe. Napewno nie założył bym jej jako dosposazenie potwierdzam...
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l Autor 1 godzinę temu, duzy616 napisał(a): 2.0 TFSI 252KM lekkie zapocenie spod górnej pokrywy rozrządu. Dużo roboty, żeby wymienić uszczelkę ? Trzeba rozbierać cały przód jak do rozrządu ? Miałem to samo, naprawione w ASO na gwarancji. Z tego co kojarzę to procedura przewidywała na to 6 roboczogodzin.
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l Godzinę temu, janusz75 napisał(a): no trochę jest... tam nie ma "tradycyjnej uszczelki" tylko masa uszczelniająca... zakres prac analogiczny do wymiany wałków rozrządu... rozrząd, pompa vacum, paliwa, cewki, itd... masz może zdjęcie tego "zapocenia" bo duża grupa tych silników (poprzednich także) boryka się z lekkim "zapoceniem" jak to nazwałeś... w tym właśnie miejscu... a dokładniej nad turbiną... Zdjęcia nie mam, chce to auto dopiero kupić. Sprzedający ma to w czwartek naprawiać w Boschu. Zastanawiam się czy nie lepiej zrobić to samemu, wrazie potrzeby zrobić wymianę rozrządu. Przebieg ok. 165 tys. km
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l 5 minut temu, duzy616 napisał(a): Zdjęcia nie mam, chce to auto dopiero kupić. Sprzedający ma to w czwartek naprawiać w Boschu. Zastanawiam się czy nie lepiej zrobić to samemu, wrazie potrzeby zrobić wymianę rozrządu. Przebieg ok. 165 tys. km no jeśli jesteś poważnie zainteresowany zakupem... to najlepiej "urwać" co się należy na naprawę i zrobić to samemu, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba... a przy przebiegu 165tyś. warto też zobaczyć jak ma się rozrząd...
Opublikowano 1 Kwietnia 20242 l 22 minuty temu, janusz75 napisał(a): no jeśli jesteś poważnie zainteresowany zakupem... to najlepiej "urwać" co się należy na naprawę i zrobić to samemu, jeśli oczywiście będzie taka potrzeba... a przy przebiegu 165tyś. warto też zobaczyć jak ma się rozrząd... Myślę, że to będzie najlepsza opcja.
Opublikowano 2 Kwietnia 20242 l A to zapocenie to nie jest niby efekt tego, że ktoś kiedyś wlewał olej i mu wylało, a potem pociekło gdzie nie trzeba?:)
Opublikowano 2 Kwietnia 20242 l 13 minut temu, wampir napisał(a): A to zapocenie to nie jest niby efekt tego, że ktoś kiedyś wlewał olej i mu wylało, a potem pociekło gdzie nie trzeba?:) Na moją prośbę Sprzedający był na weryfikacji u mechanika. Stwierdzono wyciek.
Opublikowano 4 Kwietnia 20242 l 1 godzinę temu, duzy616 napisał(a): Może Ktoś udostępnić w PDF instrukcje obsługi A4B9 instrukcja-obsugi-a4-b9-2015-2019.pdf
Opublikowano 9 Maja 20242 l Witajcie, Chciałbym zapytać o ładowarkę indukcyjna b9.5 Kilka dni temu zakupiłem s23 (wcześniej tel bez ładowania indukcyjnego) i niestety nie działa, u znajomego w b9 załapało od razu. Czy coś można zrobić czy tylko pozostaje aso? Zawsze mam myśli że przy okazji coś porysują itp. Kolejne pytanie które aso w Warszawie polecacie?z tego co wiem ma postac aso w Płocku ale czas pokaże...
Opublikowano 10 Maja 20242 l Jesteś pewny, że masz ładowarkę indukcyjną? Wstaw zdjęcie wnęki pod podłokietnikiem.
Opublikowano 10 Maja 20242 l 3 godziny temu, Muskel1 napisał(a): Jesteś pewny, że masz ładowarkę indukcyjną? Wstaw zdjęcie wnęki pod podłokietnikiem. W konfiguracji jest audi phone box a wnęka ma symbole jak na foto, nie będę dziś niestety w aucie, ale wnęka identyczna jak znajomego. Edytowane 10 Maja 20242 l przez Banialuka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto